Новости
Последние статьи и обзоры
Выбор звуковой карты
-
Ortyomko
Member
- Откуда: Дніпро
потрібна порада, хоч може мене тут і закидають)
Була у мене материнка асюся, з ESS вбудованою звуковухою. Мені її вистачало з головою для моїх Edifier R1380DB. У мене мала дитина, гучно слухати немає можливості, та і не дуже вже хочеться, а от просто включити спотіфай поки я в екселях колупаюсь - норм.
Зробив я апгрейд на нову материнку, а там ALC897 - і от одразу почув що щось не так, стало набагато гірше. Не те щоб неможливо слухати, але хотілося б хоч повернутись до минулого рівня, і дуже бюджетно.
Придивляюсь до чогось типу HiBy FC1. Є у когось досвід з подібним? Чи може якісь інші поради? Корпус SFF, всередину немає можливості щось додати.
Була у мене материнка асюся, з ESS вбудованою звуковухою. Мені її вистачало з головою для моїх Edifier R1380DB. У мене мала дитина, гучно слухати немає можливості, та і не дуже вже хочеться, а от просто включити спотіфай поки я в екселях колупаюсь - норм.
Зробив я апгрейд на нову материнку, а там ALC897 - і от одразу почув що щось не так, стало набагато гірше. Не те щоб неможливо слухати, але хотілося б хоч повернутись до минулого рівня, і дуже бюджетно.
Придивляюсь до чогось типу HiBy FC1. Є у когось досвід з подібним? Чи може якісь інші поради? Корпус SFF, всередину немає можливості щось додати.
-
Bryt
Member
- Откуда: Киев
Hotspur
Не скажи, Я очень удивился качеству раскачки 250ом dt1770 на древнем macbook 13 2015. Его одногодки и близко с ним не стояли.
Насчет АРМ версий не знаю - не пробовал, поэтому утверждать не буду, но сомневаюсь что новые модели деградировали в этом плане.
А воообще - уши за оверпрайс это деньги на ветер. Слушать все огрехи сведения и записи треков, сомнительное удовольствие для домашнего использования.
Не скажи, Я очень удивился качеству раскачки 250ом dt1770 на древнем macbook 13 2015. Его одногодки и близко с ним не стояли.
Насчет АРМ версий не знаю - не пробовал, поэтому утверждать не буду, но сомневаюсь что новые модели деградировали в этом плане.
А воообще - уши за оверпрайс это деньги на ветер. Слушать все огрехи сведения и записи треков, сомнительное удовольствие для домашнего использования.
-
QFlash
Member
- Откуда: Lviv
Саме тому я зробив ставку на УНЧ (amplifier) та підлогові АС.Ortyomko: ↑ 21.04.2026 09:32Зробив я апгрейд на нову материнку, а там ALC897 - і от одразу почув що щось не так, стало набагато гірше.
По DAC тут є спеціалісти, мають допомогти.
По Rачках ще має значення який драйвер використовується і OS/ + обв'язка чипака та компоненти самої матплати. Ймовірність браку у них на висоті.
-
tablestikus
Member
- Откуда: Київ
Тобі щось зовнішнє, можна навіть свисток якийсь недорогий. Імхо щоб ти не взяв - воно буде краще за те що зараз.Ortyomko: ↑ 21.04.2026 09:32 потрібна порада, хоч може мене тут і закидають)
Була у мене материнка асюся, з ESS вбудованою звуковухою. Мені її вистачало з головою для моїх Edifier R1380DB. У мене мала дитина, гучно слухати немає можливості, та і не дуже вже хочеться, а от просто включити спотіфай поки я в екселях колупаюсь - норм.
Зробив я апгрейд на нову материнку, а там ALC897 - і от одразу почув що щось не так, стало набагато гірше. Не те щоб неможливо слухати, але хотілося б хоч повернутись до минулого рівня, і дуже бюджетно.
Придивляюсь до чогось типу HiBy FC1. Є у когось досвід з подібним? Чи може якісь інші поради? Корпус SFF, всередину немає можливості щось додати.
Хоч мене і закидають тапками - подивись у креативів на оф.сайті в штатах що там є з рефабів, та ж G6 за 70-80 баксів з головою тобі закриє питання.
-
Hotspur
Member
тобі треба зовнішній ЦАП з усілком на ЮСБ проводі. Їх 9999 варіантів на всі бюджетиOrtyomko: ↑ 21.04.2026 09:32Придивляюсь до чогось типу HiBy FC1. Є у когось досвід з подібним? Чи може якісь інші поради? Корпус SFF, всередину немає можливості щось додати.
