Материнська плата ASRock H610M Combo II отримала роз’єми для модулів DDR4 та DDR5

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Сообщение
Mike88
Member
Аватара пользователя
Откуда: Dnipro

Сообщение

Пропоную обговорити Материнська плата ASRock H610M Combo II отримала роз’єми для модулів DDR4 та DDR5
Цікаво, наскільки дорожче вийшло б поставити по 2 слоти на кожен стандарт? B-)
DDt
Member
Откуда: Луганск -> Северодонецк -> Харьков -> Киев

Сообщение

Mike88: 15.03.2026 13:10Цікаво, наскільки дорожче вийшло б поставити по 2 слоти на кожен стандарт?
видимо уже дефицит не только ОЗУ, но и слотов под ОЗУ для материнских плат :/
yurius_r
Member

Сообщение

Якесь довбане знущання. До того ж радіаторі немає на VRM як і списку підтримуваних CPU. А радіатор на VRM ще дешевший за слот пам'яті - центів 50 мабуть
mythorns
Junior
Аватара пользователя
Откуда: Borodianka city

Сообщение

Ну четвертим слотом могли б вже додати ddr3 слот))
zalizo_org
Member
Аватара пользователя
Откуда: LV

Сообщение

Нормальний антикризовий варіант під 14400
n+gibat[]r
Member
Аватара пользователя
Откуда: Spain

Сообщение

Цікаво на скільки плата була б дорожче якби не зажмотили +1 слот DDR4, на 1 доллар чи на 2? :gigi:
KimRomik
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Краще б вони випустили 2 версії плат під ддр4 та ддр5
kyon
Member

Сообщение

DDR4-3600 32Gb CL16 плашки от 11500 по хотлайну, так что 1 слот оправдано, а память которую я весной брал за 5200 сейчас уже 20к стоит, мне обошлись память + 9600Х за 15к.
stoned
Member
Аватара пользователя
Откуда: Omicron Persei 420

Сообщение

Непогано, в 2018 коли всі бідай вигребли під збірки на райзенах, 2x16 3200С14 по такій ціні лежали.
Последний раз редактировалось stoned 15.03.2026 15:03, всего редактировалось 1 раз.
Afit
Member
Аватара пользователя
Откуда: Запоріжжя

Сообщение

Mike88: 15.03.2026 13:10 Пропоную обговорити Материнська плата ASRock H610M Combo II отримала роз’єми для модулів DDR4 та DDR5
Цікаво, наскільки дорожче вийшло б поставити по 2 слоти на кожен стандарт? B-)
Я так розумію що тоді потрібен не тільки роз'єм, а ще один шар в текстоліті для цього. А це вже дійсно додаткові заморочки (хоча не знаю якщо в одноканалі вимога була б така). Тим паче це відверто бюджетне рішення. Якщо людина экономе на DDR5, то й одна планка заощадить ще більше. З іншої сторони хто апгрейде і вже є 2 планки, то дійсно буде прикро
xeet
Junior

Сообщение

І один слот під ноутбучну
Devijack
Member
Аватара пользователя
Откуда: Запоріжжя

Сообщение

mythorns: 15.03.2026 13:26Ну четвертим слотом могли б вже додати ddr3 слот))
"Немає сечі терпіти ці пекельні борошна"
firestarter256
Member
Аватара пользователя
Откуда: Дэнвер

Сообщение

KimRomik
Там первая версия по бодрее! 6 слотов памяти(4-ддр5 и 2 ддр4), 4 псий х16, Обычный пси и сверху насыпали ЛПТ и ком
Dynamite
Member
Аватара пользователя
Откуда: Чернигов

Сообщение

zalizo_org: 15.03.2026 13:42 Нормальний антикризовий варіант під 14400
:D Который, как и первый вариант H610M Combo, скорее всего будет купить нереально.
Bukakanga
Member

Сообщение

Dynamite: 15.03.2026 16:03
zalizo_org: 15.03.2026 13:42 Нормальний антикризовий варіант під 14400
:D Который, как и первый вариант H610M Combo, скорее всего будет купить нереально.
во-во, идея отличная, но в продаже фиг найдешь
Snikard
Member
Аватара пользователя

Сообщение

предлагаю выпустить слот под 0,5 ОЗУ.
afhpwnd
Member
Аватара пользователя
Откуда: Кривий Ріг

Сообщение

Незабаром:
Встановив ОЗУ і щось задиміло, вбо щось воняє. :weep:
Бо переплутав слот і недовтикнув плашку памєяті і ввімкнув ПК. :insane:
Sanьka
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Впізнаю старий добрий АсРок
Наступний крок "Апгрейд" версія з 1700-1800 сокет )
waryag
Member
Аватара пользователя
Откуда: Суми

Сообщение

zalizo_org: 15.03.2026 13:42Нормальний антикризовий варіант під 14400
це звичайна Н610 під ДДР4. Може, якийсь сенс є і в 4-слотовому виконанні, щоб назбирати щось із сміттєвої оперативки.

Типова Н610 це не та мамка, що отримає багато профіту від ДДР5, тож можливістю апгрейду можна знехтувати.
Adamantium
Ghost
Откуда: Днепр

Сообщение

Капец, Нэвидия добавляет 1 гиг ОЗУ видеокартам...Азрокъ добавляет ОДИН слот для памяти...
остается возродить 3-х ядерные процЫки с гипетрейдингом, как раз антикризисный вариант :gigi:
Ответить