Keychron випускає ігрову клавіатуру для однієї руки з магнітними перемикачами C0 HE 8K

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Сообщение
Scoffer
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Пропоную обговорити Keychron випускає ігрову клавіатуру для однієї руки з магнітними перемикачами C0 HE 8K

А потім випустять DLC в вигляді іншої половини клавіатури :D
dret09
Member
Аватара пользователя
Откуда: Харків

Сообщение

Scoffer: 16.03.2026 09:59 Пропоную обговорити Keychron випускає ігрову клавіатуру для однієї руки з магнітними перемикачами C0 HE 8K

А потім випустять DLC в вигляді іншої половини клавіатури :D
Зроблять по підписці
big_bang
Member
Аватара пользователя

Сообщение

оу, прикольно)))

колись такі рішення були доволі популярні
пам'ятаю як сам хотів купити подібну ігрову клавіатуру від a4tech
Polaroid1962
Member

Сообщение

Під `V`, правіше від `Fn` можно було б ще одну кніпку вставити, її зручно натискати великим пальцем було б. Тому що "стандартні" клавіатури - це така дивна річ, що фактично двома найсильнішими та найспритнішими пальцями треба натискати всього одну кніпку (це якщо при роботі). Геймпади прийшли до того, що великий палець натискає 4 різні кніпки, іноді - декілька одночасно, і це можно було б перенести на такі клавіатури.
Kosdnepr
Member
Аватара пользователя
Откуда: Dnipro

Сообщение

Я дивлюсь, цифри тільки до 6 - це новий тренд :laugh:
Bullet Train
Изображение
Scoffer
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Polaroid1962: 16.03.2026 10:07двома найсильнішими та найспритнішими пальцями
Сильнішими то вони сильніші, але спритність там на рівні мізинця, а то і гірше. Плюс на клавіатурі лежить боком. Так що максимум що можна зробити зі стандартною клавіатурою це розділити пробіл на два по кількості пальців.
Alligator
Member
Аватара пользователя
Откуда: Миколаїв

Сообщение

На ній так багато клавіш, що вирішили зробити пусте місце де просто проситься якась Fn чи клавіша Windows? :spy:
StTechnik
Member

Сообщение

Чо вы так возбудились? Те кому магнитка нужна ТОЛЬКО для игорь - вполне оценят. Для написания постов на форуме - да, она не подходит. :D
white_noise
Member
Аватара пользователя
Откуда: Київ

Сообщение

big_bang: 16.03.2026 10:07колись такі рішення були доволі популярні
в мене й досі працює Razer Tartarus. прикольна штука

Изображение
Последний раз редактировалось white_noise 16.03.2026 10:29, всего редактировалось 1 раз.
Polaroid1962
Member

Сообщение

StTechnik: 16.03.2026 10:19 Для написания постов на форуме - да, она не подходит. :D
Все ам ма я аписання пвіме чи ексу Я сам ако крисуся вий час і не вічува іскмфу самі спруй

/s
Mainkoon
Member
Аватара пользователя
Откуда: ми з України

Сообщение

Kosdnepr
7.8.9 та 0 йдуть як DLC.
Polaroid1962
Member

Сообщение

Scoffer: 16.03.2026 10:11
Polaroid1962: 16.03.2026 10:07двома найсильнішими та найспритнішими пальцями
Сильнішими то вони сильніші, але спритність там на рівні мізинця, а то і гірше.
Оце так новини. Тобто на геймпадах великі пальці не стіками керувати не можуть (де важлива точність), ні 4 (або навіть 6, як на MegaDrive) кніпок натискати не можуть?
Scoffer
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Polaroid1962
Розміри кнопок на геймпаді бачив? І який діапазон відхилення на трігерах в міліметрах? Візьми свої пальці, переверни клавіатуру на 180, і спробуй потицяти ф-кнопки. Як, зручно?
Ти б ще за мишу з 100500 кнопками згадав :laugh:
waryag
Member
Аватара пользователя
Откуда: Суми

Сообщение

Polaroid1962: 16.03.2026 10:26Оце так новини. Тобто на геймпадах великі пальці не стіками керувати не можуть (де важлива точність), ні 4 (або навіть 6, як на MegaDrive) кніпок натискати не можуть?
Стіками керувати можуть, але в тих же шутерах їм активно допомогають асістом.

