Вибір відеокарти

Видеокарты, графические процессоры, драйверы
Ответить
Автор
Сообщение
SPEC1AL1ST
Member
Аватара пользователя

Сообщение

На клік є у когось промо?
Patruletz
Member
Аватара пользователя
Откуда: Рівне

Сообщение

SPEC1AL1ST: 19.06.2026 14:44На клік є у когось промо?
вже купляли по ньому, може багаторазовий спробуй clknxt925
SPEC1AL1ST
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Patruletz: 19.06.2026 14:54
SPEC1AL1ST: 19.06.2026 14:44На клік є у когось промо?
вже купляли по ньому, може багаторазовий спробуй clknxt925
Дякую
luckygamerks
Member

Сообщение

SPEC1AL1ST: 19.06.2026 14:44 На клік є у когось промо?
CLKNXT839
sdbndfgn
Member
Аватара пользователя
Откуда: Київ

Сообщение

Вітаю! RX 9060 XT від якого вендора буде найкращою у співвідношенні ціна/тиша? Powercolor Hellbound?
Yurius
Member
Аватара пользователя
Откуда: Запоріжжя

Сообщение

sdbndfgn: 23.06.2026 10:29Вітаю! RX 9060 XT від якого вендора буде найкращою у співвідношенні ціна/тиша? Powercolor Hellbound?
Той що дешевше ,іншими словами будьякий переварить ті 180вт окрім Паверколор ріпер
BloodyElf
Member
Откуда: Одеса

Сообщение

Изображение
Власник відеокарти GeForce RTX 5090 AORUS від Gigabyte розібрав її після понад року використання (по закінченню гарантії) і виявив усередині системи охолодження велику кількість нанесеного на заводі термоінтерфейсу. Користувач Reddit (https://www.reddit.com/r/nvidia/comment ... rs_beware/) стверджує, що карта була встановлена горизонтально — це мало б зменшити ймовірність стікання термогелю під дією гравітації.

Згідно з дописом користувача Reddit, термоматеріал скупчився на верхній половині випарної камери. Користувач також заявляє, що після розбирання нижня половина графічного чипа (GPU) майже не мала покриття. Власник повідомив, що звичайні температури GPU сягали 76°C, але під час ігор він помітив, що швидкість обертання вентиляторів підскакувала приблизно до 2000 об/хв.
капітошка
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Спитаю тут.
Я спитав через ПП у Пана Бульдозера, чи візьме він Palit 3060 12gb dual oc(стан гарний 2023, чек, упаковка), на що він відповів, що Паліти не бере, я зацікавився чому саме, але відповіді не отримав.
Питання у чому справа, просто цікаво? :)
Hells Angels
Member
Аватара пользователя
Откуда: Кам'янець-Подільський

Сообщение

BloodyElf: 23.06.2026 11:31по закінченню гарантії)
там написано що вирішив розібрати і лишити карту гарантії
в кінці додано, за гарантію не переживайте, бо гігабайт її всеодно не дотримується.

гіга з термогелем обісралась, щось там виправляла ... цікаво що зараз використовує в останніх ревізіях відях :-/
oversteve
Member
Аватара пользователя
Откуда: Ukraine

Сообщение

Hells Angels: 23.06.2026 15:14 гіга з термогелем обісралась, щось там виправляла ... цікаво що зараз використовує в останніх ревізіях відях :-/
далі термогель, крім 1-2 свіжих моделей, просто кладе його менше і все ок
капітошка
Member
Аватара пользователя

Сообщение

тааксс, чую зараз почнеться черговий холівор, я довго цього чекав :laugh:
довго шукали?
поперше вмене не така модель,
подруге поки небуло "нієдиного разрива" чорного екрану, три рази тьху :D

ps побіг дивитись на яких чипах вмене пам'ять
Геральт
Member
Аватара пользователя
Откуда: з Рівії

Сообщение

капітошка
Ну, припущення, що якщо не бере, значить мав гемор. А там вже через пам'ять чи загалом виконання, справа десята
Та й тут на підході ніби свіженькі, з фабрики будуть. Нащо кому те б/в вбите )

