Выбор смартфона / коммуникатора

Смартфоны, планшеты, другие мобильные устройства и телекоммуникации
Ответить
Автор
Сообщение
artem_artem9
Junior

Сообщение

Prescott спасибо, я выбираю жене, сейчас у нее 10s-e и здесь такой же приоритет - небольшие габариты
За камеру ультра слышно только хорошее, но он на порядок дороже и размеры
Барбарис
Member
Аватара пользователя
Откуда: Вінниця

Сообщение

YumaX, нікому не доведеться тіснитись, просто моторола підтягне ціни. Реально мото дуже компромісні смарти в середньому і топ-сегменті, які по ціні не сильно відрізняються від конкурентів. Їх перевага в різноманітті однакових моделей з різною начинкою - на будь-яку ціну. Але повний набір по ціні флагманів, а бюджетки дуже гарні у них.
Engineer_1988
Member

Сообщение

Віддати 23куска за ОЗУ 8гб і батарею 3900мАг?
Нафіг воно впало...
Denon480
Junior
Аватара пользователя

Сообщение

artem_artem9: 17.09.2023 12:56SM-S911BLIG и SM-S9110
911B для Европы его можно брать смело, 9110 для Китая, Тайваня и Гонг Конга

Отправлено спустя 3 минуты 24 секунды:
artem_artem9: 17.09.2023 14:25я выбираю жене, сейчас у нее 10s-e и здесь такой же приоритет - небольшие габариты
Сам перешёл с s10e на s23, всё отлично но грани сильно уж угловатые, а так камера сток неплохая но gcam лучше снимает, видео на несколько голов выше s10, 4k 60 fps пишет с OIS и EIS очень плавно, да и в тёмном помещении s10e 60fps пишет с дикими шумами, на s23 такого нет.
Donate
Member
Аватара пользователя

Сообщение

YumaX: 17.09.2023 13:55 Donate
Скільки вам заплатив епл, чи фокскон чи де там їх збирають? :lamer: :lol:
У мене є синиця, а у вас? Ящо moto продовжить в тому ж дусі, то решті прийдеться або потіснитись, або цінову політику поміняти!
Що там такого є в мото я з лупою напевно не знайду нічого що там є в цьому аппараті гарного :lol:
_clawfinger_
Member
Откуда: З берегів Дніпра

Сообщение

YumaX: 17.09.2023 13:55_clawfinger_
Я маю на увазі не hdmi, а перехідник type C to hdmi, просто аналогічний тим який моторола клала в комплект коштує біля 1к грн., є дешевші, а є мульти хаби і коштують вони теж менше але не факт, що будуть працювати, тому й цікавлюсь.
Це в перших версіях клали, потім перестали. Я підключаю по тайп С в монітор теж. Підключав через адаптер-хаб там можна підключати що HDMI, що дисплей порт. Працює без проблем.
Якщо хочете кабель щоб з одній сторони в смарт, а другий в монітор, або тв. Треба дивитись відповідний кабель, головне щоб у нього була підтримка alt mode. На Алі повно таких кабелів й дешевше. Ще варіант адаптери, вони ще дешевше й позволяють використовувати наявні кабелі.
Я веду до того, що тут нема як у епла сертифікації, головне щоб кабель підтримував відповідний стандарт.
YumaX
Member
Аватара пользователя
Откуда: Вараш

Сообщение

Donate: 17.09.2023 16:15о є в мото я з лупою напевно не знайду н
8/256, ip68, 144 Hz, стерео, металевий корпус, екошкіра, мега швидкий сканер під екраном, OIS, бездротова зарядка, комплектна зарядка на 68Вт, той же ready for, чистий андроїд, esim, багато чого еплу і не снилось, упоротий нічого не побачить, бо нехоче бачити :facepalm:
Барбарис: 17.09.2023 15:08Але повний набір по ціні флагманів
Прошка - найдешевший офіційний флагман на снапі ген 2 :teacher:

Відправлено через 9 хвилин 21 секунду:
_clawfinger_: 17.09.2023 17:36Я веду до того, що тут нема як у епла сертифікації, головне щоб кабель підтримував відповідний стандарт.
Скажімо я зможу скористатись таким хабом і, як варіант, підключити дротові мишу і клаву?
спойлер
Screenshot 2023-09-17 183907.png
_clawfinger_
Member
Откуда: З берегів Дніпра

Сообщение

YumaX: 17.09.2023 18:41Скажімо я зможу скористатись таким хабом і, як варіант, підключити дротові мишу і клаву?
Так, буде працювати.
Барбарис
Member
Аватара пользователя
Откуда: Вінниця