Відправлено через 5 хвилин 39 секунд:
FiiO K11
iFi Zen Air DAC
Fosi Audio SK02
FiiO New K3 (K3s)
Відправлено через 24 секунди:
Hiby FC4Ortyomko: ↑ 21.04.2026 09:32HiBy FC1
-
Radio Bay
Member
- Откуда: Харків
Хибна думка, тут гілка для будь-яких компьтерних девайсівOrtyomko: ↑ 21.04.2026 09:32хоч може мене тут і закидають
-
Ortyomko
Member
- Откуда: Дніпро
передивився просто пару останніх сторінок, побачив обговорювання девайсів з дещо більшої ценової категорії)Radio Bay: ↑ 21.04.2026 14:17Хибна думка, тут гілка для будь-яких компьтерних девайсівOrtyomko: ↑ 21.04.2026 09:32хоч може мене тут і закидають![]()
я і сам колись і вініл слухав, і взагалі будував якийсь хай фай, але потім зрозумів що мені цілком достатньо якості спотіфай з умовним вбудованим ALC1220/4080, і розпродав усе.
Візьму напевно щось типу Fosi Audio SK02, наче недорогий, і Line Out має на колонки і навушники можна буде іноді під настрій під'єднати.
була у мене вона колись, подобалась. Єдине що по ціні щось незрозуміло - брав її років 5-7 назад зі штатів за 80$, зараз там нова 150$, рефаб 110$. За таку ціну вже краще фіо К11, напевно, буде. Але і то мене жаба давить, бол не думаю що відрізню від SK02 якогось, який в 2 рази дешевше коштує.tablestikus: ↑ 21.04.2026 10:14 Хоч мене і закидають тапками - подивись у креативів на оф.сайті в штатах що там є з рефабів, та ж G6 за 70-80 баксів з головою тобі закриє питання.
-
tablestikus
Member
- Откуда: Київ
Ortyomko
Я теж за 80 брав в штатах. АЛе з новою ціною дійсно краще К11.
Я теж за 80 брав в штатах. АЛе з новою ціною дійсно краще К11.
-
Radio Bay
Member
- Откуда: Харків
Пітримаюtablestikus: ↑ 21.04.2026 14:48АЛе з новою ціною дійсно краще К11
Так, але тут гілка для усіхOrtyomko: ↑ 21.04.2026 14:39побачив обговорювання девайсів з дещо більшої ценової категорії
К11 для тебе - те, що треба, чисто меломанский девайс, який кайфово грає
-
Ortyomko
Member
- Откуда: Дніпро
ще й на столі буде файно виглядати.Radio Bay: ↑ 21.04.2026 15:00 К11 для тебе - те, що треба, чисто меломанский девайс, який кайфово грає
ну ви і чортяки, канєшна. зайшов знайти якийсь свисток за 30 баксів, а тепер судячи з усього доведеться К11 брати за 110$
-
Radio Bay
Member
- Откуда: Харків
Да речі так, гарно виглядаєOrtyomko: ↑ 21.04.2026 15:12ще й на столі буде файно виглядати
Зато дійсно гарний девайс за розумні гроші. Спотіфай буде грати як требаOrtyomko: ↑ 21.04.2026 15:12ну ви і чортяки, канєшна. зайшов знайти якийсь свисток за 30 баксів, а тепер судячи з усього доведеться К11 брати за 110$
То випадок, коли ліпше докинути
-
Hotspur
Member
Ortyomko: ↑ 21.04.2026 15:12ну ви і чортяки, канєшна. зайшов знайти якийсь свисток за 30 баксів, а тепер судячи з усього доведеться К11 брати за 110$
-
Ortyomko
Member
- Откуда: Дніпро
сподіваюсь ти собою пишаєшся)Hotspur: ↑ 21.04.2026 15:45Ortyomko: ↑ 21.04.2026 15:12ну ви і чортяки, канєшна. зайшов знайти якийсь свисток за 30 баксів, а тепер судячи з усього доведеться К11 брати за 110$![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
- спойлер

-
Hotspur
Member
трошкиOrtyomko: ↑ 21.04.2026 16:01сподіваюсь ти собою пишаєшся)
-
tablestikus
Member
- Откуда: Київ
А чого не R2R версію?)
-
Ortyomko
Member
- Откуда: Дніпро
бо +40 баксів зажав) і так мене розкрутили
-
tablestikus
Member
- Откуда: Київ
Глянув K13 R2R що хочу на алі - з Україною різниця 50 баксів яке з'їсть розмитнення. Схоже по місцю треба брати)
-
Radio Bay
Member
- Откуда: Харків
Й гарантіяtablestikus: ↑ 21.04.2026 16:56Схоже по місцю треба брати
-
Filabatya
Member
- Откуда: Івано-Франківськ
Вони як були по 12.5 їх моментально на портативі розгребли, тепер по 15. В моно як буде 12 частин можна брати була б потреба і не тянуло на к15 
-
Radio Bay
Member
- Откуда: Харків
Фантомні болі по дельта-сигміFilabatya: ↑ 21.04.2026 18:18і не тянуло на к15