То про монітор я на майбутнє питаю, поки в мене 2к, але коли буду апгрейдитися - то буду вирішувати 2к монік брати чи 4к до умовної 6070 ті)Filabatya: ↑ 17.03.2026 15:05 а зробити 60фпс на длаа і фг 2х? головне щоб в 12гіг влізтив 4К ви длаа вже не побачите нижче 5070ті, 9070хт фср 4 теж супер, особливо зараз
![]()
- спойлер
- в мене 5070 в 4К в форзі 5 на кваліті 11.5гіг жре, під сотку фпс видає
в РЕ Реквієм в 4К, для 5070 наприклад треба тіні зменшувати, щоб влізти в 12 і текстури не чіпати, тяжке життя не супер карт від Хуаніто, власники 5060ті 16 ви там сильно не лахайте, чіп швидше закінчується ніж память
Щодо 60 фпс і фг 2 - ви маєте на увазі результуючі 120 фпс?
Тіні зменшити то не проблема, я особисто не сильно кайфую від них, а от від відображення кайфую)