Висока ціна Steam Machine не відлякала японських геймерів. Перша партія вже розпродана

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Сообщение
Serg IX
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Изображение
Вложения
BCO.0d658226-55a1-461f-a407-22b0726706cc.png
Nouriel
Member
Аватара пользователя
Откуда: Вараш

Сообщение

kairo: 24.06.2026 16:14Перша партія, це скільки? 10к, 1к, 100 штук? Типовий маркетинговий прийом із штучним дефіцитом.
і шо такого?
powerpizza
Member

Сообщение

Шо токо не напишут шоб поднять рейтинги никому не нужному куску дEрьма :lol:
MqM
Member
Аватара пользователя
Откуда: Україна

Сообщение

kairo: 24.06.2026 16:27
bes: 24.06.2026 16:23 ждем таких новостей об Украине даже при таких ценах без НДС где все выстроились покупать такое железо за 52 к
спойлер
Screenshot 2026-06-24 162636.png
Повні неадеквати, але наші бариги швидше помруть від жадібності ніж зменшать маржу
kairo
Member
Аватара пользователя
Откуда: Україна

Сообщение

Nouriel: 24.06.2026 18:22і шо такого?
Те, що без цифр ця інформація не несе жодного сенсу.
Kullerok
Member
Откуда: Київ

Сообщение

Нэ ну тут нужно быть законченным придурком что бы такое купить. Хотя о чем я раскупят же все даже в Украине :gigi: :gigi:
Graveworm
Member
Аватара пользователя
Откуда: in the woods somewhere

Сообщение

bes
За 52к я б купив, якщо з гейпадом
daesz
Member
Аватара пользователя

Сообщение

kairo: 24.06.2026 17:15
vsx: 24.06.2026 17:06А вы можете на своем пк деревянную панельку поставить?
спойлер
Изображение
Изображение
До колекції
спойлер
Изображение
Изображение
Изображение
erkins007
Member
Аватара пользователя

Сообщение

vsx: 24.06.2026 17:06 Отличной консоли отличные продажи. А вы можете на своем пк деревянную панельку поставить?
Я могу поставить на корпусный дисплей Трисс Меригольд в ее лучшие годы. Стим коробка так может?)

Отправлено спустя 49 секунд:
Kullerok: 24.06.2026 19:09 Нэ ну тут нужно быть законченным придурком что бы такое купить. Хотя о чем я раскупят же все даже в Украине :gigi: :gigi:
Если их заедет 50 штук на страну, то конечно раскупят. Важны будут общие продажи
Nouriel
Member
Аватара пользователя
Откуда: Вараш

Сообщение

kairo: 24.06.2026 18:46Те, що без цифр ця інформація не несе жодного сенсу.
а може і несе
Kirakishou
Member

Сообщение

Нічого дивного, японці купують Blu-ray та навіть DVD-диски по 50–60 доларів за штуку. Стандартний аніме-серіал на 12 епізодів коштує 300–400 доларів. Персонажі в гача-іграх коштують 1000–3000 доларів, і японці їх купують – так само як корейці та китайці. Японія, Китай та Південна Корея є світовими лідерами за рівнем середнього чека в мобільних іграх, а аніме в Японії – це преміальний нішевий продукт, де окупність часто тримається саме на відданих фанатах, які готові платити такі гроші заради бонусів та підтримки студії. Хоча і аниме, і в мобільні ігри можна дивитися та грати безкоштовно. Зовсім інша культура.
капітошка
Member
Аватара пользователя

Сообщение

яполдли > хікікоморі = нєхрєн робити вдома окрім як грати у різну хрінь :gigi:

Відправлено через 1 хвилину 17 секунд:
мільйони мух не можуть помилятись! :laugh:
kabostebeztak
Member
Аватара пользователя
Откуда: Одеса, зараз у Франції

Сообщение

Іронічно що ти постиш ші слоп, хоча ші індустрія це як раз головна причина завищенної ціни стім машини)
Tetronga
Member

Сообщение

vsx: 24.06.2026 17:06 Отличной консоли отличные продажи. А вы можете на своем пк деревянную панельку поставить?
Консоль, яка слабша за 6 річну пс5 і при цьому вдвічі дорожче. Атлічная кансоль, 3/10
powerpizza
Member

Сообщение

Tetronga: 24.06.2026 21:56
vsx: 24.06.2026 17:06 Отличной консоли отличные продажи. А вы можете на своем пк деревянную панельку поставить?
Консоль, яка слабша за 6 річну пс5 і при цьому вдвічі дорожче. Атлічная кансоль, 3/10
Это и консолью не назвать,это недопк,ту же гта6 на нее не купишь как и на пк,бред короче
vsx
Member
Аватара пользователя
Откуда: Kyiv

Сообщение

erkins007: 24.06.2026 19:47 Я могу поставить на корпусный дисплей Трисс Меригольд в ее лучшие годы. Стим коробка так может?)
нет, но там есть еще оранжевая панелька
kabostebeztak
Member
Аватара пользователя
Откуда: Одеса, зараз у Франції

Сообщение

Tetronga: 24.06.2026 21:56
vsx: 24.06.2026 17:06 Отличной консоли отличные продажи. А вы можете на своем пк деревянную панельку поставить?
Консоль, яка слабша за 6 річну пс5 і при цьому вдвічі дорожче. Атлічная кансоль, 3/10
Gamers Nexus зробили її копію (Ryzen 5 7400F + RX 7600).
Мда. Таке собі. Ця копія ще й швидше бо її не душать охлад та павер ліміти
Ekz0rcyst
Member
Аватара пользователя
Откуда: local

Сообщение

kabostebeztak
Тут більше питання в ціннику.
1234waltz
Member

Сообщение

kyon: 24.06.2026 17:08 прикол в том что Габе за свободу, сказал что не будет спонсировать сосноль в убыток а потом компенсировать эксклюзивами, поэтому у нас есть Cвобода купить кусок этого куба по полной цене 🤝🙏
У "вас" є свобода проспонсорувати новий маєток Габену, все інше - хворі фантазії.
https://mezha.ua/news/gabe-newell-flori ... on-312450/
ProBoynick
Member
Аватара пользователя
Откуда: Київ

Сообщение

Нєє, за 1000 баксів без контролера і з пам'яттю лише для якихось 2 сучасних ігор. Не кажучи вже про те, що воно взагалі навряд чи нормально потягне ці ігри.Краще працювали б над Half-Life 3. Це поверне гроші, які ви злили на розробку трошки цього трошки того, ще й із вершком.
Ответить