Комфорт я маю на увазі в летенсі керування та відсутність мікро-фризів... суб'єктивний парамерт, просто відчуваю що з керуванням щось не те.
ну, наприклад як з фреймгеном.
Может 8gb відео мало для 4К?
Новости
Последние статьи и обзоры
Один монітор на всі випадки життя — що дає Dual mode у моніторі?
-
fhntv_smart
Member
- Откуда: Харьков
-
walkman3000
Member
оно не так работает, тебе нужно через custom resolution utility(CRU) попробовать но там тоже ограничения
-
Vladys77
Member
І що там за переферія? Механічна клавіатура та ігрова миша? Ще монітор на 1000 Гц.kabostebeztak: ↑ 24.06.2026 13:11Але не для виробників периферії! "Змагальні" гравці маму продадуть за зниження затримки будь-чого на 0.000000000001%Vladys77: ↑ 24.06.2026 12:32 Відправлено через 3 хвилини 38 секунд:
Дехто все життя в контру грає. Але ця людина повний нуль для ігрової індустрії, бо він лише одну гру за все життя і купив.
На розробку ігор це ніяк не впливає.
Звісно Ґабену внутрішньо ігрові транзакції допомагають яхту утримувати. А багато ігрових студій закривають та звільняють працівників.
-
denizen
Member
- Откуда: Київ
DLSS не впливає на latency, це не frame gen.fhntv_smart: ↑ 24.06.2026 16:10 Комфорт я маю на увазі в летенсі керування та відсутність мікро-фризів... суб'єктивний парамерт, просто відчуваю що з керуванням щось не те.
ну, наприклад як з фреймгеном.
Может 8gb відео мало для 4К?
тобто, якщо кількість кадрів влаштовує, то латенси буде такий самий як і без DLSS при тій самій кількості кадрів
-
Melki
Member
- Откуда: Мелитополь (Украина)
там апскейл встроенныйdead_rat: ↑ 24.06.2026 09:57фуллХд фільми на 4к телеку - прекрасно
у меня тоже так было с 4К телеком, только картинка ФХД апскейленная до 4К в телевизоре отличается от нативной 4К - это я компу подключал и баловался, но отличается т ольько если знаешь что оно отличается
эээwalkman3000: ↑ 24.06.2026 17:19нужно через custom resolution utility
непонятно
1080р через утилиту вместо настроек в винде, чтобы что?
ты запутал меня
вот и у меня так, только железо помощней - иногда DLSS само включается в играх после моих балований с настройками и я это сразу просекай, ига как-то неиграется, всё не то и всё не так, а потом как выставлю вс в натив, как упадет ФПС, и норм сразу играетсяfhntv_smart: ↑ 24.06.2026 16:10просто відчуваю що з керуванням щось не те
-
Filabatya
Member
- Откуда: Івано-Франківськ
Melki
dlaa fg 2x топчик, якщо є хоч навтивних 50фпс в не швидких і 60 в швидких іграх) але 4К таких радощів не розділяє
dlaa fg 2x топчик, якщо є хоч навтивних 50фпс в не швидких і 60 в швидких іграх) але 4К таких радощів не розділяє
-
Voozy
Member
- Откуда: Киев
Dual mode 4k/1080p не интересует. Вот недавно появился 4к/1440п - то тема!
-
BanShee
Member
- Откуда: Золотоноша, Черкаська обл.
Ви ще згадайте MPG OLED 322URDX36 - тріплмод: 4к - 360 Гц, 2к - 520 Гц, FHD - 680 Гц.
https://www.overclockers.ua/ua/news/msi ... ree-modes/
https://www.overclockers.ua/ua/news/msi ... ree-modes/
-
walkman3000
Member
натив твоего монитора 4К240Гц, неважно какой режим из списка поддерживаемых в винде к нему ты выбереш, ты всегда ограничен "нативным" 240Гц, а в дуалмодмониторе тебе уже без пердолинга и ограничений по псп дисплейпорта или хдми зашили альтернативный натив в FHD с х2 или х3 герцовкой с кнопки. ты мог бы попробовать разогнать свой монитор через custom resolution utility но у тебя DSCMelki: ↑ 24.06.2026 22:38эээ
непонятно
1080р через утилиту вместо настроек в винде, чтобы что?
ты запутал меня
-
Mike88
Member
- Откуда: Dnipro
Маркетологи провтикали запатентувати ще кращу емейзінг фішку - можна було без особливих зусиль зробити Triple Mode:
- 3840*2160 рідна роздільна здатність,
- 1920*1080 об'єднання 2х2 фізичних пікселя в 1 віртуальний,
- 1280*720 об'єднання 3х3 фізичних пікселя в 1 віртуальний.
Частоти оновлення за смаком
- 3840*2160 рідна роздільна здатність,
- 1920*1080 об'єднання 2х2 фізичних пікселя в 1 віртуальний,
- 1280*720 об'єднання 3х3 фізичних пікселя в 1 віртуальний.
Частоти оновлення за смаком
-
big_bang
Member
крутий напис на коробціReinmar: ↑ 23.06.2026 14:22 що дає Dual mode у моніторі?
*на думку маркетологів