Выбор звуковой карты

Звуковые карты, акустика, гарнитуры
Ответить
Автор
Сообщение
leshk
Junior
Откуда: Киев

Сообщение

В этой теме выбираем звуковые карты

Пофилософствовать на тему звука можно там

Флуд наказуем и преследуется по всей строгости правил
Последний раз редактировалось gehka3 02.06.2015 19:00, всего редактировалось 2 раза.
Radio Bay
Member
Аватара пользователя
Откуда: Харків

Сообщение

losos2: 17.04.2026 14:11Я иногда захожу в подфорум "Звук" чисто чтобы посмотреть какая нынче шиза в моде у местных бесноватых
Сказал чувак с пустым профилем на встройке. Да, куколды, они такие, смотри v-mire.net, тебе понравится :D
Hotspur
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Radio Bay: 17.04.2026 20:23Сказал чувак с пустым профилем на встройке.
я теж проорав з чела
Radio Bay
Member
Аватара пользователя
Откуда: Харків

Сообщение

Hotspur: 17.04.2026 23:22я теж проорав з чела
А уяви, років через двадцять він зрозуміє, що все це правда :D

Взагалі, мені пофіг, комусь щось доводити, але в мене були кейси, коли випадково з п'яну чіпляли, типу, кабельну тему. Я казав: нема питань, але по-тверезому покажу у себе, коньяк твій, але потім. Там же усе просто, ПВС проти акустичного, принтерний проти мого Неотека, порт на мамці проти Jcat Femto. Складні суперчливі кейси не розбираю. От там вище був такий. Я його спецом не коментував. Я сам його відкоментував день на третій
Hotspur
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Radio Bay: 17.04.2026 20:23смотри v-mire.net, тебе понравится
ну він правильні речі каже. до певного рівня не має сенсу нічого крім якості самої акустики. і цей рівень це тисячі доларів
Radio Bay
Member
Аватара пользователя
Откуда: Харків

Сообщение

Hotspur: 18.04.2026 02:05ну він правильні речі каже
Муйня, він маніпулює, набираючи лайки, де сунд тести? Єдина правильна річ - свій досвід. Поріг входження високий, легше прийняти чужу думку. ВІн маніпулятор на дешевих лохах

Відправлено через 1 хвилину 7 секунд:
От він саунл тести буде підробляти, а то алес )
QFlash
Member
Аватара пользователя
Откуда: Lviv

Сообщение

Блогер, має язик підвішений, дивитися можна, він з Києва.
Кабелі якісні і екрановані мають бути міжблочні, вхідні, від preamp до кінцевого amplifier - менше шумів попаде на дифкаскад - менше THD.
Інше до лампочки💡
Мається на увазі класика AB/
Radio Bay
Member
Аватара пользователя
Откуда: Харків

Сообщение

QFlash: 18.04.2026 06:55Інше до лампочки
Radio Bay: 18.04.2026 01:49 ПВС проти акустичного
Klotz

Відправлено через 24 хвилини 2 секунди:
Can Max Portnoy Survive Mike Portnoy’s Dream Theater Challenge?
Cool )
QFlash
Member
Аватара пользователя
Откуда: Lviv

Сообщение

Radio Bay: 18.04.2026 07:24Can Max Portnoy Survive Mike Portnoy’s Dream Theater Challenge?
Ударні чудово відпрацьовують, по ВЧ моя Ромашка не тягне :laugh: . Але то youtube в розумінні. B-)

Відправлено через 1 годину 18 хвилин 55 секунд:
Згадав про свій старий лептоп Gigabyte https://www.gigabyte.com/kz/Laptop/Q2532C
Так от, на ньому стоїть Conexant SmartAudio HD, то нічого, але той чипак перегрівався і звук на колонках ноута пропадав після 30-60 хв його гоніння.
По навушнаках і якщо гонити на зовнішньому УНЧ, було все ОК.
Я поставив на чипака радіатор і проблема зникла.
Може кому знадобиться інфо.
Звісно це 🦖T-Rex, але ще тороче :lol:
Я навіть не хочу розказувати як той радіатор ліпив :laugh:

PS/ мікропрограма UEFI, але хрин знає як воно буде працювати якщо залізти глибше :laugh:
Radio Bay
Member
Аватара пользователя
Откуда: Харків

Сообщение

QFlash: 18.04.2026 11:03по ВЧ моя Ромашка не тягне . Але то youtube в розумінні
Пофіг де. Klotz купи. На тест Ютьюа після
спойлер
feson
Member
Аватара пользователя

Сообщение

losos2: 17.04.2026 14:11 Я иногда захожу в подфорум "Звук" чисто чтобы посмотреть какая нынче шиза в моде у местных бесноватых. Последнее это прямо фурор. Браво.
Всегда человек стремится к лучшему. Звук - тоже не исключение.

