Forza Horizon 6

Игры для ПК, консолей и прочих платформ
Автор
Сообщение
Patruletz
Member
Аватара пользователя
Откуда: Рівне

Сообщение

Melki: 24.06.2026 22:45это со мной что-то не так?
то називається перегорів до ігор чи іншими словами старість :gigi:
Melki
Member
Откуда: Мелитополь (Украина)

Сообщение

:weep: :weep: :weep:

Отправлено спустя 6 минут 32 секунды:
arkadiilem0n: 24.06.2026 22:58логіка побудови мапи
та там логика во всём 1в1 - можно сказать "найди одно отличие, ой, его нет"
arkadiilem0n: 24.06.2026 22:58гра має подобатись усім
почему-то я склоняюсь к -1 фанату игры...
честно говоря, мне еще FH5 не зашла совсем, ну подумал Мексика виновата (я всё таки расист :shuffle: ), но сейчас понимаю, что дело и не в Японии тоже...

Отправлено спустя 1 минуту 8 секунд:
но ведь Forza Motorsport зашло, да и Киберпанг играю уже второй раз...
prosha_evolist
HWBOT OC Team
Аватара пользователя
Откуда: Київ

Сообщение

Melki
Мені з кожною новою форзою - все меньше "форзовської" ламповості :shuffle: :(

Відправлено через 1 хвилину 2 секунди:
Forza Motorsport
Але на неї забили розробники, і вже давно немає забитого онлайну :(
MSiAventador
Member
Аватара пользователя
Откуда: Гонолула

Сообщение

arkadiilem0n: 24.06.2026 22:58
MSiAventador: 24.06.2026 22:09 ФПС падає з 60 до 20 на Мазераті МС12, неграбельно навіть перше коло завершити. :weep:
Цікаво, я перевірив, просадка є, але не в таких масштабах.
В мене зі 165 звичних на старті гонки 120, але це майже в кожній гонці так, тому шо гра рендерить 11 додаткових машин, до того ж - нічний час, всюди світло, в тому числі і від машин. Вдень такої просадки нема.
Напевно, варто перенести подалі від фестивалю лінію старту, щоб його об'єкти не зжирали ФПСи, а також змінити час доби.
Дякую за фідбек, btw
Тільки в цьому заїзді таке критичне падіння, переповнення буферу 12Гб RTX4070.
corruptedflesh
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Feras
Вони ж попередньому патчі взагалі складність порізали.

А про апскейлери і пропріентарні темпоральні аа - так воно і є, зараз навіть вимоги пишуть з апскейлом. І я можу точно сказати, що з того що бачу по роботі, то далі буде тільки гірше в плані апскейла і фг.

До речі там наш упопотий олдбой на ютубі розпинався, що проблем з ТАА вже давно нема)) Але ось форца наглядно показує що всі наявні інтерпретації ТАА - ситуативна і компропісна штука. З іншого боку і МСАА теж, але МСАА чогось так не бісив.
Ответить