Вона по товщіні вже як цілий міні РС
Новости
Последние статьи и обзоры
Відеокарта ASUS ROG Astral GeForce RTX 5090 Edition 20 буде доступна в Європі за €5799
-
S0N1C
Member
- Откуда: Dnipro
Пропоную обговорити Відеокарта ASUS ROG Astral GeForce RTX 5090 Edition 20 буде доступна в Європі за €5799
Вона по товщіні вже як цілий міні РС
Вона по товщіні вже як цілий міні РС
-
powerpizza
Member
320к гривен всего лишь, копейки 
-
dead_rat
Member
- Откуда: Берлін
Я теж вважаю, що з ціною недопрацювали
-
Earanak
Member
- Откуда: Украина
Помню в Октябре 2025 смотрел на ценники в 115к за простенькие модели 5090 и носом вертел, что дороговато как то
Так же смотрел на RTX Pro 5000 48GB в Телемарте за 215к и думал, что вот вот и подешевеет немного и можно брать
Ну хоть оперативку успел купить...
Последний раз редактировалось Earanak 22.06.2026 16:01, всего редактировалось 1 раз.
-
S0N1C
Member
- Откуда: Dnipro
Earanak
взимку ще можна було за стільки купити з водоблоком, дешевше ніж звичайні
взимку ще можна було за стільки купити з водоблоком, дешевше ніж звичайні
-
FarCry
Member
Та нормально, як жорсткий диск на пару гігабайтів в 1990 році. 
-
enkosxs
Member
ну ёманы)) Договорились же округлять до 5090!!! откуда вы нарисовали ещё 700 евро?! 
-
dead_rat
Member
- Откуда: Берлін
Думали 6090 вийдеenkosxs: ↑ 22.06.2026 16:09 ну ёманы)) Договорились же округлять до 5090!!! откуда вы нарисовали ещё 700 евро?!![]()
-
enkosxs
Member
Это был план на шестую линейку!!!dead_rat: ↑ 22.06.2026 16:12Думали 6090 вийдеenkosxs: ↑ 22.06.2026 16:09 ну ёманы)) Договорились же округлять до 5090!!! откуда вы нарисовали ещё 700 евро?!![]()
-
Аціо
Member
- Откуда: Poltava s.
Як думаєте чи скоро той час коли з'являться оголошення
- квартира в центрі Києва 120кв.м на нову або майже нову відеокарту?
- квартира в центрі Києва 120кв.м на нову або майже нову відеокарту?
-
Ektalion
Member
erkins007 повинен купити.
-
kairo
Member
- Откуда: Україна
4090 за 67к в свій час.Earanak: ↑ 22.06.2026 15:58 Помню в Октябре 2025 смотрел на ценники в 115к за простенькие модели 5090 и носом вертел, что дороговато как тоТак же смотрел на RTX Pro 5000 48GB в Телемарте за 215к и думал, что вот вот и подешевеет немного и можно брать
Ну хоть оперативку успел купить...
-
FastBullet
Member
Та вообще по барабану сколько она стоит)) это дно никто покупать не будет
Новые компы все равно выйдет не раньше 2027-2028 годов, так что расслабтесь)
Новые компы все равно выйдет не раньше 2027-2028 годов, так что расслабтесь)
-
Sutter_Cane
Member
- Откуда: тут такой сладенький пирожочек?
прошлым летом можно было за 115к купить весьма хорошую карту типа MSI 5090 Suprim или Asus TUFEaranak: ↑ 22.06.2026 15:58 Помню в Октябре 2025 смотрел на ценники в 115к за простенькие модели 5090 и носом вертел, что дороговато как тоТак же смотрел на RTX Pro 5000 48GB в Телемарте за 215к и думал, что вот вот и подешевеет немного и можно брать
Ну хоть оперативку успел купить...
всякие палиты с иннами стоили вообще по 100к
Последний раз редактировалось Sutter_Cane 22.06.2026 16:39, всего редактировалось 1 раз.
-
erkins007
Member
Нет спасибо, я не для того на воде покупал чтобы снова на воздух переходитьEktalion: ↑ 22.06.2026 16:20 erkins007 повинен купити.
-
Vpupkin
Member
- Откуда: Dnipro
На скільки вона продуктивніша за ту що продають за 3500?
-
D_ad
Member
Тупо як "циганскоє барокко" від світу ІТ. 
-
big_bang
Member
не, ну пару папуг зверху точно буде)Vpupkin: ↑ 22.06.2026 16:35 На скільки вона продуктивніша за ту що продають за 3500?
-
Геральт
Member
- Откуда: з Рівії
На 2300 )Vpupkin: ↑ 22.06.2026 16:35 На скільки вона продуктивніша за ту що продають за 3500?
А якщо серйозно, це ж ціна за безкомпромісні налаштування...мабуть
-
S0N1C
Member
- Откуда: Dnipro
На 200ВтVpupkin: ↑ 22.06.2026 16:35 На скільки вона продуктивніша за ту що продають за 3500?