Відбувся реліз корпусу Antec Flux Pro Noctua Edition

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Сообщение
Hagen
Junior
Аватара пользователя

Сообщение

xIIImaL: 17.03.2026 17:49
white_noise: 17.03.2026 15:45 я б взяв, але 400 ойро, здається забагато

Но там ведь .. древесина!! :pray: photo_2026-03-17_17-45-42.jpg
Вона є і Lian Li 217, i в Fractal North
Не за всі гроші світу. Естетичніше. І майже так само ефективно.
Patruletz
Member
Аватара пользователя
Откуда: Рівне

Сообщение

Барбарис
да я вже подививсь що прошка то більша коробенція зі всіма іншими наслідками, але всеодно прошка + ноктуа венти і хаб, не будуть дешевше за комплект. Там ціна така сама вийде, і сенс в едішені просто відсутній
Барбарис
Member
Аватара пользователя
Откуда: Вінниця

Сообщение

Patruletz: 17.03.2026 19:24 Барбарис
всеодно прошка + ноктуа венти і хаб, не будуть дешевше за комплект.
А чого ж стверджувати, що дорого? Зараз і в нас можна знайти в деяких точках дешевше, вентилятори антековські можна продати. В гривні ціна дорожче звісно, але через війну, логістичні ризики і т. д. Загалом ми не далеко по ціні від євроринку.
DuckRider
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Фрактал норс поинтересней будет
Patruletz
Member
Аватара пользователя
Откуда: Рівне

Сообщение

Барбарис: 17.03.2026 19:34А чого ж стверджувати, що дорого?
бо до нас він приїде явно не за 20к, а скоріше за все ближче до 25к, і за таку ціну можна знайти нічим не гіршу дешевшу альтернативу як корпусу так і вентиляторам.
Барбарис
Member
Аватара пользователя
Откуда: Вінниця

Сообщение

Patruletz, за яку ціну він приїде ще ніхто не знає, тому писати якісь дурниці - тупо. Он havnи чи інші нішеві корпуси по цілком нормальних продають.
Afit
Member
Аватара пользователя
Откуда: Запоріжжя

Сообщение

zalizo_org: 17.03.2026 18:50
supernova2000: 17.03.2026 18:32Я довго на нього чекав, замовив собі. Хоч результати gamer nexus трошки розчарували
Вітаю! Цікаво буде почути відгук реального юзера😉
Так! Чекаємо вражень і фото :super:
supernova2000
Junior

Сообщение

Patruletz: 17.03.2026 20:22
Барбарис: 17.03.2026 19:34А чого ж стверджувати, що дорого?
бо до нас він приїде явно не за 20к, а скоріше за все ближче до 25к, і за таку ціну можна знайти нічим не гіршу дешевшу альтернативу як корпусу так і вентиляторам.
За 23 припливе через місяць

Відправлено через 54 секунди:
Afit: 17.03.2026 23:46
zalizo_org: 17.03.2026 18:50
Вітаю! Цікаво буде почути відгук реального юзера😉
Так! Чекаємо вражень і фото :super:
Зроблю, відпишусь :)
AndrewV
Member

Сообщение

Не по теме, но близко - у меня черные версии начали стучать на 500-600 оборотах, 1 из 6 вертикальных 14х, и 1 из 2х 12х. Пришлось на 300 поставить. Может коричневые не так себя ведут :puzzle:
Patruletz
Member
Аватара пользователя
Откуда: Рівне

Сообщение

AndrewV: 18.03.2026 13:13у меня черные версии начали стучать
які чорні? модель?
Dilfin
Member

Сообщение

Один Seasonic PRIME TX-1600 Noctua Edition на 5000 грн. дорожчий ніж звичайний, а на скільки в цілому буде коштувати збірка системи в колаборації Noctua? Для щирих фанатів можливо така різниця немає значення, не знаю, виглядає гарно, але нам, простим смертним це не по кишені.
Барбарис
Member
Аватара пользователя
Откуда: Вінниця

Сообщение

Бачив на редіті пости, що амазон відправляв підроблені нокти і термалрайти
zalizo_org
Member
Аватара пользователя
Откуда: LV

Сообщение

AndrewV: 18.03.2026 13:13Не по теме, но близко - у меня черные версии начали стучать на 500-600 оборотах, 1 из 6 вертикальных 14х, и 1 из 2х 12х. Пришлось на 300 поставить. Может коричневые не так себя ведут
Якщо на певних оборотах, то це на 95% через перекос щодо площини корпусу. Спробуй зняти і перевірити чи є такий ефект коли вони просто на столі на рушнику (вертушка вертикально).
AndrewV
Member

Сообщение

zalizo_org
Кстати да, он у меня на полу, переставлял -двигал недавно
:up:
Vladys77
Member

Сообщение

Ну майже компоновеа вентиляторів як в мене. Тільке в мене не Noctua Edition, а Arctic Edition 😀
Filabatya
Member
Аватара пользователя
Откуда: Івано-Франківськ

Сообщение

Dilfin
На 5080 нокті основна переплата, як завжди, але красиво :super:
longaro
Member

Сообщение

Ну цвет и дизайн вертушек ваще не в тему ... Нужны хромакс и одинаковая модель там где их видно ... Ещё вопросы по поддержке райзера и материнки с проводами внутрь ... Вроде дыр там нет :spy:
Ответить