Потужно, такі монітори поки прототипами гуляють, і нахіба воно?
А взагалі прикольно, нажав "press to win" і пройшов Відьмака на максималках за пару хвилин
Це для котлет з реакцією мангуста?1280×720 при частоті 1000 Гц
Так,десь 7 людей з 1 млн побачать різницю та отримують позитивний приріст в компетитів грі між умовними 360гц та 1000гц.Graveworm: ↑ 14.03.2026 10:33Це для котлет з реакцією мангуста?
Нехай роблять напереод чим чекати 10 років підтримки нативного 7zip наприкладyariksom: ↑ 14.03.2026 10:19 Предлагаю обсудить У Windows 11 додано підтримку моніторів 1000 Гц і вище
Потужно, такі монітори поки прототипами гуляють, і нахіба воно?
А взагалі прикольно, нажав "press to win" і пройшов Відьмака на максималках за пару хвилин![]()
Для DLSS FG x10
Ты с села? 4:3 одно из самых популярных соотношений сторон в кс, естественно фулл хд там и не пахнетBogdanp73: ↑ 14.03.2026 12:25 1280×720 при частоті 1000 Гц![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
а чому б ще не 320х240 не грати кіберкаклетам в 100500 герц??))
нижче фулл шд зараз би щось гратись на 20+ панелях...
Це ж скільки потрібно курнути чи випити аби так гальмувати?Rex: ↑ 14.03.2026 13:15 Так людське око не бачить більше 24 кадрів на годину. В чому сенс моніторів з частотою оновлення більше 24 Гц???
MqM
Ну помилився, звісно я мав на увазі не годину, а секунду)Це ж скільки потрібно курнути чи випити аби так гальмувати?
Не так. При 24фпс человеческий мозг начинает воспринимать кадры, как двужущуюся картинку с комфортной плавностью без рывков.Rex: ↑ 14.03.2026 13:15 Так людське око не бачить більше 24 кадрів на годину. В чому сенс моніторів з частотою оновлення більше 24 Гц???
з особистого досвіду: я можу побачити різницю між 100 і 144 ГцRex: ↑ 14.03.2026 13:15 Так людське око не бачить більше 24 кадрів на годину. В чому сенс моніторів з частотою оновлення більше 24 Гц???
Тому що потрібно продавати OLED монітори. У OLED принцип формування зображення дуже схожий на ЕЛТ (кінескоп. соррі, українську версію скорочення блокує антимат на форумі.), з тим самим недоліком як мерехтіння. У статиці людське око розрізняє мерехтіння на частотах у кілька сотень герц, а в динаміці - і кілогерця мало (у ліхтариках, наприклад, ШІМ вже на десятки кілогерц вийшов, щоб було комфортніше). Тому виробники змушені піднімати частоту оновлення екрану. Ну а далі - маркетинг: частота оновлення зображення (ФеПеЕси) набагато ефективніше продається...Rex: ↑ 14.03.2026 13:15 Так людське око не бачить більше 24 кадрів на годину. В чому сенс моніторів з частотою оновлення більше 24 Гц???

4:3 навпаки звужує огляд, що не є добре для такої гриDuckRider: ↑ 14.03.2026 13:43 Ты с села? 4:3 одно из самых популярных соотношений сторон в кс, естественно фулл хд там и не пахнет
Підтверджую це популярна роздільна здатність була в першій КС, в році так 2005тому щеDuckRider: ↑ 14.03.2026 13:43Ты с села? 4:3 одно из самых популярных соотношений сторон в кс, естественно фулл хд там и не пахнетBogdanp73: ↑ 14.03.2026 12:25 1280×720 при частоті 1000 Гц![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
а чому б ще не 320х240 не грати кіберкаклетам в 100500 герц??))
нижче фулл шд зараз би щось гратись на 20+ панелях...

В растянутые модели на 720п проще попасть. Учись у профи. Ксеры берут периферию с частотой опроса 8кгц, оптоволокно в соседнем здании от сервака Валв и монитор с встроенным перекрестным прицелом. Шиза на уровне аудиофилов.