Майстер відремонтував відеокарту GeForce RTX 4070 Super, яку розбили молотком під час сімейної сварки

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Сообщение
Polaris
Member
Аватара пользователя
Откуда: Харків; Слов'янськ

Сообщение

Предлагаю обсудить Майстер відремонтував відеокарту GeForce RTX 4070 Super, яку розбили молотком під час сімейної сварки

З новини одного не можу зразуміти, так власник відеокарти вигнав так названу "дружину" чи все таки далі терпить? :laugh:
lktnv
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Мне кажется, что тут интересен не столько ремонт, сколько предыстория и поэтапный ход конфликта, во время которого эта ситуация произошла.
Polaris
Member
Аватара пользователя
Откуда: Харків; Слов'янськ

Сообщение

lktnv
В Китаї деякий час практували абортии якщо виявиться, що плод не хлопчик. В результаті, в середньому класі китайців мало жінок певного віку, тому деякі чоловіки одруживалися на не зовсім адекватиних жінках, які творили певну "дичь", тому що знали що все одно вони будуть затребуваними
Последний раз редактировалось Polaris 22.06.2026 10:45, всего редактировалось 1 раз.
KingpinUA
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Новина "лікар не врятував жінку, яка розбила молотком 4070super після сімейної сварки" зібрала би мільярд переглядів.
AlexWest
Member
Откуда: UA

Сообщение

"Скільки ти можеш грати, паскудо? На роботу йди!" І бабах. Або "Ти купив відеокарту на гроші, які ми відкладали на автомобіль?" Зараз я тебе прокатаю.
Последний раз редактировалось AlexWest 22.06.2026 10:46, всего редактировалось 1 раз.
dead_rat
Member
Аватара пользователя
Откуда: Берлін

Сообщение

Я здивований, що хтось рятував карту. Бо робота коштуватиме як нова
Polaris
Member
Аватара пользователя
Откуда: Харків; Слов'янськ

Сообщение

KingpinUA: 22.06.2026 10:44 Новина "лікар не врятував жінку, яка розбила молотком 4070super після сімейної сварки" зібрала би мільярд переглядів.
Або "Поліція не змогла знайти жінку, яка розбила молотком 4070super після сімейної сварки" :laugh:

Отправлено спустя 1 минуту 6 секунд:
AlexWest: 22.06.2026 10:45 "Скільки ти можеш грати, паскудо? На роботу йди!" І бабах. Або "Ти купив відеокарту на гроші, які ми відкладали на автомобіль?" Зараз я тебе прокатаю.
Враховуючи скільк коштує RTX4070S навіть б.в., робота в нього явно була
AlexWest
Member
Откуда: UA

Сообщение

Polaris: 22.06.2026 10:47
KingpinUA: 22.06.2026 10:44 Новина "лікар не врятував жінку, яка розбила молотком 4070super після сімейної сварки" зібрала би мільярд переглядів.
Або "Поліція не змогла знайти жінку, яка розбила молотком 4070super після сімейної сварки" :laugh:

Отправлено спустя 1 минуту 6 секунд:
AlexWest: 22.06.2026 10:45 "Скільки ти можеш грати, паскудо? На роботу йди!" І бабах. Або "Ти купив відеокарту на гроші, які ми відкладали на автомобіль?" Зараз я тебе прокатаю.
Враховуючи скільк коштує RTX4070S навіть б.в., робота в нього явно була
Була, поки він не почав проходити ремей Готики на харді :laugh:
Polaris
Member
Аватара пользователя
Откуда: Харків; Слов'янськ

Сообщение

dead_rat: 22.06.2026 10:46 Я здивований, що хтось рятував карту. Бо робота коштуватиме як нова
Я думаю, враховуючи назву новини, це було зроблено більше для контенту
Васильович
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Тому майстер випаяв їх зі зламаної друкованої плати й пересадив на іншу плату.
Це складний ремонт, де від оригінальної версії залишилися лише мікросхеми.
Серйозно? :rolleyes:
спойлер
Изображение
Фактично, він відремонтував оту другу карту, а розбиту використав як донора.
Filabatya
Member
Аватара пользователя
Откуда: Івано-Франківськ

