AMD анонсувала пакет технологій FSR Diamond для наступного покоління Xbox

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Сообщение
diversion_play
Junior

Сообщение

Пропоную обговорити AMD анонсувала пакет технологій FSR Diamond для наступного покоління Xbox

По традиції новіший FSR для лінійки 90** також зажмуть, аргументуючи що там немає якихось нейроблоків? Чи не в цей раз?
maxafon
Member

Сообщение

Redstone, Diamond. А далі що, Herobrine чи Creeper?
man1242
Member
Аватара пользователя
Откуда: Кривий Ріг

Сообщение

Multi Frame Generation
:lol: :lol:
а також наступне покоління Ray Regeneration
не встигли целіком релізнутися редстоун а вже застарів та забули про нього :shuffle: знову ще очікувати декілька років на реліз FSR Diamond
waryag
Member
Аватара пользователя
Откуда: Суми

Сообщение

diversion_play: 12.03.2026 11:37 По традиції новіший FSR для лінійки 90** також зажмуть, аргументуючи що там немає якихось нейроблоків? Чи не в цей раз?
Після серії медійних факапів АМД практично нічого не коментує і мінімально ділиться планами.
erkins007
Member
Аватара пользователя

Сообщение

diversion_play: 12.03.2026 11:37По традиції новіший FSR для лінійки 90** також зажмуть
Hardware leaker Kepler_L2, usually well informed on AMD console plans, claims that FSR Diamond is indeed exclusive to RDNA5. 

Source: VideoCardz.com
https://videocardz.com/newz/amd-reveals ... -exclusive

Даже и не сомневайтесь
man1242
Member
Аватара пользователя
Откуда: Кривий Ріг

Сообщение

erkins007: 12.03.2026 12:17
diversion_play: 12.03.2026 11:37По традиції новіший FSR для лінійки 90** також зажмуть
Hardware leaker Kepler_L2, usually well informed on AMD console plans, claims that FSR Diamond is indeed exclusive to RDNA5. 

Source: VideoCardz.com
https://videocardz.com/newz/amd-reveals ... -exclusive

Даже и не сомневайтесь
Та ну, мало віритися бо матричні прискорювачі мають підтримку FP4 у RDNA4 то усе має працювати, хоча може там якісь костилі є що не дозволяють реалізувати більш вимогливу версію апскейлера або FG x4 буде есклюзивом RDNA5
hohlid19
Member

Сообщение

erkins007: 12.03.2026 12:17
diversion_play: 12.03.2026 11:37По традиції новіший FSR для лінійки 90** також зажмуть
Hardware leaker Kepler_L2, usually well informed on AMD console plans, claims that FSR Diamond is indeed exclusive to RDNA5. 

Source: VideoCardz.com
https://videocardz.com/newz/amd-reveals ... -exclusive

Даже и не сомневайтесь
Leaker
Не ну раз на новом боксе все это будет работать, то точно будет только на РДНА5
:gigi: :gigi: :gigi:
item2
Member
Откуда: Київ

Сообщение

man1242: 12.03.2026 11:48
Multi Frame Generation
:lol: :lol:
а також наступне покоління Ray Regeneration
не встигли целіком релізнутися редстоун а вже застарів та забули про нього :shuffle: знову ще очікувати декілька років на реліз FSR Diamond
Так само ще свіжі RTX 4000 не отримали підтримку MFG і "застаріли"? А RTX 5000 не отримають частину фіч DLSS 5 і вже можна "забувати про них"? Тільки 6000 матимуть усе і так повторюватиметься по колу.
man1242
Member
Аватара пользователя
Откуда: Кривий Ріг

Сообщение

item2: 12.03.2026 12:45
man1242: 12.03.2026 11:48 :lol: :lol:

не встигли целіком релізнутися редстоун а вже застарів та забули про нього :shuffle: знову ще очікувати декілька років на реліз FSR Diamond
Так само ще свіжі RTX 4000 не отримали підтримку MFG і "застаріли"? А RTX 5000 не отримають частину фіч DLSS 5 і вже можна "забувати про них"? Тільки 6000 матимуть усе і так повторюватиметься по колу.
Ну ось тобі людина пояснила чому і як DLSS5 може бути обмежений RTX50-60 серії
https://www.reddit.com/r/hardware/comme ... and/?tl=uk
Ще не факт що новий RR так само може бути есклюзивом RTX60 через значні оптимізації у работі з FP4 матричними прискорювачами. Знову акцентую увагу RDNA4 цілком має повноціну підтримку FP4 але якщо вірити витоку "не зможе" мати FG x4 це безглуздя.
Последний раз редактировалось man1242 12.03.2026 12:59, всего редактировалось 1 раз.
Yaroslav308
Member
Аватара пользователя

Сообщение

man1242: 12.03.2026 12:52Знову акцентую увагу RDNA4 цілком має повноціну підтримку FP4
Немає, лише INT4.
item2
Member
Откуда: Київ

