Швидкість та чіткість. Огляд ігрового 27″ WQHD-монітора MSI MPG 272QRF X36 з NVIDIA G-Sync Pulsar та частотою оновлення 360 Гц

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Сообщение
man1242
Member
Аватара пользователя
Откуда: Кривий Ріг

Сообщение

Своїх 33к коштує 100% враховуючи яскравість у 600ніт, це амейзінг. Купив б якщо було таке чудо у 2023 році :D Хоча завал у dci-p3 90% це шейм імхо для ігрового моніка у 2026 році
walkman3000
Member
Аватара пользователя

Сообщение

man1242: 14.05.2026 09:13Своїх 33к коштує 100% враховуючи яскравість у 600ніт
тут фокус на моушн кларіті, нафіга пульсар звичайному геймеру? така сама фігня як з апаратним г-сінк. чекаємо Pulsar-comptable? :D
man1242
Member
Аватара пользователя
Откуда: Кривий Ріг

Сообщение

walkman3000: 14.05.2026 09:46
man1242: 14.05.2026 09:13Своїх 33к коштує 100% враховуючи яскравість у 600ніт
тут фокус на моушн кларіті, нафіга пульсар звичайному геймеру? така сама фігня як з апаратним г-сінк. чекаємо Pulsar-comptable? :D
Як на мене пульсар то маркетонгова частина FG х6, але знову очікування у гік оточені з приводу 1000гц читав ще з 2017року коли пішли перші монітори 240гц. Другу хвилю уваги до теми 1ггц у моніторах бачив вже 2022 році з появою nvidia dlss3 та FG тому і важаю що пульсар то пряме продовження пакету dlss.
чекаємо Pulsar-comptable? :D
доки AMD або VESA не релізнуть свої "доступні" аналоги відкритого поширення не побачимо. :shuffle:
ProBoynick
Member
Аватара пользователя
Откуда: Київ

Сообщение

Відправлено через 3 хвилини 37 секунд:
Ramzes82: 13.05.2026 15:55
snapdragon999:
так там і ціна космос
брав 31.5" Gigabyte Aorus FO32U2 за 35 тис, на 2 тисячі дорожче 27" IPS сабжевий, так що не такий вже космос.
Подумую може взяти його згодом, це мон 2025 року так? що скажете як він Вам? Чи зараз вже вийшло щось новіше і краще за плюс мінус ці гроші?
Ramzes82
Member
Аватара пользователя

Сообщение

ProBoynick: 14.05.2026 15:15 Відправлено через 3 хвилини 37 секунд:
Ramzes82: 13.05.2026 15:55

брав 31.5" Gigabyte Aorus FO32U2 за 35 тис, на 2 тисячі дорожче 27" IPS сабжевий, так що не такий вже космос.
Подумую може взяти його згодом, це мон 2025 року так? що скажете як він Вам? Чи зараз вже вийшло щось новіше і краще за плюс мінус ці гроші?
Нове і краще за ці грощі не буде поки, Нове покоління QD OLED буде коштувати приблизно 55-60 тисяч за 32 дюйми , Тандем олед десь теж так і анонсован поки що один монітор+ питання з бандінгом. Для себе цей монітор вважаю ідеальним, недоліків не бачу, хіба що павер делівері 18 ват це не дуже багато, але самий дешевий конкурент з павер делівері 65ват коштує вже 43 тисячі.
Filabatya
Member
Аватара пользователя
Откуда: Івано-Франківськ

Сообщение

ProBoynick
Це мон вересня 24 року :gigi:
Остання прошивка ф07 31 березня 25р)
SeptemberVibe
Junior

