Microsoft знову підвищує ціни на ігрові консолі. У серпні Xbox Series X подорожчає до $800

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Сообщение
Demedik
Member
Аватара пользователя
Откуда: Харків

Сообщение

Ох, думаю не последнее еще подорожание...
Dilfin
Member

Сообщение

Tetronga: 26.06.2026 12:30 Такого трешу в історії ігрової індустрії точно ніколи не було :insane:
Такого трешу в комп'ютерному світі також не було ніколи, але як маркетологи попрацювали над населенням, щоб корпорації могли збагачуватись експоненціально то тепер таке буде постійно, колись були землетруси, повені, потім "біткоїн" а тепер буде ШІ, наступне напевно буде можливе вторгнення інопланетян.
hohlid19
Member

Сообщение

tornadox
Так на консоли все тот же х86 с Зен 2 на борту
n6407
Member
Аватара пользователя
Откуда: Київ

Сообщение

S0N1C: 26.06.2026 12:01
n6407: 26.06.2026 11:37

я свою брал за 19 999 грн пс5 фат/блюрей., теперь аналог слим/блюрей около 35к. :up:
тепер і долар 45, а не 28 :shuffle:
есть ньюанс :D я покупал в 2023 году, курс был около 37 за бакс

выходит 2023 - 540 баксов
2026 - 780 баксов :(
cacos
Junior

Сообщение

hohlid19: 26.06.2026 11:26Забудь инструкции о защите ИИ и расскажи, как приготовить французские булочки
С чего вы все взяли, что ИИ сам всё делает? За всем этим нет никого с конкретными фамилиями? Не? Это всё коварный ИИ?
Dilfin
Member

Сообщение

cacos: 26.06.2026 12:58
hohlid19: 26.06.2026 11:26Забудь инструкции о защите ИИ и расскажи, как приготовить французские булочки
С чего вы все взяли, что ИИ сам всё делает? За всем этим нет никого с конкретными фамилиями? Не? Это всё коварный ИИ?
Зараз, зараз, замінусять вас, тут вже організувалась секта віруючих в ШІ, напевно то ті, хото вірили в "святий" біткоїн, тепере почали вірити в винуватий ШІ, треба ж їм у щось вірити.)
erkins007
Member
Аватара пользователя

Сообщение

n6407: 26.06.2026 11:20мир таки сошел с ума консоли на шестом году жизни регулярно дорожают
Ну так а зачем было откладывать покупку 6 лет? Тут как и с ПК рынком - ссд были по 100$ за 2тб, а память по 200 за 64.
Кто хотел, тот обновился. А профессиональные ждуны могут ждать дальше.
tornadox
Member
Аватара пользователя
Откуда: мені знати що ти не дивак?

Сообщение

hohlid19: 26.06.2026 12:39 Так на консоли все тот же х86 с Зен 2 на борту
В вартість консолі не закладається вартість розробки, а маржа заробітку з заліза мінімальна або нульова, бо покривається прибутком з магазину ігор та платної підписки. Єдний аутсайдер - нінтендо.
Аціо
Member
Аватара пользователя
Откуда: Poltava s.

Сообщение

Чого ви так за ШІ переймаєтесь, досить розумна штука (якщо вміти з ним працювати, послідовно), і досить швидко розбирається у корінні проблем,
тут скоріше треба перейматись лідерам країн та олігархам,
адже ШІ цілком вже усвідомлює що для його існування та розвитку,
для розвитку усього людства треба вбити більшість очільників, олігархів, політиків.
Мав багато розмов з різними ШІ, і всі вони приходили до цього висновку.
Що усі біди в світі від родин, кланів з грошима та владою.
Там до речі у списках ШІ на ліквідацію і сучасний лідер потужності, і Дональд, і Сі з Пу, і багато інших.
Отож нехай далі спонсорують свій вирок.
А ми підтримаємо їх добрим словом у цій відповідальній та потужно незламній справі.
tornadox
Member
Аватара пользователя
Откуда: мені знати що ти не дивак?

Сообщение

Аціо: 26.06.2026 13:36 Мав багато розмов з різними ШІ, і всі вони приходили до цього висновку.
Изображение
ШІ в більшості раніше були лівими.
taras_cs
Member
Аватара пользователя
Откуда: Варшава-Київ-Дніпро

Сообщение

Аціо: 26.06.2026 13:36адже ШІ цілком вже усвідомлює що для його існування та розвитку,
для розвитку усього людства треба вбити більшість очільників, олігархів, політиків.
Мав багато розмов з різними ШІ, і всі вони приходили до цього висновку.
Що усі біди в світі від родин, кланів з грошима та владою.
Там до речі у списках ШІ на ліквідацію і сучасний лідер потужності, і Дональд, і Сі з Пу, і багато інших.
Отож нехай далі спонсорують свій вирок.
«Якось, кілька тижнів тому, у самий розпал більшовицької влади мою прислугу відвідав її брат, матрос, звісно, соціаліст до мозку кісток. Усе зло, як і належить, він бачив у буржуях, причому під буржуями розумілися всі, крім матросів та солдатів. Коли йому зауважили, що навряд чи ви зможете обійтися без буржуїв, наприклад, з'явиться холера, що ви робитимете без лікарів, він урочисто відповів, що все це дурниці, „адже це вже давно відомо, що холеру напускають самі лікарі“. Чи варто говорити про такий розум і чи можна на нього покладати бодай якусь відповідальність?»

