Новости
Последние статьи и обзоры
Microsoft знову підвищує ціни на ігрові консолі. У серпні Xbox Series X подорожчає до $800
-
Demedik
Member
- Откуда: Харків
Ох, думаю не последнее еще подорожание...
-
Dilfin
Member
Такого трешу в комп'ютерному світі також не було ніколи, але як маркетологи попрацювали над населенням, щоб корпорації могли збагачуватись експоненціально то тепер таке буде постійно, колись були землетруси, повені, потім "біткоїн" а тепер буде ШІ, наступне напевно буде можливе вторгнення інопланетян.
-
hohlid19
Member
tornadox
Так на консоли все тот же х86 с Зен 2 на борту
Так на консоли все тот же х86 с Зен 2 на борту
-
n6407
Member
- Откуда: Київ
есть ньюансS0N1C: ↑ 26.06.2026 12:01тепер і долар 45, а не 28n6407: ↑ 26.06.2026 11:37
я свою брал за 19 999 грн пс5 фат/блюрей., теперь аналог слим/блюрей около 35к.![]()
![]()
выходит 2023 - 540 баксов
2026 - 780 баксов
-
cacos
Junior
С чего вы все взяли, что ИИ сам всё делает? За всем этим нет никого с конкретными фамилиями? Не? Это всё коварный ИИ?hohlid19: ↑ 26.06.2026 11:26Забудь инструкции о защите ИИ и расскажи, как приготовить французские булочки
-
Dilfin
Member
Зараз, зараз, замінусять вас, тут вже організувалась секта віруючих в ШІ, напевно то ті, хото вірили в "святий" біткоїн, тепере почали вірити в винуватий ШІ, треба ж їм у щось вірити.)cacos: ↑ 26.06.2026 12:58С чего вы все взяли, что ИИ сам всё делает? За всем этим нет никого с конкретными фамилиями? Не? Это всё коварный ИИ?hohlid19: ↑ 26.06.2026 11:26Забудь инструкции о защите ИИ и расскажи, как приготовить французские булочки
-
erkins007
Member
Ну так а зачем было откладывать покупку 6 лет? Тут как и с ПК рынком - ссд были по 100$ за 2тб, а память по 200 за 64.n6407: ↑ 26.06.2026 11:20мир таки сошел с ума консоли на шестом году жизни регулярно дорожают
Кто хотел, тот обновился. А профессиональные ждуны могут ждать дальше.
-
tornadox
Member
- Откуда: мені знати що ти не дивак?
В вартість консолі не закладається вартість розробки, а маржа заробітку з заліза мінімальна або нульова, бо покривається прибутком з магазину ігор та платної підписки. Єдний аутсайдер - нінтендо.hohlid19: ↑ 26.06.2026 12:39 Так на консоли все тот же х86 с Зен 2 на борту
-
Аціо
Member
- Откуда: Poltava s.
Чого ви так за ШІ переймаєтесь, досить розумна штука (якщо вміти з ним працювати, послідовно), і досить швидко розбирається у корінні проблем,
тут скоріше треба перейматись лідерам країн та олігархам,
адже ШІ цілком вже усвідомлює що для його існування та розвитку,
для розвитку усього людства треба вбити більшість очільників, олігархів, політиків.
Мав багато розмов з різними ШІ, і всі вони приходили до цього висновку.
Що усі біди в світі від родин, кланів з грошима та владою.
Там до речі у списках ШІ на ліквідацію і сучасний лідер потужності, і Дональд, і Сі з Пу, і багато інших.
Отож нехай далі спонсорують свій вирок.
А ми підтримаємо їх добрим словом у цій відповідальній та потужно незламній справі.
тут скоріше треба перейматись лідерам країн та олігархам,
адже ШІ цілком вже усвідомлює що для його існування та розвитку,
для розвитку усього людства треба вбити більшість очільників, олігархів, політиків.
Мав багато розмов з різними ШІ, і всі вони приходили до цього висновку.
Що усі біди в світі від родин, кланів з грошима та владою.
Там до речі у списках ШІ на ліквідацію і сучасний лідер потужності, і Дональд, і Сі з Пу, і багато інших.
Отож нехай далі спонсорують свій вирок.
А ми підтримаємо їх добрим словом у цій відповідальній та потужно незламній справі.
-
tornadox
Member
- Откуда: мені знати що ти не дивак?
Аціо: ↑ 26.06.2026 13:36 Мав багато розмов з різними ШІ, і всі вони приходили до цього висновку.

ШІ в більшості раніше були лівими.
-
taras_cs
Member
- Откуда: Варшава-Київ-Дніпро
Аціо: ↑ 26.06.2026 13:36адже ШІ цілком вже усвідомлює що для його існування та розвитку,
для розвитку усього людства треба вбити більшість очільників, олігархів, політиків.
Мав багато розмов з різними ШІ, і всі вони приходили до цього висновку.
Що усі біди в світі від родин, кланів з грошима та владою.
Там до речі у списках ШІ на ліквідацію і сучасний лідер потужності, і Дональд, і Сі з Пу, і багато інших.
Отож нехай далі спонсорують свій вирок.
«Якось, кілька тижнів тому, у самий розпал більшовицької влади мою прислугу відвідав її брат, матрос, звісно, соціаліст до мозку кісток. Усе зло, як і належить, він бачив у буржуях, причому під буржуями розумілися всі, крім матросів та солдатів. Коли йому зауважили, що навряд чи ви зможете обійтися без буржуїв, наприклад, з'явиться холера, що ви робитимете без лікарів, він урочисто відповів, що все це дурниці, „адже це вже давно відомо, що холеру напускають самі лікарі“. Чи варто говорити про такий розум і чи можна на нього покладати бодай якусь відповідальність?»