Сообщение

YumaX: 17.09.2023 18:41 Прошка - найдешевший офіційний флагман на снапі ген 2 :teacher:
Nubia\Xiaomi\OnePlus в таку ж ціну в тих же самих магазинах, а S23 недалеко втік - в якомусь Stylus\Y.ua, який має сервіси\представництва по всіх обласних, то навіть дешевше буває + безкоштовна доставка. Немає у мото великої переваги.
З офіціалів у нас тільки Самсунг, все інше або сіряк, або через поставника електроніки мта(чи мають вони відношення до однойменного інтернет-магазину не знаю, у тих був надзвичайно важкий сайт родом з 90-х у вигляді таблиць).
YumaX
Member
Аватара пользователя
Откуда: Вараш

Сообщение

Барбарис: 17.09.2023 19:59 який має сервіси\представництва по всіх обласних, то навіть дешевше буває + безкоштовна доставка. Немає у мото великої переваги.
З офіціалів у нас тільки Самсунг, все інше або сіряк, або через поставника електроні
Не вигадуйте, Xiaomi 13 коштував 40к, прошка під 50, так, вони вже скинули ціну, бо наф вони потрібні були за той прайс :yes:
Donate
Member
Аватара пользователя

Сообщение

YumaX: 17.09.2023 18:41
Donate: 17.09.2023 16:15о є в мото я з лупою напевно не знайду н
8/256, ip68, 144 Hz, стерео, металевий корпус, екошкіра, мега швидкий сканер під екраном, OIS, бездротова зарядка, комплектна зарядка на 68Вт, той же ready for, чистий андроїд, esim, багато чого еплу і не снилось, упоротий нічого не побачить, бо нехоче бачити :facepalm:
Відсутність AOD
Те що смарт категорії B, оновлення отримувати вони будуть так собі
OIS це гарно але без гарних алгоритмів камера буде знімати сміття. Про відео взагалі мовчу дуже багато бюджеток не можуть знімати в 4к кидаєш це на ТВ розімуєш що це сором.
Бездротова зарядка як і швидка це дуже таке собі для батареї.
144 Гц потребують допилювання взагалі софту, якщо будуть дропи зі 144 до 60-70 це взагалі повна шляпа.
багато чого еплу і не снилось
Що? У єпла свій шлях... Те що вас обмазують amazing цифрами нічого взагалі не значить коли там за тести візьметься хтось серйозний. А не продажний AN :laugh:

А взагалі хто кого побачимо...
Сяомі там погано що на китаї
спойлер
Изображение
Що в Індії :laugh:
After five years as the leader in the Indian smartphone market, Xiaomi dropped to third place during last year’s final quarter, behind rivals Samsung and Vivo. The first two quarters of 2023 were even worse — Xiaomi fell to the fourth and third position, respectively, in total smartphones shipped. Now, the Chinese manufacturer is changing its strategy to make its way back up.

Xiaomi plans to reduce its smartphone launches and focus more on offline retail
Було дуже багато бугурту в мене ще роки 2 тому що 100500 ревізій телефону і підтримка аппаратів на 3 із 5 нічого гарного їм не зробить :gigi:
Барбарис
Member
Аватара пользователя
Откуда: Вінниця

Сообщение

YumaX, :facepalm: нічого не вигадую, е-каталог показує вже давно ціни на них від 30 тисяч.
YumaX
Member
Аватара пользователя
Откуда: Вараш

Сообщение

Барбарис: 17.09.2023 23:01нічого не вигадую, е-каталог показує вже давно ціни на них від 30 тисяч.
То подивіться графік ціни, я хотів мі 13 про, але ціна космос була, да і в 2к дисплеях я розчарувався, він типу є але по факту всеодно вмикаєш fhd+ щоб батарея норм тримала, на момент вибору 13 про був майже на 20к дорожчий, тому мені вигідніше було було взяти 2 телефони, про що я не на мить не шкодую, а по факту сталось те, про що я писав вище
YumaX: 17.09.2023 13:55 то решті прийдеться або потіснитись, або цінову політику поміняти!
;)
Барбарис
Member
Аватара пользователя
Откуда: Вінниця

Сообщение

YumaX, то було куло перші моделі з'явились но новому проці, а ще новинка і підвищений попит. Це завжди так, тим більше у нас, але це не показник - в світі ціна не сильно відрізнялась. Приводи це як аргумент - тупо.
7mindfields
Member
Аватара пользователя

