Один монітор на всі випадки життя — що дає Dual mode у моніторі?

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Сообщение
Reinmar
Member

Сообщение

Пропоную обговорити Один монітор на всі випадки життя — що дає Dual mode у моніторі?
Цікаво, ніколи не пробував, але чув, що коли ставити не рідну роздільну здатність, то зображення пливе. А тут виходить це обійшли. Мені наприклад було б цікаво купити 4к, але в важких іграх перемикати до 2к.
Filabatya
Member
Аватара пользователя
Откуда: Івано-Франківськ

Сообщение

5К в 2К напевно круто, фулл хд шляпа
leif
Member
Аватара пользователя

Сообщение

сабж це повна фігня, як на мене. собі б таке ніколи не купив

давайте вже отой qd-oled 4к@360hz, а 480гц буде взагалі шикарно, коли там його зроблять через пару років
big_bang
Member
Аватара пользователя

Сообщение

тобто, зменшення розширення, то тепер Dual mode буде називатися ?
denizen
Member
Аватара пользователя
Откуда: Київ

Сообщение

нашо воно треба, якщо є DLSS?
walkman3000
Member
Аватара пользователя

Сообщение

big_bang: 23.06.2026 14:45тобто, зменшення розширення, то тепер Dual mode буде називатися ?
нє, там тобі ще навалюють x2 у частоті, ми це в гілці підбору монітора вже обговорювали
MSiAventador
Member
Аватара пользователя
Откуда: Гонолула

Сообщение

Є окремий підвид сімрейсерів - тріплскрін збоченці, ото нехай купують.
MaKCuMyC
Member
Аватара пользователя
Откуда: Сіверодонецьк, Нідерланди

Сообщение

denizen
Як це нащо? Щоб грати на 4к моніторі із розділенням 1080 і в режимі DLSS Performance.
Ektalion
Member
Аватара пользователя

Сообщение

leif: 23.06.2026 14:25 давайте вже отой qd-oled 4к@360hz, а 480гц буде взагалі шикарно, коли там його зроблять через пару років
240 hz уже мало?
Striker
Member
Аватара пользователя
Откуда: Дніпро

Сообщение

denizen: 23.06.2026 14:47нашо воно треба, якщо є DLSS?
Для кібершпрот і кіберкотлет, що не ясно? Які ще грають в ААА-ігри окрім своєї кс-ки.
FirstTDM
Member
Аватара пользователя
Откуда: Киев

Сообщение

Reinmar: 23.06.2026 14:22коли ставити не рідну роздільну здатність, то зображення пливе.
Так и есть. Всё, что не родное разрешение - однозначно ниже качеством.
Reinmar: 23.06.2026 14:22А тут виходить це обійшли.
Не обошли, а поманили морковкой киберкотлет - для обычных юзеров это всё фигня...
Kullerok
Member
Откуда: Київ

Сообщение

Ektalion: 23.06.2026 15:07
leif: 23.06.2026 14:25 давайте вже отой qd-oled 4к@360hz, а 480гц буде взагалі шикарно, коли там його зроблять через пару років
240 hz уже мало?
Мне за глаза. Ну как выпустят 6090 думаю надо уже побольше брать будет герц.
DuckRider
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Це не компроміс, а спосіб максимально ефективно використати можливості сучасних моніторів.
Именно, что компромис. Снижение разрешения производится для того чтоб скаллер в мониторе вывозил герцовку, вот и всё. А нормальный компромис - это длсс перфоманс в 4к, где не будет "жирного" пикселя, состоящего из 4х как при снижении разрешения

Отправлено спустя 2 минуты 15 секунд:
walkman3000: 23.06.2026 14:49
big_bang: 23.06.2026 14:45тобто, зменшення розширення, то тепер Dual mode буде називатися ?
нє, там тобі ще навалюють x2 у частоті, ми це в гілці підбору монітора вже обговорювали
Старый приём с блурбастерс: на некоторых мониторах бенкью можно увеличить герцовку, снизив разрешение. Кто-то даже с 144 под 500 выжимал на малом разрешении. Эта штука с нами уже больше десятка лет
Vpupkin
Member
Откуда: Dnipro

Сообщение

Я вмикав той 1080р 480гц аж один раз і забув про нього, але якомусь каєсеру для якого важливіше +1 фраг на рік напевно згодиться.
walkman3000
Member
Аватара пользователя

Сообщение

DuckRider: 23.06.2026 17:00Старый приём с блурбастерс: на некоторых мониторах бенкью можно увеличить герцовку, снизив разрешение. Кто-то даже с 144 под 500 выжимал на малом разрешении. Эта штука с нами уже больше десятка лет
ну так разгоном занимались еще на crt и это в большинстве случаев вело к смерти пациента. понятия не имею кто ЦА, главное чтоб не стало нормой, не хотелось бы за это доплачивать
Draqoon
Member
Аватара пользователя
Откуда: КиyB

Сообщение

Мені якщо чесно хватає навіть нe qhd, а 1200p :gigi:
fhntv_smart
Member
Откуда: Харьков

Сообщение

denizen: 23.06.2026 14:47 нашо воно треба, якщо є DLSS?
О, підкажіть по опиту використання dlss.
Я таки його спробував, та не дуже зрозумів.
Ну, тобто, в 1080 гра тягне на 120 фпс. Мене все влаштовує, все дуже швидко/плавно.
Включаю 1440p. Падає до 90, більш менш плавно.
А ось на 2160p падає прям до 50-60 і якоїсь некомфортно. Включаю dlss, піднімаєтся до 75 і все одно якось не дуже. Включаю самий всратий режим графіки, щось типа 720p->2160p. Отримую десь 85 fps та по комфортності якось не дуже.

Тобто це питання, це гра така, чи у всих так?
Бо виходить що на моєму лептопі з 5070 комфортнніше грати в 1440р без dlss.
kabostebeztak
Member
Аватара пользователя
Откуда: Одеса, зараз у Франції

Сообщение

leif: 23.06.2026 14:25 сабж це повна фігня, як на мене. собі б таке ніколи не купив

давайте вже отой qd-oled 4к@360hz, а 480гц буде взагалі шикарно, коли там його зроблять через пару років
4к 144гц краще ніж 4к 75гц + 1080п 200гц.
Навіть на 29 дюймовому ультравайді низька роздільна здатність кидається в очі, особливо після макбуку з ретіна екраном.
Vladys77
Member

Сообщение

Ну таке. 50к за 32" монітор. Але ідея звісно хороша. Але аби було QHD і 4к, тоді б будо оптимально. Бо FullHD вже малувато.
Лише я не розумію кому і для чого треба 240 Гц і більше?
Inqizitor2022
Member
Откуда: Харьков

Сообщение

Главное автор не рассказал, что всё это голимый и гнусный маркетинг, так как у монитора родное разрешение только одно, а вот эти все 1080р 300 герц - это маркетинговая ахинея, потому, что будет стандартно мутная картинка. На любом мониторе можно поставить 1080р - а если в родном 280 герц держит - то и в 1080р держит.
Я бы понял, если бы 1080р было тоже как родное, с такой же чёткостью картинки, как на 32" 1080р мониторе. Но увы.

Отправлено спустя 2 минуты 17 секунд:
Vladys77: 24.06.2026 02:02Лише я не розумію кому і для чого треба 240 Гц і більше?
280 достаточно, больше уже избыточно. 240 - тот терпимый минимум, который не раздражает. Это 4мс задержки в афтербёрнере. Если игра способна на 240 кадров идти - то будет максимальный комфорт. 280 ещё лучше. Выше уже не чувствуется.
Ответить