Новости
Последние статьи и обзоры
Выбор звуковой карты
-
MSiAventador
Member
- Откуда: Гонолула
Дизайн цих красунь прям з моїх снів, дежавю...
-
lewerlin
Member
- Откуда: Миронівка
Народ, такими темпами то треба групу в Телеграмі, щоб вже зразу нормальні файлики кидати, а не ютуб
.
-
QFlash
Member
- Откуда: Lviv
Я не використовую це рус. "телега"lewerlin: ↑ 23.03.2026 07:21Народ, такими темпами то треба групу в Телеграмі
-
lewerlin
Member
- Откуда: Миронівка
А більше нічого не дозволить відносно великі файли кидати, без обмежень і на задовбуючи копірайтом на музику.QFlash: ↑ 23.03.2026 07:32Я не використовую це рус. "телега"
-
Hotspur
Member
телеграм не російський і заборонений в рфQFlash: ↑ 23.03.2026 07:32Я не використовую це рус. "телега"
-
Radio Bay
Member
- Откуда: Харків
Так ти і горілку не їси?QFlash: ↑ 23.03.2026 07:32Я не використовую це рус. "телега"
Але з відосиками треш, треба хоч під спойлер ховати
-
QFlash
Member
- Откуда: Lviv
Я за коньяк. Горілка і то не рос. продукт. Її знали з сивої давнини.Radio Bay: ↑ 23.03.2026 15:46Так ти і горілку не їси?
"Телегою" я не використовую оскільки там купа рос. шахраїв і всякого лайна.
На а скачати Hi-Res можна з торентів. Де ще можна великі файли викласти, навіть не знаю.
-
Євген Клемент
Junior
Маю у наявності дві материнські плати MSI B450 Gaming Plus Max.
На них знаходяться різні звукові чіпи: 1) Realtek ALC892, 2) Realtek ALC897.
Звук на підключених до зазначеної вище материнської плати навушниках: Sony WH-1000XM4, Sony WH-1000XM5, з увімкненим їхнім процесором, є чудовим, натуральним та вкрай об'ємним на чіпі саме Realtek ALC892.
Будь-який стиль прослуховуваної нами музики відображається на якості найвищог рівня.
Придбавши нову материнську плату за номером два з чіпом Realtek ALC897, звук змінився настільки, що у мене виникла думка про те, що мною не включено процесор навушників Sony WH-1000XM4: сухість та так звана "плоскість".
Вийшов із цієї прикрої ситуації, придбавши до другого мого комп'ютера, з Realtek ALC897, "переносний звуковий процесор" – звукову карту зовнішню Ugreen CM129 USB Sound Card, до якої через USB підключив навушники.
Цей новий звук через USB став набагато реалістичнішим, більш прямим та дзвінким.
Хоча Звук на MSI B450 Gaming Plus Max з Realtek ALC892 все одно кращий за звук з Ugreen CM129 USB Sound Card за своїм об'ємом та напором. Наразі у мене думка, що кращого звука бути не може.
Наслідок – придбав ще одну дану дешеву м.п. з Realtek ALC892, яка прославилася цим чіпом та "звучить" як така, що коштує в десять разів більше.
Для такого звука й дані мої навушники сприймаються як дорожчі у кілька разів (напевно як Sony MDR Z-1R
.
На них знаходяться різні звукові чіпи: 1) Realtek ALC892, 2) Realtek ALC897.
Звук на підключених до зазначеної вище материнської плати навушниках: Sony WH-1000XM4, Sony WH-1000XM5, з увімкненим їхнім процесором, є чудовим, натуральним та вкрай об'ємним на чіпі саме Realtek ALC892.
Будь-який стиль прослуховуваної нами музики відображається на якості найвищог рівня.
Придбавши нову материнську плату за номером два з чіпом Realtek ALC897, звук змінився настільки, що у мене виникла думка про те, що мною не включено процесор навушників Sony WH-1000XM4: сухість та так звана "плоскість".
Вийшов із цієї прикрої ситуації, придбавши до другого мого комп'ютера, з Realtek ALC897, "переносний звуковий процесор" – звукову карту зовнішню Ugreen CM129 USB Sound Card, до якої через USB підключив навушники.
Цей новий звук через USB став набагато реалістичнішим, більш прямим та дзвінким.
Хоча Звук на MSI B450 Gaming Plus Max з Realtek ALC892 все одно кращий за звук з Ugreen CM129 USB Sound Card за своїм об'ємом та напором. Наразі у мене думка, що кращого звука бути не може.
Наслідок – придбав ще одну дану дешеву м.п. з Realtek ALC892, яка прославилася цим чіпом та "звучить" як така, що коштує в десять разів більше.
Для такого звука й дані мої навушники сприймаються як дорожчі у кілька разів (напевно як Sony MDR Z-1R
-
Hotspur
Member
обидва поганіЄвген Клемент: ↑ 23.03.2026 22:02На них знаходяться різні звукові чіпи: 1) Realtek ALC892, 2) Realtek ALC897.