Сообщение

любий покупець 4090 на олх, був просто безмежно радий, отримати таку карту, а не те що приходить на нову пошту :lol:
afhpwnd
Member
Аватара пользователя
Откуда: Кривий Ріг

Сообщение

Це можна назвати ремонтом того виробу, що власник здав?
Він же пересадив ГПУ і чіпи пам'яті на іншу доску, в якої якраз таки вмерли ГПУ і чіпи та й охлад з тієї ж доски.
Можна було просто дати взамін б/в картку, взяти її повну вартість з відсотками і сказати, що це ремонт. Щоб не було зовсім нахабно - переклеїти якусь наклейку з рідної карти, або просто перепаяти роз'єм живлення.
:horror:
kairo
Member
Аватара пользователя
Откуда: Україна

Сообщение

dead_rat: 22.06.2026 10:46 Я здивований, що хтось рятував карту. Бо робота коштуватиме як нова
Це хіба в Німеччині. Усюди ремонтують карти, реболять чіпи.
Mozdev
Member

Сообщение

А мене більше зацікавило П.З. яке він використовував для ремонту.
S0N1C
Member
Аватара пользователя
Откуда: Dnipro

Сообщение

afhpwnd: 22.06.2026 11:15 Це можна назвати ремонтом того виробу, що власник здав?
Він же пересадив ГПУ і чіпи пам'яті на іншу доску, в якої якраз таки вмерли ГПУ і чіпи та й охлад з тієї ж доски.
Можна було просто дати взамін б/в картку, взяти її повну вартість з відсотками і сказати, що це ремонт. Щоб не було зовсім нахабно - переклеїти якусь наклейку з рідної карти, або просто перепаяти роз'єм живлення.
:horror:
а як же перегляди і реклама? :rolleyes:
kairo
Member
Аватара пользователя
Откуда: Україна

Сообщение

afhpwnd: 22.06.2026 11:15Можна було просто дати взамін б/в картку, взяти її повну вартість з відсотками і сказати, що це ремонт.
БВ 4070 Супер коштує від 600 баксів. Сумніваюсь, що клієнт заплатив би стільки за ремонт. Скоріше за все майстер взяв дошку від донора(яких в них на сервісі зазвичай вистачає), пересадив на неї чіпи та взяв 200 баксів за роботу.
big_bang
Member
Аватара пользователя

Сообщение

afhpwnd: 22.06.2026 11:15 Це можна назвати ремонтом того виробу, що власник здав?
Він же пересадив ГПУ і чіпи пам'яті на іншу доску.
:horror:
ідентична думка

і жінка, схоже, доволі слабо била, бо всі чіпи живі лишилися - магія)))
якби наші били молотком - паяти не було б змісту (живого нічого б не лишилося)
Filabatya
Member
Аватара пользователя
Откуда: Івано-Франківськ

Сообщение

та він сам її і бив для контенту, чітко в те місце де нема пам'яті і чіпа, не виключено, що після діагностики прогару чи обриву :gigi:
Барбарис
Member
Аватара пользователя
Откуда: Вінниця

Сообщение

Новина в стилі ітс. Чи де там подібні дурниці люблять постити? Ще новин на пости з редіту не робили?
Аціо
Member
Аватара пользователя
Откуда: Poltava s.

Сообщение

Filabatya: 22.06.2026 11:53 та він сам її і бив для контенту, чітко в те місце де нема пам'яті і чіпа, не виключено, що після діагностики прогару чи обриву :gigi:
То ще пів біди та горя коли так, от коли був розголос як "рятівники котиків та песиків" з Китаю за кілька років контенту, потім були зняті на відео перехожими, як вони самі калічать, топлять, ріжуть скотинячок, а потім типу рятують - за ради контенту, ото для мене було огида, нелюди. Щоб розуміли вони вбили тисячі тварин та тисячі скалічили, заробивши кілька мільйонів доларів на відео типу порятунку тварин.
Ответить