Новости
Последние статьи и обзоры
Оголошено ціни на Grand Theft Auto VI: $80 за звичайну версію та $100 за Ultimate Edition
-
MVE
Member
- Откуда: Чернігів
bonya
Це консольний ексклюзив
Це консольний ексклюзив
-
The_Rusik
Member
Не проходил ни 4-ю, ни 5-ю, ну про 6-ю вы поняли... Заберу в эпике или стиме за 10 баксов.
-
Reinmar
Member
bonya
підтримують Play anywhere (один раз купив для ПК та Xbox), але в основному це тільки ігри від xbox студій. Наприклад нова Форза 6
підтримують Play anywhere (один раз купив для ПК та Xbox), але в основному це тільки ігри від xbox студій. Наприклад нова Форза 6
-
FastBullet
Member
А что не бывает эмуляторов 5 плойки )?
-
AlcoRider
Member
- Откуда: UA
Вот бы под Новый Год на ПК выкатили бы... 
-
FastBullet
Member
Зачем так дорого )?? Ты можешь ее пройти бесплатно на ютубеThe_Rusik: ↑ 24.06.2026 15:46 Не проходил ни 4-ю, ни 5-ю, ну про 6-ю вы поняли... Заберу в эпике или стиме за 10 баксов.
Отправлено спустя 1 минуту 5 секунд:
Лучше осваивай ИИ и сделаешь быстренько порт на ПК))
-
NUN4AG
Member
Чув, що бюджет GTA 6 - 2 млрд.
З таким бюджетом навіть зважаючи на прогнозовано шалено високі показники проданих копій проєкту дивно було б очікувати від R* ціну аналогічну базовим версіям нинішніх ААА ("АААА"). Але навіть якби бюджет був 500 млн., то чому б R* не наліпити ціну яка їм подобається? Купували б і за 100$ за стандартну версію, а потім ще буде Enhanced/Complete/GOTY "nextgen" версія для ПК і нового покоління консолей.
Куди цікавіше скільки з цих 2 млрд. пішло на розробку, а скільки буде витрачено на маркетинг та оптимізацію під консолі.
Особисто мені їх маркетинг не потрібен, як і оптимізація під Xbox Series S, щоб платити 100$ за ПК версію через рік після виходу на консолях.
Але 100% всякі фантезери а-ля Їв Гальмо і йому подібні у захваті від 80$ за стандартну недоверсію. Вони думаюсь, якщо хтось більш-менш раціонально витратив 1 млрд. на гру і оцінив її в 80-100$, то це новий стандарт, який можна вішати на будь-які опенворлд помийки з 0 нових ідей, квестами а-ля принеси 50 цеглин і вбий 20 горобців, проєктами які пережили 3 перезапуски (що збільшило бюджет зі 100 до 200-300 млн.) або взагалі проєкти катеторії B за 20-50 млн. з графікою/анімаціями/геймдизайном 10-15-річної давнини.
З таким бюджетом навіть зважаючи на прогнозовано шалено високі показники проданих копій проєкту дивно було б очікувати від R* ціну аналогічну базовим версіям нинішніх ААА ("АААА"). Але навіть якби бюджет був 500 млн., то чому б R* не наліпити ціну яка їм подобається? Купували б і за 100$ за стандартну версію, а потім ще буде Enhanced/Complete/GOTY "nextgen" версія для ПК і нового покоління консолей.
Куди цікавіше скільки з цих 2 млрд. пішло на розробку, а скільки буде витрачено на маркетинг та оптимізацію під консолі.
Особисто мені їх маркетинг не потрібен, як і оптимізація під Xbox Series S, щоб платити 100$ за ПК версію через рік після виходу на консолях.
Але 100% всякі фантезери а-ля Їв Гальмо і йому подібні у захваті від 80$ за стандартну недоверсію. Вони думаюсь, якщо хтось більш-менш раціонально витратив 1 млрд. на гру і оцінив її в 80-100$, то це новий стандарт, який можна вішати на будь-які опенворлд помийки з 0 нових ідей, квестами а-ля принеси 50 цеглин і вбий 20 горобців, проєктами які пережили 3 перезапуски (що збільшило бюджет зі 100 до 200-300 млн.) або взагалі проєкти катеторії B за 20-50 млн. з графікою/анімаціями/геймдизайном 10-15-річної давнини.
-
kino30055
Junior
За гру, яка творить покоління, ціна дешева.
-
Denvys5
Member
- Откуда: Kyiv
Я не чув що вже анонсували ціну для майбутнього "Гульмена"
-
proos
Member
- Откуда: Одеса
Хорошо подстригут мыловарей

-
Vpupkin
Member
- Откуда: Dnipro
У часи трійки - SA з моїх знайомих від них перлися лише ті у яких на старкрафт iq невистачало.
-
hohlid19
Member
AlexWest
Пффф, со времен наверное четвёрки это не работает
Пффф, со времен наверное четвёрки это не работает
-
yariksom
Member
Цікаво, що ти мав на увазі під "гра, яка творить покоління"?kino30055: ↑ 24.06.2026 16:01 За гру, яка творить покоління, ціна дешева.
-
Ektalion
Member
Звісно-звісно . Тому новий Тумб Рейдер буде на диску принаймі для ПС5 , а ГТА ні.kairo: ↑ 24.06.2026 14:57 Дурних немає, щоб продавати гру на дисках.
-
WWQ
Member
- Откуда: Одесса
Если бы всандалили 150 баксов за предзаказ то люди бы все равно брали... Тот редкий случай когда можно смело брать кота в мешке...
-
AlexWest
Member
- Откуда: UA
Році так в 2033.The_Rusik: ↑ 24.06.2026 15:46 Не проходил ни 4-ю, ни 5-ю, ну про 6-ю вы поняли... Заберу в эпике или стиме за 10 баксов.
-
n+gibat[]r
Member
- Откуда: Spain
Гої вже готують грошики))) 
-
WWQ
Member
- Откуда: Одесса
тут даже дело не в деньгах... у меня муки выбора, играть на пс5 или дождаться пк версию...n+gibat[]r: ↑ 24.06.2026 16:44Гої вже готують грошики)))
-
MVE
Member
- Откуда: Чернігів
Щастить ПК гравцям, там ульта $15.99 коштує 
-
Soulwatcher
Member
Бесплатно, ещё и с модами, и порой даже с фиксами багов