Сообщение

Ramzes82: 13.05.2026 13:14
snapdragon999: 13.05.2026 12:18

Шо он там дает купу всього,яку купу ?выгорания и мерцание.У меня например 90% моего времени использования монитора с черным цветом не связано.
Зараз купа приблуд на моніторі проти вигорання, вигарання було актуальне років 5 тому, ніхто вже не париться з цього.
Яке ще мерехтіння? Не бачу ніякого мерехтіння. Все життя сидів на VA та IPS, більше ніколи на це не повернусь, ОЛЕД це просто інший всесвіт по якості картинки.
та фуфло ці всякі "приблуди" проти вигорання, сидиш і трясешся щоб воно бляха не вигоріло в UI, особливо якщо у тебе якась одна гра або інтерфейс браузера чи рамка вікон в системі, це тобі не пуск сховати. Плюс окрім цього у оледа іще час від часу "рефреш пікселів" і це тебе може застать в теорії підчас гри чи роботи і будеш чекати коли воно зробить.. Буквально бачив не одне відео, де вигорання помітно на моніторі при 3к годин і на 16к я взагалі мовчу, а що тих нещасних 16к годин? Це лише 3 роки по 12 часов в день

Той хто професійно працює із відео на олед не сидить. І VA це сміття, там із текстом свої косяки. Та і сам олед є різний, є умовний WOLED де якщо не путаю навколо буков будуть всякі райдужні кольори
snapdragon999
Member
Откуда: UA

Сообщение

SeptemberVibe: 14.05.2026 19:29
Ramzes82: 13.05.2026 13:14

Зараз купа приблуд на моніторі проти вигорання, вигарання було актуальне років 5 тому, ніхто вже не париться з цього.
Яке ще мерехтіння? Не бачу ніякого мерехтіння. Все життя сидів на VA та IPS, більше ніколи на це не повернусь, ОЛЕД це просто інший всесвіт по якості картинки.
та фуфло ці всякі "приблуди" проти вигорання, сидиш і трясешся щоб воно бляха не вигоріло в UI, особливо якщо у тебе якась одна гра або інтерфейс браузера чи рамка вікон в системі, це тобі не пуск сховати. Плюс окрім цього у оледа іще час від часу "рефреш пікселів" і це тебе може застать в теорії підчас гри чи роботи і будеш чекати коли воно зробить.. Буквально бачив не одне відео, де вигорання помітно на моніторі при 3к годин і на 16к я взагалі мовчу, а що тих нещасних 16к годин? Це лише 3 роки по 12 часов в день

Той хто професійно працює із відео на олед не сидить. І VA це сміття, там із текстом свої косяки. Та і сам олед є різний, є умовний WOLED де якщо не путаю навколо буков будуть всякі райдужні кольори
Так эти все оледы 250 нит,а есть и 200 вообще, а то что они пишут 1000нит, то где то в одной точке яркость такая :D И сидят они поэтому в темноте чтоб не выкручивать яркость на полную, стремаються и чтоб при хорошем освещении черный не уходил в фиолетовый. И текст только на 4к нормальный, на обрубках 2к 27 он отстойный.
SeptemberVibe
Junior

Сообщение

snapdragon999: 14.05.2026 22:07
SeptemberVibe: 14.05.2026 19:29
та фуфло ці всякі "приблуди" проти вигорання, сидиш і трясешся щоб воно бляха не вигоріло в UI, особливо якщо у тебе якась одна гра або інтерфейс браузера чи рамка вікон в системі, це тобі не пуск сховати. Плюс окрім цього у оледа іще час від часу "рефреш пікселів" і це тебе може застать в теорії підчас гри чи роботи і будеш чекати коли воно зробить.. Буквально бачив не одне відео, де вигорання помітно на моніторі при 3к годин і на 16к я взагалі мовчу, а що тих нещасних 16к годин? Це лише 3 роки по 12 часов в день