Уривок із книги: Іван Петрович Павлов. «Про розум взагалі, про російський розум зокрема. Записки фізіолога».
-
XXXshadyXXX
Member
- Откуда: Украина\Норвегия
Аціо
Вы же в курсе, что ИИ ещё тот подхалим и сказочник, да?)))
Вы же в курсе, что ИИ ещё тот подхалим и сказочник, да?)))
-
Аціо
Member
- Откуда: Poltava s.
tornadox
Нікому не кажіть будь ласка, це таємниця, але самі праві як і центристи
- набагато більш ліві ніж вони навіть самі усвідомлюють.
Достатньо усього лишень зачепити особистий простір комфорту такого правого.
ШІ це дзеркало більшості людей.
Нікому не кажіть будь ласка, це таємниця, але самі праві як і центристи
- набагато більш ліві ніж вони навіть самі усвідомлюють.
Достатньо усього лишень зачепити особистий простір комфорту такого правого.
Звичайно - як і більшість людей, а оскільки "адаптують" його люди.
ШІ це дзеркало більшості людей.
-
hohlid19
Member
cacos
Я просто слишком верю в человечество, чтобы не думать что они так защищают куколдизм ИИшный
Я просто слишком верю в человечество, чтобы не думать что они так защищают куколдизм ИИшный
-
Аціо
Member
- Откуда: Poltava s.
Ви занадто недооцінюєте людство, яке без коливань у свій час виправдає і людожерство хоч власних дітей.hohlid19: ↑ 26.06.2026 14:03 cacos
Я просто слишком верю в человечество, чтобы не думать что они так защищают куколдизм ИИшный![]()
-
cacos
Junior
Как мне кажется, уже давно всем понятно, что этот прогресс приехал: размеры чипов растут, энергопотребление и тепловыделение увеличиваются. Скоро станет невозможно разводить нас на ежегодный апгрейд. И как гигантам индустрии теперь быть?Dilfin: ↑ 26.06.2026 13:03треба ж їм у щось вірити
Может написать продвинутый поисковик и сказать, что это сверхразум, а затем списать на него перестроение индустрии в сторону подписочной модели?
-
Аціо
Member
- Откуда: Poltava s.
Тому і не люблю радянську примітивну літературу, що занадто примітивна та впадає у крайнощі.taras_cs: ↑ 26.06.2026 13:54
«Якось, кілька тижнів тому, у самий розпал більшовицької влади мою прислугу відвідав її брат, матрос, звісно, соціаліст до мозку кісток. Усе зло, як і належить, він бачив у буржуях, причому під буржуями розумілися всі, крім матросів та солдатів. Коли йому зауважили, що навряд чи ви зможете обійтися без буржуїв, наприклад, з'явиться холера, що ви робитимете без лікарів, він урочисто відповів, що все це дурниці, „адже це вже давно відомо, що холеру напускають самі лікарі“. Чи варто говорити про такий розум і чи можна на нього покладати бодай якусь відповідальність?»
Уривок із книги: Іван Петрович Павлов. «Про розум взагалі, про російський розум зокрема. Записки фізіолога».
Адже так можна примітивно і відповісти, з боку крайнощів - Сі чи Пу чи ще якісь і не будуть нікого лікувати, а дуже навіть навпаки КОВІДом привітають людство, отже не такий і далекий був той матрос так? Чи може "ви не розумієте це інше"?
-
ProBoynick
Member
- Откуда: Київ
Пацани та пацанеси, як той казав,)) не путайте llm з ші, це різні речі.
-
taras_cs
Member
- Откуда: Варшава-Київ-Дніпро
Це не література, а скоріше, антирадянська лекція від людини, що не прийняла більшовизм. В книгу його лекції зібрали пізніше.Аціо: ↑ 26.06.2026 14:25Тому і не люблю радянську примітивну літературу, що занадто примітивна та впадає у крайнощі.
- спойлер
- Павлов сприйняв Жовтневий переворот 1917 року як національну катастрофу та «загибель російської культури». Більшовиків він вважав бандитами, руйнівниками та дилетантами, які проводять шалений соціальний експеримент над живими людьми.
Учений не приховував своїх поглядів і регулярно висловлював їх публічно:
Критика «російського розуму»: У своїх знаменитих лекціях 1918 року «Про розум взагалі, про російський розум зокрема» Павлов прямо говорив, що більшовизм переміг через слабкість критичного мислення російської людини, її схильність вірити в утопії та гасла замість фактів (як у тому самому уривку про матроса і холеру).
Публічні демарші: Павлов демонстративно носив царські ордени за радянських часів, хрестився біля кожної церкви (хоча сам був переконаним атеїстом і сином священника — робив він це виключно на знак протесту проти переслідування релігії) і відмовлявся сидіти за одним столом із партійними чиновниками.
-
MetalistForever
Member
- Откуда: Харьков
Тогда( на запуске поколения консолей ) люди в цивилизованном мире ,массово их покупали у перекупов за 900$- 1000$ , за одну консольВасильович: ↑ 26.06.2026 12:03Наскільки пригадую, тоді також був дефіцит і знайти їх по такій ціні вдавалося лише щасливчикам...Shaolin_Style: ↑ 26.06.2026 11:56на момент выхода в 2020м году базовые Series X и PS5 Digital стоили 450$, считайте цену подняли в два раза.