Новости
Последние статьи и обзоры
Змагаймось в нашій команді Folding@Home!
-
SergeyR
HWBOT OC Team
- Откуда: Киев
ronemun
Я две недели в Малайзии на дайвинге, вернусь через недельку:-)
Я две недели в Малайзии на дайвинге, вернусь через недельку:-)
-
ronemun
Advanced Member
Дайвинг
ще одна 8102 запоролась
. вже пята
з 8101 завжди все ОК

ще одна 8102 запоролась
з 8101 завжди все ОК
-
oleg_qwerty
Member
- Откуда: Львів
блін, фігня получилась... рестартнув сервер і запустив клієнта але забув шо в автозапуск прописаний ше один клієнт... і зараз вони двоє гризуться за процессори
прийдеться дочекатись, поки один досчитає і прибити його 
-
ronemun
Advanced Member
-
oleg_qwerty
Member
- Откуда: Львів
угу, перезапустив сервак вчора, думаю, чого це load average = 8 хоча має бути 4. але вже зміна кінчалась, треба було йти вітати коллегу з одруженням з усіма витікаючими у вигляді
і крепше
так шо з дому я до сервера вже не дивився. а прибив сьогодні один екземпляр клієнта то TPF з більш ніж 50 хвилин став 9
непогано так клієнти за проца гризлись 
-
Шаженла
Member
- Откуда: Харьков
ronemun
Подскажи пожалуйста, какие доступные виртуальные машины FreeBSD. Поддерживают прямое обращение к видеокарте?
То есть чтоб мог загрузить GPU.
Подскажи пожалуйста, какие доступные виртуальные машины FreeBSD. Поддерживают прямое обращение к видеокарте?
То есть чтоб мог загрузить GPU.
-
ronemun
Advanced Member
я нульовий в Лінуксі, але якщо у FreeBSD іде VirualBox, то він може прокидувати пристрої у гостьову систему (якщо проц підтримує vt-d)
-
Шаженла
Member
- Откуда: Харьков
ronemun
Мда, теперь надо искать с кем можно поменяться процессором.
Ха-ха, в прайсах ни одного i5 не вижу, может с кем то из форума возможно сторговаться?
vt-d
Мда, теперь надо искать с кем можно поменяться процессором.
Ха-ха, в прайсах ни одного i5 не вижу, может с кем то из форума возможно сторговаться?
-
colapc
Member
- Откуда: Мариуполь
Я вернулсяronemun:Виявляється, 7 клієнт вже має версію 7.2.9
https://fah-web.stanford.edu/projects/F ... etaRelease" target="_blank
я замітив що нарешті нормально рахується загальна сума ППД всіх клієнтів, які контролюються даним FAHcontrol
-
Шаженла
Member
- Откуда: Харьков
Так у никого Intel Core I5-6xx первого поколения нет? То похоже без GPU буду. 
-
prosha_evolist
HWBOT OC Team
- Откуда: Київ
Шаженла
что ты с ней опять сделал?
что ты с ней опять сделал?
-
Шаженла
Member
- Откуда: Харьков
prosha_evolist
FreeBSD. Для того чтоб нагрузить GPU с виртуальной машины, нужна поддержка технологии VT-D процессором, иначе виртуальная машина, не будет видеть GPU.
FreeBSD. Для того чтоб нагрузить GPU с виртуальной машины, нужна поддержка технологии VT-D процессором, иначе виртуальная машина, не будет видеть GPU.
-
oleg_qwerty
Member
- Откуда: Львів
До речі, ніхто не знає, які блоки процессора використовуються найбільше, ALU чи FPU? Думаю взяти собі Вішеру, а там на 8 ядер тільки 4 блоки FPU. Чи все ж таки дивитись на интеловські проци?
-
Шаженла
Member
- Откуда: Харьков
oleg_qwerty
Как мне кажется, лучше брать интеловские процессоры если нужен PPD/Ват, AMD хороши для $/PPD.
Как мне кажется, лучше брать интеловские процессоры если нужен PPD/Ват, AMD хороши для $/PPD.
-
ronemun
Advanced Member
раніше buldozer був на рівні з 3570 (на однаковій частоті), а piledriver, згідно
http://www.fcenter.ru/img/article/CPU/A ... 193111.png" target="_blank
на 18% швидше у FP операціях
і розганяється до 4700
Але споживання
SergeyR 49.000.000
Freddy_Krueger 18.000.000
Lucky0 300.000
http://www.fcenter.ru/img/article/CPU/A ... 193111.png" target="_blank
на 18% швидше у FP операціях
і розганяється до 4700
Але споживання
SergeyR 49.000.000
Freddy_Krueger 18.000.000
Lucky0 300.000
-
ronemun
Advanced Member
Zhekawork 500.000

-
SergeyR
HWBOT OC Team
- Откуда: Киев
ronemun
Мне нужна твоя помощь ! Могу тебе написать в ЛС ?
Мне нужна твоя помощь ! Могу тебе написать в ЛС ?
-
ronemun
Advanced Member
звичайно ж 
-
SergeyR
HWBOT OC Team
- Откуда: Киев
Уже разобрался, думал нужно биос обновить на процессорах ксеон 55хх а оказалось мой один проц сдох.....
-
Шаженла
Member
- Откуда: Харьков
SergeyR

Как?а оказалось мой один проц сдох.....