Сообщение

YumaX: 17.09.2023 13:55 Ящо moto продовжить в тому ж дусі, то решті прийдеться або потіснитись, або цінову політику поміняти!
Якщо моторола продовжить парити свій мотлох по ціні справжніх флагманів на ринку, то це реально переверне ігру у світі смартфонів (ні) :lol:
YumaX: 17.09.2023 18:41
Donate: 17.09.2023 16:15о є в мото я з лупою напевно не знайду н
8/256, ip68, 144 Hz, стерео, металевий корпус, екошкіра, мега швидкий сканер під екраном, OIS, бездротова зарядка, комплектна зарядка на 68Вт, той же ready for, чистий андроїд, esim, багато чого еплу і не снилось
Изображение
Багато чого з переліченого було в найдешевшому з 11ї лінійки айфоні 4 роки тому (і ip68, і нормальне стерео, і металевий корпус, і esim, і безпровідна зарядка) :lol:
Екошкіра на телефоні, як перевага? Це та, з якою останнього разу обісралися в практичному сенсі ще Lg g4 в бородаті часи? Чи може моторола розробила щось дійсно преміальне, яке через рік не буде виглядати як шмат лайна? :lol:
Чи може esim, який був ще у айпаді 5gen та другому пікселі з 2017 року , але для фанбоїв мотороли ця фіча в 2023 як політ в космос
«Мегашвидкий сканер відбитків» це взагалі пушка :lol: , з таким рівнем знань ти просто ідеальний покупець для чергового продавця в будь-якій крупній мережі електроніки :laugh:
В плані підтримки страшно уявити, у мото вона ж буде навіть гірше, ніж у салямі :lol:
YumaX
Member
Аватара пользователя
Откуда: Вараш

Сообщение

7mindfields
Розмова йде про телефон до 15к, якщо ви мені покажете конкурента з нових моделей то ок, ні то це пустозвонство нікого не цікавить :popcorn:

Відправлено через 21 хвилину 29 секунд:
Барбарис: 17.09.2023 23:57то було куло перші моделі з'явились но новому проці, а ще новинка і підвищений попит.
Xiaomi поставила вищі рекомендовані ціни ніж на попередню серію, моторолі ніщо не заважало виставити адекватну ціну на старті!
Васильович
Member
Аватара пользователя

Сообщение

YumaX: 17.09.2023 18:41багато чого еплу і не снилось
YumaX: 17.09.2023 18:41чистий андроїд
А можна не треба? :gigi:
спойлер
Изображение
Барбарис
Member
Аватара пользователя
Откуда: Вінниця

Сообщение

YumaX, ти випадково не живеш в якомусь загубленому світі? Сяомі та Самсунг були перші, відповідно і зняли вершки. Всі інші пізніше, коли ринок насичений, тому нічого дивного. Націнка за ексклюзив.
Donate
Member
Аватара пользователя

Сообщение

YumaX: 18.09.2023 09:49 7mindfields
Розмова йде про телефон до 15к, якщо ви мені покажете конкурента з нових моделей то ок, ні то це пустозвонство нікого не цікавить :popcorn:
https://hotline.ua/ua/mobile-mobilnye-t ... rmy-black/
Тримайте...

15к гривень є
Безпровідна зарядка є
Дисплей не водопад і це напевно даже краще з боку надійності...
Металл є
IP68 є
eSIM є
Стерео є
Набагато краща камера є (4k60fps, BIS сенсор, більш якісні алгоритми)
Кращий єкран є, хоч 90 Гц але ШИМ там 360 Гц
Краща підтримка і оптимізація є
Реверсна зарядка є
Gorilla Glass Victus є
AOD є
Більш кращий ГПУ є
Більш нова архітектура є
Більш швидка ОЗУ є
Більше сенсорів в середені є
Декодер AV1 є

І це телефон 21 року з чим мото хоче конкурувати зараз і який з ваших слів ТОП за свої кошти :laugh:

P.S: Сяомі в свої роки виїзджали на тому що те що вони випускали коштувало на 100-300 баксів дешевше будь якого конкурента... Наприклад вихід Mi 9T Pro який мав взагалі все крім флагманської камери за 300 баксів це була бомба. А ось пробачте всі ці мото, техно, нокіа і т.п. це крінж. Це маркетинг ще й тупий, а якщо він на огляді в AN де він вилизує смартфон це взагалі сигнал :laugh:
Hum
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Donate
Xiaomi как выкатили в 2014-м Mi a3 со snapdragon 800 так все и выпали в осадок. Настоящий флагман за 300 баксов. Причем флагманским было все от корпуса и заканчивая экраном и даже камерой. Владельцы s3 и даже s4 смотрели с завистью со своей зеленью вместо шикарной цветопередачи :laugh:

Відправлено через 1 хвилину 16 секунд:
Это сейчас сяоми скатились до "топа за свои деньги"
Ответить