ммммммм, кирпичики, красиво
Новости
Последние статьи и обзоры
ASRock, Sparkle, Maxsun і Gunnir показали свої версії Arc Pro B70/B65, включно з варіантами на 330 Вт і моделями з пасивним охолодженням
-
n6407
Member
- Откуда: Київ
Предлагаю обсудить ASRock, Sparkle, Maxsun і Gunnir показали свої версії Arc Pro B70/B65, включно з варіантами на 330 Вт і моделями з пасивним охолодженням
ммммммм, кирпичики, красиво
интересно по шуму как, была когда то у меня асус 8800 гтс 512 топ турбина, очень мило "шелестела"
но видимо с 2008 года, технологии ушли вперёд 
ммммммм, кирпичики, красиво
-
denizen
Member
- Откуда: Київ
або ні, шуміти буде знатно, це не для домашнього використання в тиші, це для робочих станцій, або тих кому шум не заважає
-
alexeygalas
Member
- Откуда: Khmelnytskyi
n6407
Повір мені, на фоні серверних грубих вентиляторів на 30000 об/хв цих турбіночок не буде чути зовсім
Повір мені, на фоні серверних грубих вентиляторів на 30000 об/хв цих турбіночок не буде чути зовсім
-
_nevermind
Member
лучше шум турбины на 3000 оборотах чем писк дросселей
-
denizen
Member
- Откуда: Київ
так, одне інщого не викреслює_nevermind: ↑ 27.03.2026 11:50 лучше шум турбины на 3000 оборотах чем писк дросселей