шукав не довго, перше ліпше.
GreenMile
Member
Аватара пользователя
Откуда: Київ

Сообщение

капітошка: 23.06.2026 14:28 Спитаю тут.
Я спитав через ПП у Пана Бульдозера, чи візьме він Palit 3060 12gb dual oc(стан гарний 2023, чек, упаковка), на що він відповів, що Паліти не бере, я зацікавився чому саме, але відповіді не отримав.
Питання у чому справа, просто цікаво? :)
Не зважайте. Для Бульдозера відяхи - це бізнес, тому він бере те, що приносить йому прибуток, тобто максимально ліквідне, що можна просто, швидко і вигідно перепродати. Він мислить іншими категоріями, як автоперекупи на базарі - вони зазвичай налітають на ті тачки, які можна швидко продати.
Вочевидь, паліти продаються гірше ніж інші, от і все, і це не означає, що вони погані, просто йому не потрібні карти, які у нього зависнуть.
Ektalion
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Така проблема була тільки з однією партією на початку продажів 30 серії. У самого була 3060ті. Відпрацювала майже 2 роки, до заміни на 6800.
капітошка
Member
Аватара пользователя

Сообщение

GreenMile: 23.06.2026 21:13
капітошка: 23.06.2026 14:28 Спитаю тут.
Я спитав через ПП у Пана Бульдозера, чи візьме він Palit 3060 12gb dual oc(стан гарний 2023, чек, упаковка), на що він відповів, що Паліти не бере, я зацікавився чому саме, але відповіді не отримав.
Питання у чому справа, просто цікаво? :)
Не зважайте. Для Бульдозера відяхи - це бізнес, тому він бере те, що приносить йому прибуток, тобто максимально ліквідне, що можна просто, швидко і вигідно перепродати. Він мислить іншими категоріями, як автоперекупи на базарі - вони зазвичай налітають на ті тачки, які можна швидко продати.
Вочевидь, паліти продаються гірше ніж інші, от і все, і це не означає, що вони погані, просто йому не потрібні карти, які у нього зависнуть.
+1 дякую :beer:
плюсомет ще не видали тому плюс поставити не можу поки :)

Відправлено через 1 хвилину 2 секунди:
Ektalion: 23.06.2026 21:24
Така проблема була тільки з однією партією на початку продажів 30 серії. У самого була 3060ті. Відпрацювала майже 2 роки, до заміни на 6800.
+1 дякую :beer:

Відправлено через 4 хвилини 34 секунди:
Геральт: 23.06.2026 18:09 капітошка
Ну, припущення, що якщо не бере, значить мав гемор. А там вже через пам'ять чи загалом виконання, справа десята
Та й тут на підході ніби свіженькі, з фабрики будуть. Нащо кому те б/в вбите )

шукав не довго, перше ліпше.
вмієте ви червонодупі накинути знатно, без образ, вибачаюсь :lol:
вбите тільки пан бульдозер пхає :)
навіть нава "бульдозер" натякає - це найгірша архітектура амд :gigi:
Геральт
Member
Аватара пользователя
Откуда: з Рівії

Сообщение

капітошка: 23.06.2026 23:28 вмієте ви червонодупі накинути знатно, без образ, вибачаюсь :lol:
вбите тільки пан бульдозер пхає :)
навіть нава "бульдозер" натякає - це найгірша архітектура амд :gigi:
Ну що за риторика? Фу таким бути
Що, страшно було? :D
oversteve
Member
Аватара пользователя
Откуда: Ukraine

Сообщение

це як раз одна з тих декількох з прокладками :teacher:
власне ось сама свіжа 5090 інфініті і там гель
https://www.gigabyte.com/ua/Graphics-Ca ... US-IF-32GD
VladimirV
Member
Аватара пользователя

Сообщение

oversteve
V2 з прокладками, очевидно ж.
Крім того, що 5070, що 5070Ti вкоротили довжину (відповідно радіатор) з 304 до 261. З відповідними наслідками.
Ще є така цікава тема на Реддіт https://www.reddit.com/r/nvidia/comment ... ce_v2_rtx/
Ответить