Той хто професійно працює із відео на олед не сидить. І VA це сміття, там із текстом свої косяки. Та і сам олед є різний, є умовний WOLED де якщо не путаю навколо буков будуть всякі райдужні кольори
Так эти все оледы 250 нит,а есть и 200 вообще, а то что они пишут 1000нит, то где то в одной точке яркость такая :D И сидят они поэтому в темноте чтоб не выкручивать яркость на полную, стремаються и чтоб при хорошем освещении черный не уходил в фиолетовый. И текст только на 4к нормальный, на обрубках 2к 27 он отстойный.
банально у олед белый не белый, а какой-то зеленый или розовый, достаточно взглянуть на экраны мобильный телефонов, каждый будет свой оттенок выдавать, все что угодно, лишь бы не белый. Поэтому никто на олед не будет красить
Filabatya
Member
Аватара пользователя
Откуда: Івано-Франківськ

Сообщение

Поставив собі фіолетові шпалери, нарешті зміг штори відкрити :lol:
Ramzes82
Member
Аватара пользователя

Сообщение

SeptemberVibe: 14.05.2026 19:29
Ramzes82: 13.05.2026 13:14

Зараз купа приблуд на моніторі проти вигорання, вигарання було актуальне років 5 тому, ніхто вже не париться з цього.
Яке ще мерехтіння? Не бачу ніякого мерехтіння. Все життя сидів на VA та IPS, більше ніколи на це не повернусь, ОЛЕД це просто інший всесвіт по якості картинки.
та фуфло ці всякі "приблуди" проти вигорання, сидиш і трясешся щоб воно бляха не вигоріло в UI, особливо якщо у тебе якась одна гра або інтерфейс браузера чи рамка вікон в системі, це тобі не пуск сховати. Плюс окрім цього у оледа іще час від часу "рефреш пікселів" і це тебе може застать в теорії підчас гри чи роботи і будеш чекати коли воно зробить.. Буквально бачив не одне відео, де вигорання помітно на моніторі при 3к годин і на 16к я взагалі мовчу, а що тих нещасних 16к годин? Це лише 3 роки по 12 часов в день

Той хто професійно працює із відео на олед не сидить. І VA це сміття, там із текстом свої косяки. Та і сам олед є різний, є умовний WOLED де якщо не путаю навколо буков будуть всякі райдужні кольори
Якась маячня. Ще жодного разу мій монітор не чистив пікселі коли я чимось займаюся. По-перше, я це роблю вручну коли мені це зручно, по-друге це можна відключити в меню, по третє він і так чиститься коли монітор уходить в сон. В моніторі є ШІ, який аналізує зображення і і зменьшує яскравість монітора по кутам, там де є статичні зображення, відстежує статичне зображення, наприклад інтерфейс в грі, відстежує логотипи то що і зменшує в тих місцях яскравість, до того ж піксель шифт працює постійно і я жодного разу ще не побачив як він це робе. До того ж виробник надає гарантію три роки на вигорання матриці, яке там вигорання за три години, це просто смішно.
Последний раз редактировалось Ramzes82 15.05.2026 00:38, всего редактировалось 1 раз.
Ramzes82
Member
Аватара пользователя

Сообщение

snapdragon999: 14.05.2026 22:07
SeptemberVibe: 14.05.2026 19:29
та фуфло ці всякі "приблуди" проти вигорання, сидиш і трясешся щоб воно бляха не вигоріло в UI, особливо якщо у тебе якась одна гра або інтерфейс браузера чи рамка вікон в системі, це тобі не пуск сховати. Плюс окрім цього у оледа іще час від часу "рефреш пікселів" і це тебе може застать в теорії підчас гри чи роботи і будеш чекати коли воно зробить.. Буквально бачив не одне відео, де вигорання помітно на моніторі при 3к годин і на 16к я взагалі мовчу, а що тих нещасних 16к годин? Це лише 3 роки по 12 часов в день

Той хто професійно працює із відео на олед не сидить. І VA це сміття, там із текстом свої косяки. Та і сам олед є різний, є умовний WOLED де якщо не путаю навколо буков будуть всякі райдужні кольори
Так эти все оледы 250 нит,а есть и 200 вообще, а то что они пишут 1000нит, то где то в одной точке яркость такая :D И сидят они поэтому в темноте чтоб не выкручивать яркость на полную, стремаються и чтоб при хорошем освещении черный не уходил в фиолетовый. И текст только на 4к нормальный, на обрубках 2к 27 он отстойный.
snapdragon999: 14.05.2026 22:07