Отправлено спустя 4 минуты 53 секунды:
QFlash: 18.04.2026 11:03
Так от, на ньому стоїть Conexant SmartAudio HD, то нічого, але той чипак перегрівався і звук на колонках ноута пропадав після 30-60 хв його гоніння.
Я поставив на чипака радіатор і проблема зникла.
Може кому знадобиться інфо.
Звісно це 🦖T-Rex, але ще тороче :lol:
Я навіть не хочу розказувати як той радіатор ліпив :laugh:
В ноутах зазвичай - дуже погано з встройкою.....любий зовнішній юсб цапик conexant cx31993 буде краще по звучанню.....
І радіатор не допоможе....від поганого звуку...
Hotspur
Member
Аватара пользователя

Сообщение

feson: 20.04.2026 00:34В ноутах зазвичай - дуже погано з встройкою.....любий зовнішній юсб цапик conexant cx31993 буде краще по звучанню.....
+++++++++++++ плюс мільон
Radio Bay
Member
Аватара пользователя
Откуда: Харків

Сообщение

feson: 20.04.2026 00:34любий зовнішній юсб цапик conexant cx31993 буде краще по звучанню
!00%
Хоч так
Изображение
QFlash
Member
Аватара пользователя
Откуда: Lviv

Сообщение

Знову щось нове про DAC/
спойлер
Z440_User
Member
Откуда: Кривий Ріг

Сообщение

Дивився його старий відосік про вінілокрут Електроніка ЕП-017, думав посміятись. :D

Виявилося що він просто не в темі і доторкнувся до невідомої гравіцапи.

Лежить у мене цей вертак, юзав перед поточною Електроніка ЕП-060.
Швидкість Електроніка ЕП-017 тримає - вогонь. Оцифровки з нього якщо відкрити в редакторі, а поряд відкрити цифровий варіант, виставити доріжки по першому піку, то до кінця треку пік-в-пік буде з цифровою версією.
Кварцований привод та стабільність його обертів у обслуженого та справного апарату - на висоті.
DEVES
Member
Аватара пользователя
Откуда: Україна

Сообщение

Z440_User: 20.04.2026 10:24 Дивився його старий відосік про вінілокрут Електроніка ЕП-017, думав посміятись. :D

Виявилося що він просто не в темі і доторкнувся до невідомої гравіцапи.

Лежить у мене цей вертак, юзав перед поточною Електроніка ЕП-060.
Швидкість Електроніка ЕП-017 тримає - вогонь. Оцифровки з нього якщо відкрити в редакторі, а поряд відкрити цифровий варіант, виставити доріжки по першому піку, то до кінця треку пік-в-пік буде з цифровою версією.
Кварцований привод та стабільність його обертів у обслуженого та справного апарату - на висоті.
И это всё не учитывая типа используемой иглы, фонокорректора, степени изношенности носителя и того, что мастеринг для винила отличается от такового для цифры?
Чудеса :eek:
Z440_User
Member
Откуда: Кривий Ріг

Сообщение

DEVES: 20.04.2026 13:31 И это всё не учитывая типа используемой иглы, фонокорректора, степени изношенности носителя и того, что мастеринг для винила отличается от такового для цифры?
Чудеса :eek:
Я часовий відлік мав на увазі.
Кварцований піонер у мене якось був на профілактиці, от він не дивлячись на кварц, трохи занижав швидкість, майже секунда похибки набігала на 5хв треку.
Рега планар 2 була на ремонті (стукнули її сильно), наче і тримає швидкість, але вона пасикова, трек трошки плавав по швидкості (то відстане, то наздожене цифру).
Естонія ЕП-010 що в мене зараз, вона без кварцу, але швидкість тримає чітко, проте треба щоб мітки стробоскопа тро-о-о-ошечки сунулися для співпадіння швидкості з цифровим треком.
Електроніку ЕП-060 що у мене зараз другим столом стоїть - я не перевіряв, вона теж кварцована, але чогось не перевірив її на швидкість...
Radio Bay
Member
Аватара пользователя
Откуда: Харків

Сообщение

QFlash: 20.04.2026 08:56Знову щось нове про DAC
Любов усяке лайно тягнути
vdemeshko
Member
Аватара пользователя
Откуда: Киев

Сообщение

feson: 20.04.2026 00:34В ноутах зазвичай - дуже погано з встройкою
а если ноут - макбук ? :rotate:
Z440_User
Member
Откуда: Кривий Ріг

Сообщение

vdemeshko: 21.04.2026 00:54
feson: 20.04.2026 00:34В ноутах зазвичай - дуже погано з встройкою
а если ноут - макбук ? :rotate:
Якщо на ARM'і, тоді amazing, бо там святий однопотік, який надважливий і швидшого за М-проци, ви ніде не знайдете... :gigi:
Hotspur
Member
Аватара пользователя

Сообщение

vdemeshko: 21.04.2026 00:54а если ноут - макбук ?
те саме
Ответить