-
DEVES
Member
- Откуда: Україна
Євген Клемент
Для наушников Sony WH-1000XM4(XM5) нужно покупать не юсб свистульки,а такие адаптеры viewtopic.php?t=294279
И наслаждаться сочетанием отличного звука и беспроводного подключения
Для наушников Sony WH-1000XM4(XM5) нужно покупать не юсб свистульки,а такие адаптеры viewtopic.php?t=294279
И наслаждаться сочетанием отличного звука и беспроводного подключения
-
StTechnik
Member
Маркетинг уровня "Бог"DEVES: ↑ 23.03.2026 22:29а такие адаптеры
-
Hotspur
Member
ніDEVES: ↑ 23.03.2026 22:29 Євген Клемент
Для наушников Sony WH-1000XM4(XM5) нужно покупать не юсб свистульки,а такие адаптеры viewtopic.php?t=294279
И наслаждаться сочетанием отличного звука и беспроводного подключения
-
Radio Bay
Member
- Откуда: Харків
Читаю, та й можу врубитися, причому тут Ріалтек. Там внутрішня ЗК/ЦАП, тут цап у навушниках.Євген Клемент: ↑ 23.03.2026 22:02Звук на підключених до зазначеної вище материнської плати навушниках: Sony WH-1000XM4, Sony WH-1000XM5, з увімкненим їхнім процесором, є чудовим, натуральним та вкрай об'ємним на чіпі саме Realtek ALC892.
Будь-який стиль прослуховуваної нами музики відображається на якості найвищог рівня.
Придбавши нову материнську плату за номером два з чіпом Realtek ALC897, звук змінився настільки, що у мене виникла думка про те, що мною не включено процесор навушників Sony WH-1000XM4: сухість та так звана "плоскість".
Вийшов із цієї прикрої ситуації, придбавши до другого мого комп'ютера, з Realtek ALC897, "переносний звуковий процесор" – звукову карту зовнішню Ugreen CM129 USB Sound Card, до якої через USB підключив навушники.
Звісно буде ліпше грати, там де цап ліпше побудован, сам чіп там вторинний
-
QFlash
Member
- Откуда: Lviv
Була колись у мене материнська плата Gigabyte GA-G33DS3R, на ній стояв Raчок 892, я помітив що звук був у неї хороший, більш "жирніший". Може ще обв'язка вирішує звучання. Стояли тільки твердотільні конденсатори.Hotspur: ↑ 23.03.2026 22:23Непрочитане повідомлення 23.03.2026 22:23
Євген Клемент: ↑ 23.03.2026 22:02
На них знаходяться різні звукові чіпи: 1) Realtek ALC892, 2) Realtek ALC897.
обидва погані
В тому часі у мене не було УНЧ.
Наразі я не насторожуюсь з приводу 887 Raчка, що впихнули на Gigabyte Z370PD3, так там стаять "золоті конденсатори" елетроліти, та УНЧ це все перекриває.
Відправлено через 4 хвилини 8 секунд:
А, ні, глянув там Rачок 889А. Цікаво...QFlash: ↑ 24.03.2026 08:05на ній стояв Raчок 892
-
lewerlin
Member
- Откуда: Миронівка
Для вбудованки вона все і вирішує. І річ навіть не елементах, а тупо в грамотній розводці.QFlash: ↑ 24.03.2026 08:09Може ще обв'язка вирішує звучання. Стояли тільки твердотільні конденсатори.
Ну самий "жирний", на моїй пам'яті, мала AD1988А, з воркстейшн леновкиQFlash: ↑ 24.03.2026 08:09більш "жирніший"
-
Radio Bay
Member
- Откуда: Харків
Навіть у товщині доріжок може бути, розводка плати у девайсах — то головне ноу-хау.lewerlin: ↑ 24.03.2026 12:43а тупо в грамотній розводці
Тому ти сможеш знайти схеми підсилювачів Accphase, які коштують по $10000,
але без розводки плати та елементної бази то до дупи, може чисто розважитися.
Може? Ти так і не зрозимів звідкиля берется звукQFlash: ↑ 24.03.2026 08:09Може ще обв'язка вирішує звучання
Відправлено через 2 хвилини 5 секунд:
Може тільки вагою, що він перекриває вавіть не буже зрозумілоQFlash: ↑ 24.03.2026 08:09та УНЧ це все перекриває
-
Hotspur
Member
не сміши, розводку можна замовити хоч 5 квадратівRadio Bay: ↑ 24.03.2026 15:27Навіть у товщині доріжок може бути, розводка плати у девайсах — то головне ноу-хау.
Тому ти сможеш знайти схеми підсилювачів Accphase, які коштують по $10000,
але без розводки плати та елементної бази то до дупи, може чисто розважитися.
-
Radio Bay
Member
- Откуда: Харків
Нічого тут смішного, можно замовити, складно намалюватиHotspur: ↑ 24.03.2026 15:45не сміши, розводку можна замовити хоч 5 квадратів
Відправлено через 11 хвилин 29 секунд:
До речі, товщина доріжок вимірюється у унціях )
-
QFlash
Member
- Откуда: Lviv
1 унція (uncia, oz) = 28,349523125 грама/Radio Bay: ↑ 24.03.2026 16:02До речі, товщина доріжок вимірюється у унціях )
Цікаві нанотехнології.
Мав би бути поперечник чи якась інша характеристика провідника, а не маса незнати чого.
Чи то мається на увазі всі провідники якщо зібрати на платі маса їх складеться.
-
Radio Bay
Member
- Откуда: Харків
Я про теж: це вага матеріалу, яка буде витрачена на доріжки. Така ось дурня — сам був здивований.
Я так розумію, вагу ділять на загальну довжину доріжок
Відправлено через 53 хвилини 41 секунду:
Інфа від людини, яка цим займається, я тримаю цифрову гігієну