Так эти все оледы 250 нит,а есть и 200 вообще, а то что они пишут 1000нит, то где то в одной точке яркость такая :D И сидят они поэтому в темноте чтоб не выкручивать яркость на полную, стремаються и чтоб при хорошем освещении черный не уходил в фиолетовый. И текст только на 4к нормальный, на обрубках 2к 27 он отстойный.
О, бачу експерта по відеоролікам з ютюба :D
Раджу більше так не робити, бо це одразу помітно що ти вживу той олед і не бачив ніколи.
Яскравість стоїть на 35% ввечері, і 40-50% вдень. Фіолетовий відтінок чорного так і не побачив, навить коли сонце в кімнті, це видно виключно при прямому сонці на моніторі або студійному світлі. Яскравість в HDR така , що в тебе очі витикуть бистріше ніж ти скажешь досить.
snapdragon999
Member
Откуда: UA

Сообщение

Ramzes82: 15.05.2026 00:27
snapdragon999: 14.05.2026 22:07

Так эти все оледы 250 нит,а есть и 200 вообще, а то что они пишут 1000нит, то где то в одной точке яркость такая :D И сидят они поэтому в темноте чтоб не выкручивать яркость на полную, стремаються и чтоб при хорошем освещении черный не уходил в фиолетовый. И текст только на 4к нормальный, на обрубках 2к 27 он отстойный.
snapdragon999: 14.05.2026 22:07

Так эти все оледы 250 нит,а есть и 200 вообще, а то что они пишут 1000нит, то где то в одной точке яркость такая :D И сидят они поэтому в темноте чтоб не выкручивать яркость на полную, стремаються и чтоб при хорошем освещении черный не уходил в фиолетовый. И текст только на 4к нормальный, на обрубках 2к 27 он отстойный.
О, бачу експерта по відеоролікам з ютюба :D
Раджу більше так не робити, бо це одразу помітно що ти вживу той олед і не бачив ніколи.
Яскравість стоїть на 35% ввечері, і 40-50% вдень. Фіолетовий відтінок чорного так і не побачив, навить коли сонце в кімнті, це видно виключно при прямому сонці на моніторі або студійному світлі. Яскравість в HDR така , що в тебе очі витикуть бистріше ніж ти скажешь досить.
ну ты какой то уникум,у тебя все по другому
Melofon
Member
Аватара пользователя
Откуда: Николаев

Сообщение

snapdragon999: 14.05.2026 22:07
SeptemberVibe: 14.05.2026 19:29
та фуфло ці всякі "приблуди" проти вигорання, сидиш і трясешся щоб воно бляха не вигоріло в UI, особливо якщо у тебе якась одна гра або інтерфейс браузера чи рамка вікон в системі, це тобі не пуск сховати. Плюс окрім цього у оледа іще час від часу "рефреш пікселів" і це тебе може застать в теорії підчас гри чи роботи і будеш чекати коли воно зробить.. Буквально бачив не одне відео, де вигорання помітно на моніторі при 3к годин і на 16к я взагалі мовчу, а що тих нещасних 16к годин? Це лише 3 роки по 12 часов в день