А якщо потрібна висока точність і швидкість натискання, дуже часто змінюють стандартний хват паду на екзотику, де кнопки натискаються іншими пальцями.
Polaroid1962
Member

Сообщение

Scoffer: 16.03.2026 10:34 Polaroid1962
Розміри кнопок на геймпаді бачив? І який діапазон відхилення на трігерах в міліметрах? Візьми свої пальці, переверни клавіатуру на 180, і спробуй потицяти ф-кнопки. Як, зручно?
Ти б ще за мишу з 100500 кнопками згадав :laugh:
Ось таке існує і воно зручне:
7355e350-9c75-11ef-bf9f-46b659ff66d9.jpg
Інше питання, що більшість людей надає перевагу ось такій раскладці:
pngtree-antique-printing-machines-preserving-the-heritage-of-old-printers-png-image_15924626.png
Гаразд, є в мене одна ідея, почекайте...

Відправлено через 1 хвилину 14 секунд:
waryag: 16.03.2026 10:40
Polaroid1962: 16.03.2026 10:26Оце так новини. Тобто на геймпадах великі пальці не стіками керувати не можуть (де важлива точність), ні 4 (або навіть 6, як на MegaDrive) кніпок натискати не можуть?
Стіками керувати можуть, але в тих же шутерах їм активно допомогають асістом.

А якщо потрібна висока точність і швидкість натискання, дуже часто змінюють стандартний хват паду на екзотику, де кнопки натискаються іншими пальцями.
Інший хват на мою думку дає перевагу в тім, що можно натискати кніпки не одним пальцем, а декількома. Якщо ви наведете фото - буде непогано.
Shaolin_Style
Member
Аватара пользователя
Откуда: Wakanda

Сообщение

big_bang: 16.03.2026 10:07 оу, прикольно)))

колись такі рішення були доволі популярні
пам'ятаю як сам хотів купити подібну ігрову клавіатуру від a4tech
топ в свое время была
Изображение
Scoffer
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Polaroid1962: 16.03.2026 10:42Ось таке існує і воно зручне
Ти його тицяв хоч раз? Ніяке воно не зручне. Зручне це тартарус вище і подібні до нього конструкції. Чому саме тартарус зручний, а це одоробло - ні, здогадаєшся сам.
Polaroid1962
Member

Сообщение

https://codepen.io/adic3x/pen/KwgWOWG

Клікніть по `Press any target key to start 5s test...`

Покладіть руку на `Shift A W D Space`. Почніть швидко натискати одну з цих конкретних клавіш впродовж п'яти секунд. Важливо натискати клавішу лише пальцем, а не всією кістю, як ви це реально робите під час гри.
Screenshot 2026-03-16 105649.png
Це авжеш не повна метріка, але хоч якась "наука".

Відправлено через 2 хвилини 4 секунди:
Scoffer: 16.03.2026 10:11 Сильнішими то вони сильніші, але спритність там на рівні мізинця, а то і гірше.
Тегнув вас.
Последний раз редактировалось Polaroid1962 16.03.2026 11:10, всего редактировалось 1 раз.
Shaolin_Style
Member
Аватара пользователя
Откуда: Wakanda

Сообщение

Scoffer: 16.03.2026 10:46
Polaroid1962: 16.03.2026 10:42Ось таке існує і воно зручне
Ти його тицяв хоч раз? Ніяке воно не зручне. Зручне це тартарус вище і подібні до нього конструкції. Чому саме тартарус зручний, а це одоробло - ні, здогадаєшся сам.
ну не знаю, у майкрософт такие клавиатуры существуют 30 лет. Не сказать что они суперпопулярны, но тем кто очень много (прям очень много) пишет они действительно удобнее так как не перегружают запястье (так называемая теория туннельного синдрома)

Изображение
Scoffer
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Shaolin_Style
До чого тут розділена надвоє клавіатура? Мова про те щоб навантажити великі пальці додатковими кнопками. Я стверджую що це не зручно тому що пробував тицяти ергодокс і з повною відповідальністю заявляю що гівнище це а не клавіатура.
спойлер
Изображение
Особливо другий-третій ряд на великому пальці, вони в принципі нормально не натискаються.
Ответить