Термопаста. Выбор обсуждение

Все связанное с охлаждением и шумопонижением
Ответить
Автор
Сообщение
poulk
Advanced Member
Аватара пользователя
Откуда: Тернополь

Сообщение

Тема становится на ремонт :)
Если есть желающие помочь, пишите в личку.
Помощь может быть в любом виде: ссылки на тесты, графики и любая полезная информация по теме.

Тысты.
Свежий тест (tom's hardware)

Тестирование 11-ти термопаст by Hum
Последний раз редактировалось poulk 27.03.2014 22:16, всего редактировалось 2 раза.
Hotspur
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Mykolay3ack: 03.04.2026 14:44Або тут на форумі взяти в Євгена
DOW TC-5960 6W/mK
+
1985god
Member

Сообщение

придбав монстра AMD Ryzen 9 5950X підкажіть яку термопасту придбати ? водянку не пропонувати є Кулер Scythe Fuma 2 (SCFM-2000) ну і в ноуті пора б вже замінити за майже два роки користування

Відправлено через 18 хвилин 12 секунд:
норм Arctic MX-7 ? читав про DOW TC-5960 що її важко потім зняти і важко насти бо дуже тверда
Filabatya
Member
Аватара пользователя
Откуда: Івано-Франківськ

Сообщение

https://hard.rozetka.com.ua/ua/arctic-a ... 576192601/
код на тюбику верифікується на сайті :up:
EUGENEY
Member
Аватара пользователя

Сообщение

1985god: 06.06.2026 10:17 придбав монстра AMD Ryzen 9 5950X підкажіть яку термопасту придбати ? водянку не пропонувати є Кулер Scythe Fuma 2 (SCFM-2000) ну і в ноуті пора б вже замінити за майже два роки користування

Відправлено через 18 хвилин 12 секунд:
норм Arctic MX-7 ? читав про DOW TC-5960 що її важко потім зняти і важко насти бо дуже тверда
Здравствуйте, видео мое посмотрите, нормальная паста густая, нормально она наносится, МХ-7 тоже густая- такие пасты надо полосками наносить и не размазывать, охлад сам выдавит, не так все страшно))



все жидкие прокладки и густые пасты полосками наносить, размазать их невозможно, в официальной инструкции Ханивелл к жидким прокладкам, картинки под спойлером
спойлер
Изображение

Изображение
Malkav
Member

Сообщение

1985god: 06.06.2026 10:17 придбав монстра AMD Ryzen 9 5950X підкажіть яку термопасту придбати ? водянку не пропонувати є Кулер Scythe Fuma 2 (SCFM-2000) ну і в ноуті пора б вже замінити за майже два роки користування

Відправлено через 18 хвилин 12 секунд:
норм Arctic MX-7 ? читав про DOW TC-5960 що її важко потім зняти і важко насти бо дуже тверда
Дуже рекомендую і там, і там використати фазовий перехід Honeywell PTM7950.
Ось на форумі: viewtopic.php?t=236111
Особисто неодноразово там замовляв. В порівнянні з будь-якобю термопастою температури будуть нижчі.
feniks_tm
Member
Аватара пользователя
Откуда: Луцьк

Сообщение

Malkav
якщо чесно, не бачу особливо сенсу морочитись з PTM-кою саме на проці з кришкою. Я б все ж узяв DOW, або HY-P17 (бо щось на MX7 пішли якісь дивні негативні відгуки, чи підробки людям попадаються... чи арктік втиху змінив склад)
aaleksandrenko
Member
Аватара пользователя
Откуда: Житомир

Сообщение

Вирішив замовити Arctic MX-7. Брав на розетці. Перевірив на оригінальність на сайті, все ок. До цього користувався мх-4. 20 гр шприц якого купував ще років 5 назад за 180 грн.
По текстурі не твердіша як я думав, а просто при розмазуванні не прилипає до кришки, а перекочується як резина та сильно липне до пластикової лопатки. Тому наніс як рекомендує арктік, без лопатки.

Тестував в осст пів години. Всі вентилятори і помпу залочив на одні оберти. MX-7 на один градус була навіть гірша чим мх-4. 69 проти 70 середня.
Ну таке собі, не те що я очікував :-/
feniks_tm
Member
Аватара пользователя
Откуда: Луцьк

Сообщение

aaleksandrenko: 26.06.2026 15:17 MX-7 на один градус була навіть гірша чим мх-4
Ага, теж бачив свіжі відгуки, що MX7 гірше себе показує за старі MX4-6. Якось взагалі не складається з тим, що натестували igorslab. Якось нема сенсу навіть гадати чому так, просто забити і забути :lamer:
Ответить