Той хто професійно працює із відео на олед не сидить. І VA це сміття, там із текстом свої косяки. Та і сам олед є різний, є умовний WOLED де якщо не путаю навколо буков будуть всякі райдужні кольори
Так эти все оледы 250 нит,а есть и 200 вообще, а то что они пишут 1000нит, то где то в одной точке яркость такая :D И сидят они поэтому в темноте чтоб не выкручивать яркость на полную, стремаються и чтоб при хорошем освещении черный не уходил в фиолетовый. И текст только на 4к нормальный, на обрубках 2к 27 он отстойный.
И это говорит тот кто их и в глаза не видел, но для него циферки всё обьясняют :lol: , 200-250 кд/м это уже норм для оледа и многие даже на таких не пользуются максимальной яркостью днём не говоря уже про вечер или ночь, кто купил тот спокойно пользуется и на лаждается а не стремаюттся или что-то там ещё как тебе не пользовавшемуся это так кажется, и текст вообще мало кого напрягает, особенно обычных пользователей которые не читали обзоры и не смотрели ютубы чтоб потом с лупой разглядывать шрифт правильный он или не очень :laugh: , а если и смотрели и читали то просто не обращают внимание ;) что я бы тоже не делал купив себе такой т.к. повторюсь он всё равно будет лучше чем любой IPS или VA и особенно в играх и просмотре фильмов :learn: а я имел время немного на таких посидеть после новой сборки и понять что всё далеко не так плохо как там о них рассказывают (я о минусах).

Отправлено спустя 1 минуту 31 секунду:
SeptemberVibe

Ещё один эксперд :lol:
Ramzes82
Member
Аватара пользователя

Сообщение

snapdragon999: 15.05.2026 06:58
Ramzes82: 15.05.2026 00:27


О, бачу експерта по відеоролікам з ютюба :D
Раджу більше так не робити, бо це одразу помітно що ти вживу той олед і не бачив ніколи.
Яскравість стоїть на 35% ввечері, і 40-50% вдень. Фіолетовий відтінок чорного так і не побачив, навить коли сонце в кімнті, це видно виключно при прямому сонці на моніторі або студійному світлі. Яскравість в HDR така , що в тебе очі витикуть бистріше ніж ти скажешь досить.
ну ты какой то уникум,у тебя все по другому
Бо я користуюсь таким монітором, а ти тільки на картинках бачив ось і вся уникальність.
denizen
Member
Аватара пользователя
Откуда: Київ

Сообщение

Нещодавно грав в dead space remake на qd-oled, пробував в HDR, так в мене від яскравості через пів години почали очі боліти. Тому не треба розповідати про малу яскравість.
та і взагалі, той хто спробував oled вже ніколи не захоче назад до IPS, VA
Telcontar
Member
Аватара пользователя
Откуда: Чернiгiв

Сообщение

SeptemberVibe: 14.05.2026 22:25 банально у олед белый не белый, а какой-то зеленый или розовый
Банально у Oled білий як раз білий, а не сірий/рожевий чи ще якийсь як на мас-маркетних LED.

Кому там яскравості на свіжих генераціях не вистачає? У вас все нормально? Я сиджу перед вікном, поки сонце на іншій стороні будинку яскравість 25-30%, коли переходить на мій бік - 60-70%. Якщо викрутити сотку чи максимум в HDR - просто витечуть очі від яскравості :eek:
Ramzes82
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Telcontar: 15.05.2026 11:16
SeptemberVibe: 14.05.2026 22:25 банально у олед белый не белый, а какой-то зеленый или розовый
Банально у Oled білий як раз білий, а не сірий/рожевий чи ще якийсь як на мас-маркетних LED.

Кому там яскравості на свіжих генераціях не вистачає? У вас все нормально? Я сиджу перед вікном, поки сонце на іншій стороні будинку яскравість 25-30%, коли переходить на мій бік - 60-70%. Якщо викрутити сотку чи максимум в HDR - просто витечуть очі від яскравості :eek:
Людина просто в останній раз бачила олед на samsung galaxy S3 де білий був зеленого відтінку. Білий на qd oled біліше ніж на VA який в мене стоїть поруч.
Filabatya
Member
Аватара пользователя
Откуда: Івано-Франківськ

Сообщение

Де норм мініледи 32 4к ва чи айпіес?
Melofon
Member
Аватара пользователя
Откуда: Николаев

Сообщение

Filabatya

Они же стоят как нормальные олед, оно вам точно нужно?
Ответить