У Steam триває літній розпродаж із великими знижками

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Сообщение
hohlid19
Member

Сообщение

Пропоную обговорити У Steam триває літній розпродаж із великими знижками
Kingdom Come: Deliverance II (-60%),
Чому так?
Геральт
Member
Аватара пользователя
Откуда: з Рівії

Сообщение

Взяв The Invincible, більше нічого цікавого для себе не знайшов. Якийсь бідненький цього літа розпродаж. :(
Graveworm
Member
Аватара пользователя
Откуда: in the woods somewhere

Сообщение

Геральт
Я навпаки
Майже на дві тисячі накидав різного барахла в корзину, з зарплатні куплю
Грати в це я, звісно, не буду :laugh:
Sailor Popeye
Member
Аватара пользователя
Откуда: Ужгород

Сообщение

Які корейці жадні, на Crimson Desert не зробили навіть символічних -10%
Rex
Member

Сообщение

Пропоную обговорити У Steam триває літній розпродаж із великими знижками
Чудовий привід накупити собі нових ігр, в які ніколи не будеш грати.
Reinmar
Member

Сообщение

Суть питання? Типу свіжа популярна гра - а знижка аж -60? чи навпаки, чому одразу не -90?)
Последний раз редактировалось Reinmar 26.06.2026 09:44, всего редактировалось 1 раз.
S0N1C
Member
Аватара пользователя
Откуда: Dnipro

Сообщение

hohlid19: 26.06.2026 09:12 Пропоную обговорити У Steam триває літній розпродаж із великими знижками
Kingdom Come: Deliverance II (-60%),
Чому так?
треба чекати -75%
mythorns
Junior
Аватара пользователя
Откуда: Borodianka city

Сообщение

Там Dead Space (2023) за 150 грн!!! Забираю!
Graveworm
Member
Аватара пользователя
Откуда: in the woods somewhere

Сообщение

mythorns
Ага, забрав ДС, обивдва масефекта, кіберпук, длцшки до першого кінгдомкама, плагтейл перший, ассето корса, інвінсібл і купку всякої індюшатіни, в яку я гратиму більше, ніж в усе попереднєє разом взяте - айзек, бароні, рейн ворлд, сінтетік, тощо
Багато знижок по 85-90%, давно такого не було
powerpizza
Member

Сообщение

Quarry за 150грн прям ничо так,есть пиратка конечно, но все таки игра годная очень, в отличии от последней directive 8020,так ждал,открыл,посидел 15 минут,удалил нафиг :weep:
The quarry у кого интел видик шоб норм работала параметры запуска -dx12 ,на 11 ужасно работает
ProBoynick
Member
Аватара пользователя
Откуда: Київ

Сообщение

Взяв Відьмака))
N Sympaticus
Member
Аватара пользователя
Откуда: Київ

Сообщение

Придбав Kingdom Come: Deliverance II Royal Edition. Панове, порадите спочатку пройти першу частину, а потім починати другу чи в принципі без різниці? Дякую!
warp37
Member

Сообщение

Modern Warfare 2 купил. За 200 гривен с копейками - самое то для кампании.

Отправлено спустя 1 минуту 29 секунд:
N Sympaticus: 26.06.2026 10:23 Придбав Kingdom Come: Deliverance II Royal Edition. Панове, порадите спочатку пройти першу частину, а потім починати другу чи в принципі без різниці? Дякую!
Я проходив другу, не завершивши першу. Нормально. Там коротко розповідають про події першої.
hohlid19
Member

Сообщение

Reinmar: 26.06.2026 09:43
Суть питання? Типу свіжа популярна гра - а знижка аж -60? чи навпаки, чому одразу не -90?)
Ну типо игре год, а уже -60%. Продажи наверное так и прут :lol:

Відправлено через 57 секунд:
N Sympaticus
Без первой не проймешься главным героем и Птачеком
Ortyomko
Member
Аватара пользователя
Откуда: Дніпро

Сообщение

Геральт: 26.06.2026 09:17 Взяв The Invincible, більше нічого цікавого для себе не знайшов. Якийсь бідненький цього літа розпродаж. :(
дякую, не знав про цей проект, подивився, купив
XXXshadyXXX
Member
Аватара пользователя
Откуда: Украина\Норвегия

Сообщение

Купил COD MW2 - хорошая цена. Кинцо на пару вечеров :super:
Graveworm
Member
Аватара пользователя
Откуда: in the woods somewhere

Сообщение

XXXshadyXXX
warp37
Це ж наче ремейк, там хіба русорєз залишили? Відгуки на це подєліє дуже негативні
XXXshadyXXX
Member
Аватара пользователя
Откуда: Украина\Норвегия

Сообщение

Graveworm
Нет - это новая игра, альтернативная вселенная можно сказать
mythorns
Junior
Аватара пользователя
Откуда: Borodianka city

Сообщение

Graveworm: 26.06.2026 09:23 Геральт
Я навпаки
Майже на дві тисячі накидав різного барахла в корзину, з зарплатні куплю
Грати в це я, звісно, не буду :laugh:
Головне не накупляти те, що вже колись в Епіку забрав, і також ні разу не запускав))
arme
Junior
Откуда: Київ

Сообщение

Повна лажа а не розпродаж...
Фрейм не анонсували, сатісфакторі без нормальної знижки. Розчарування
Ответить