Руснявые перекупы небось половину скупили
Новости
Последние статьи и обзоры
Висока ціна Steam Machine не відлякала японських геймерів. Перша партія вже розпродана
-
hohlid19
Member
Пропоную обговорити Висока ціна Steam Machine не відлякала японських геймерів. Перша партія вже розпродана
Руснявые перекупы небось половину скупили
Руснявые перекупы небось половину скупили
-
Vpupkin
Member
- Откуда: Dnipro
Щось там пам'яті голяк, а у чому прикол?
-
yariksom
Member
Висока ціна нікого не відлякує, відлякує залізо, яке не варто цих грошей.
-
Shaolin_Style
Member
- Откуда: Wakanda
японцам даже региональные цены для Switch 2 сделали, что бы они их покупали по 350$ а не по 500$. А тут прям все стим машины раскупили, ага.
-
bes
Member
- Откуда: Kryvyi Rih
ждем таких новостей об Украине даже при таких ценах без НДС где все выстроились покупать такое железо за 52 к
-
S0N1C
Member
- Откуда: Dnipro
китайці скорішhohlid19: ↑ 24.06.2026 16:14 Пропоную обговорити Висока ціна Steam Machine не відлякала японських геймерів. Перша партія вже розпродана
Руснявые перекупы небось половину скупили![]()
Відправлено через 1 хвилину 12 секунд:
новина буде такою: "Висока ціна Steam Machine не відлякала польских геймерів. Перша партія вже розпродана"bes: ↑ 24.06.2026 16:23 ждем таких новостей об Украине даже при таких ценах без НДС где все выстроились покупать такое железо за 52 к
-
kairo
Member
- Откуда: Україна
bes: ↑ 24.06.2026 16:23 ждем таких новостей об Украине даже при таких ценах без НДС где все выстроились покупать такое железо за 52 к
- спойлер
-
hohlid19
Member
Их скорее напугает возможность поставить красную переднюю панель с черным подбородкомS0N1C: ↑ 24.06.2026 16:24
Відправлено через 1 хвилину 12 секунд:новина буде такою: "Висока ціна Steam Machine не відлякала польских геймерів. Перша партія вже розпродана"bes: ↑ 24.06.2026 16:23 ждем таких новостей об Украине даже при таких ценах без НДС где все выстроились покупать такое железо за 52 к![]()
-
S0N1C
Member
- Откуда: Dnipro
hohlid19
сподіваюся габен сховав всі свої польські медалі подалі
Відправлено через 1 хвилину 38 секунд:
сподіваюся габен сховав всі свої польські медалі подалі
Відправлено через 1 хвилину 38 секунд:
ну це ж не завищена ціна на 5080, а справжня революція РС геймінгуkairo: ↑ 24.06.2026 16:27bes: ↑ 24.06.2026 16:23 ждем таких новостей об Украине даже при таких ценах без НДС где все выстроились покупать такое железо за 52 к
- спойлер
- Screenshot 2026-06-24 162636.png
- спойлер
- /s
-
n6407
Member
- Откуда: Київ
1.5 землекопаkairo: ↑ 24.06.2026 16:14 Перша партія, це скільки? 10к, 1к, 100 штук? Типовий маркетинговий прийом із штучним дефіцитом.
-
kyon
Member
Обладатели арендаторы собачьей конуры 2 на 2 метра, эта штука была создана для Японии
-
evenmore
Member
- Откуда: Киев
Будто в Украине нет людей, которые не разбираются, и покупают всякий хлам в три цены, просто потому что он на слуху и есть в локальном магазине)bes: ↑ 24.06.2026 16:23 ждем таких новостей об Украине даже при таких ценах без НДС где все выстроились покупать такое железо за 52 к
-
vsx
Member
- Откуда: Kyiv
Отличной консоли отличные продажи. А вы можете на своем пк деревянную панельку поставить?
-
kyon
Member
Vpupkin: ↑ 24.06.2026 16:16 Щось там пам'яті голяк, а у чому прикол?
прикол в том что Габе за свободу, сказал что не будет спонсировать сосноль в убыток а потом компенсировать эксклюзивами, поэтому у нас есть Cвобода купить кусок этого куба по полной цене
-
kairo
Member
- Откуда: Україна
vsx: ↑ 24.06.2026 17:06А вы можете на своем пк деревянную панельку поставить?
- спойлер
-


kyon: ↑ 24.06.2026 17:08прикол в том что Габе за свободу, сказал что не будет спонсировать сосноль в убыток а потом компенсировать эксклюзивами, поэтому у нас есть Cвобода купить кусок этого куба по полной цене
- спойлер

-
warp37
Member
Жду скорее Steam Controller по вменяемой цене.
-
phobosse
Member
- Откуда: Kyiv
Починаючі блогери розкупили всі 5 штук для контента 
Отправлено спустя 3 минуты 43 секунды:
Отправлено спустя 3 минуты 43 секунды:
Valve слоупоки. з аналогічним залізом Minisforum випускала міні пк ще 2 роки тому. коли і залізо було актуальним і ціни не були космічними із-за AI.yariksom: ↑ 24.06.2026 16:17Висока ціна нікого не відлякує, відлякує залізо, яке не варто цих грошей.
- спойлер

-
kairo
Member
- Откуда: Україна
В мене таке відчуття, що СМ мав вийти ще в 2024-му, але з якихось причин затягнули з релізом.phobosse: ↑ 24.06.2026 17:20Valve слоупоки. з аналогічним залізом Minisforum випускала міні пк ще 2 роки тому. коли і залізо було актуальним і ціни не були космічними із-за AI.
-
Vladys77
Member
В новині немає головної інформації. А скільки штук Steam Machine було в першій партії на всю Японію.
Ну і Японія специфічний ринок. Там всі на ґаддетах і новинках помішані. Там смартфони Sony розбирають, які вже пішли з інших ринків, бо ніхто не купує.
Відправлено через 1 хвилину 53 секунди:
Відправлено через 3 хвилини 36 секунд:
Ну і Японія специфічний ринок. Там всі на ґаддетах і новинках помішані. Там смартфони Sony розбирають, які вже пішли з інших ринків, бо ніхто не купує.
Відправлено через 1 хвилину 53 секунди:
В рекламі вже пропонують купити Steam Machine за 71к і 75к грн.bes: ↑ 24.06.2026 16:23 ждем таких новостей об Украине даже при таких ценах без НДС где все выстроились покупать такое железо за 52 к
Відправлено через 3 хвилини 36 секунд:
В Україні то такі люди є. Але ці люди зазвичай далекі від комп'ютерів та геймінгу і не знають що то за парова машина і що вона на кухні робитьevenmore: ↑ 24.06.2026 17:05Будто в Украине нет людей, которые не разбираются, и покупают всякий хлам в три цены, просто потому что он на слуху и есть в локальном магазине)bes: ↑ 24.06.2026 16:23 ждем таких новостей об Украине даже при таких ценах без НДС где все выстроились покупать такое железо за 52 к