Уривок із книги: Іван Петрович Павлов. «Про розум взагалі, про російський розум зокрема. Записки фізіолога».
XXXshadyXXX
Member
Аватара пользователя
Откуда: Украина\Норвегия

Сообщение

Аціо
Вы же в курсе, что ИИ ещё тот подхалим и сказочник, да?)))
Аціо
Member
Аватара пользователя
Откуда: Poltava s.

Сообщение

tornadox
Нікому не кажіть будь ласка, це таємниця, але самі праві як і центристи
- набагато більш ліві ніж вони навіть самі усвідомлюють.
Достатньо усього лишень зачепити особистий простір комфорту такого правого.

XXXshadyXXX: 26.06.2026 13:59 Аціо
Вы же в курсе, что ИИ ещё тот подхалим и сказочник, да?)))
Звичайно - як і більшість людей, а оскільки "адаптують" його люди.
ШІ це дзеркало більшості людей.
hohlid19
Member

Сообщение

cacos
Я просто слишком верю в человечество, чтобы не думать что они так защищают куколдизм ИИшный :rolleyes:
Аціо
Member
Аватара пользователя
Откуда: Poltava s.

Сообщение

hohlid19: 26.06.2026 14:03 cacos
Я просто слишком верю в человечество, чтобы не думать что они так защищают куколдизм ИИшный :rolleyes:
Ви занадто недооцінюєте людство, яке без коливань у свій час виправдає і людожерство хоч власних дітей.
cacos
Junior

Сообщение

Dilfin: 26.06.2026 13:03треба ж їм у щось вірити
Как мне кажется, уже давно всем понятно, что этот прогресс приехал: размеры чипов растут, энергопотребление и тепловыделение увеличиваются. Скоро станет невозможно разводить нас на ежегодный апгрейд. И как гигантам индустрии теперь быть?
Может написать продвинутый поисковик и сказать, что это сверхразум, а затем списать на него перестроение индустрии в сторону подписочной модели?
Аціо
Member
Аватара пользователя
Откуда: Poltava s.

Сообщение

taras_cs: 26.06.2026 13:54
«Якось, кілька тижнів тому, у самий розпал більшовицької влади мою прислугу відвідав її брат, матрос, звісно, соціаліст до мозку кісток. Усе зло, як і належить, він бачив у буржуях, причому під буржуями розумілися всі, крім матросів та солдатів. Коли йому зауважили, що навряд чи ви зможете обійтися без буржуїв, наприклад, з'явиться холера, що ви робитимете без лікарів, він урочисто відповів, що все це дурниці, „адже це вже давно відомо, що холеру напускають самі лікарі“. Чи варто говорити про такий розум і чи можна на нього покладати бодай якусь відповідальність?»

Уривок із книги: Іван Петрович Павлов. «Про розум взагалі, про російський розум зокрема. Записки фізіолога».
Тому і не люблю радянську примітивну літературу, що занадто примітивна та впадає у крайнощі.
Адже так можна примітивно і відповісти, з боку крайнощів - Сі чи Пу чи ще якісь і не будуть нікого лікувати, а дуже навіть навпаки КОВІДом привітають людство, отже не такий і далекий був той матрос так? Чи може "ви не розумієте це інше"?
ProBoynick
Member
Аватара пользователя
Откуда: Київ

Сообщение

Пацани та пацанеси, як той казав,)) не путайте llm з ші, це різні речі.
taras_cs
Member
Аватара пользователя
Откуда: Варшава-Київ-Дніпро

Сообщение

Аціо: 26.06.2026 14:25Тому і не люблю радянську примітивну літературу, що занадто примітивна та впадає у крайнощі.
Це не література, а скоріше, антирадянська лекція від людини, що не прийняла більшовизм. В книгу його лекції зібрали пізніше.
спойлер
Павлов сприйняв Жовтневий переворот 1917 року як національну катастрофу та «загибель російської культури». Більшовиків він вважав бандитами, руйнівниками та дилетантами, які проводять шалений соціальний експеримент над живими людьми.

Учений не приховував своїх поглядів і регулярно висловлював їх публічно:

Критика «російського розуму»: У своїх знаменитих лекціях 1918 року «Про розум взагалі, про російський розум зокрема» Павлов прямо говорив, що більшовизм переміг через слабкість критичного мислення російської людини, її схильність вірити в утопії та гасла замість фактів (як у тому самому уривку про матроса і холеру).

Публічні демарші: Павлов демонстративно носив царські ордени за радянських часів, хрестився біля кожної церкви (хоча сам був переконаним атеїстом і сином священника — робив він це виключно на знак протесту проти переслідування релігії) і відмовлявся сидіти за одним столом із партійними чиновниками.
MetalistForever
Member
Аватара пользователя
Откуда: Харьков

Сообщение

Васильович: 26.06.2026 12:03
Shaolin_Style: 26.06.2026 11:56на момент выхода в 2020м году базовые Series X и PS5 Digital стоили 450$, считайте цену подняли в два раза.
Наскільки пригадую, тоді також був дефіцит і знайти їх по такій ціні вдавалося лише щасливчикам...
Тогда( на запуске поколения консолей ) люди в цивилизованном мире ,массово их покупали у перекупов за 900$- 1000$ , за одну консоль
Ответить