Сообщение

man1242
Якщо RDNA 4 матиме необхідні блоки, то можна буде запустити через оптіскейлер у 2 кліки.
Nortrom
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Знову акцентую увагу RDNA4 цілком має повноціну підтримку FP4
Нету у RDNA4 FP4
Якщо RDNA 4 матиме необхідні блоки, то можна буде запустити через оптіскейлер у 2 кліки.
FSR Diamond needed feature level GFX 1250+ ;)
man1242
Member
Аватара пользователя
Откуда: Кривий Ріг

Сообщение

Yaroslav308: 12.03.2026 12:59
man1242: 12.03.2026 12:52Знову акцентую увагу RDNA4 цілком має повноціну підтримку FP4
Немає, лише INT4.
Дивно, тоді щось сумно виходить. Якщо не помиляюсь то FG x4 використовує FP8 модель :rolleyes:
waryag
Member
Аватара пользователя
Откуда: Суми

Сообщение

man1242: 12.03.2026 12:21Та ну, мало віритися бо матричні прискорювачі мають підтримку FP4 у RDNA4 то усе має працювати, хоча може там якісь костилі є що не дозволяють реалізувати більш вимогливу версію апскейлера або FG x4 буде есклюзивом RDNA5
АМД хоче погратися у велику корпорацію. Мабуть, ринкова частка завелика.
item2: 12.03.2026 12:45Так само ще свіжі RTX 4000 не отримали підтримку MFG і "застаріли"? А RTX 5000 не отримають частину фіч DLSS 5 і вже можна "забувати про них"? Тільки 6000 матимуть усе і так повторюватиметься по колу.
На зараз абсолютно всі РТХ карти мають базовий функціонал останнього ДЛСС, а передостаннє покоління карт АМД взагалі не має офіційної підтримки ФСР4 (є часткова через витік і оптіскейлер).
man1242
Member
Аватара пользователя
Откуда: Кривий Ріг

Сообщение

Nortrom: 12.03.2026 13:04
Знову акцентую увагу RDNA4 цілком має повноціну підтримку FP4
Нету у RDNA4 FP4
Якщо RDNA 4 матиме необхідні блоки, то можна буде запустити через оптіскейлер у 2 кліки.
FSR Diamond needed feature level GFX 1250+ ;)
Так RDNA4 наче має підтримку DX 12_50 як і RTX 50
Nortrom
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Так RDNA4 наче має підтримку DX 12_50 як і RTX 50
Это не DX. Это кодовое имя - GFX 1250 next CDNA, GFX 13 RDNA5 or whatever AMD called it ;)
Там ещё на слайде написано Next Gen DX.
RDNA5 там полностью все переделано, даже PS6 будет быстрее RX 9070XT в Path Tracing
man1242
Member
Аватара пользователя
Откуда: Кривий Ріг

Сообщение

Nortrom: 12.03.2026 13:15
Так RDNA4 наче має підтримку DX 12_50 як і RTX 50
Это не DX. Это кодовое имя - GFX 1250 next CDNA, GFX 13 RDNA5 or whatever AMD called it ;)
Там ещё на слайде написано Next Gen DX.
RDNA5 там полностью все переделано, даже PS6 будет быстрее RX 9070XT в Path Tracing
Ну вони вже таке казали пару років тому коли RDNA4 у реліз їшов, на виході мали не значні прокращення на фоні 7900хтх :rotate:
GFX 1250 у контексті “Next CDNA” означає новий рівень графічного IP (Graphics Feature Level), який AMD заклала для наступного покоління архітектури CDNA, орієнтованої на дата‑центри та AI‑обчислення. Це не ігрова RDNA‑архітектура, а спеціалізоване рішення для HPC та машинного навчання.
Nortrom
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Ну вони вже таке казали пару років тому коли RDNA4 у реліз їшов, на виході мали не значні прокращення на фоні 7900хтх
Это Архитектурные развитие, даже Ray accerator остались, только улучшили.
Незначительные?
64CU vs 96CU, 256b vs 384b и т.д
RDNA 5 то уже другая история.
GFX 1250 у контексті “Next CDNA” означає новий рівень графічного IP (Graphics Feature Level), який AMD заклала для наступного покоління архітектури CDNA, орієнтованої на дата‑центри та AI‑обчислення. Це не ігрова RDNA‑архітектура, а спеціалізоване рішення для HPC та машинного навчання.
Правильно одно из нововведений будет из CDNA, это те самые Matrix Cores, на которых FSR Diamond работать будет. ;)
man1242
Member
Аватара пользователя
Откуда: Кривий Ріг

Сообщение

Nortrom: 12.03.2026 13:30
Ну вони вже таке казали пару років тому коли RDNA4 у реліз їшов, на виході мали не значні прокращення на фоні 7900хтх
Это Архитектурные развитие, даже Ray accerator остались, только улучшили.
Незначительные?
64CU vs 96CU, 256b vs 384b и т.д
RDNA 5 то уже другая история.
GFX 1250 у контексті “Next CDNA” означає новий рівень графічного IP (Graphics Feature Level), який AMD заклала для наступного покоління архітектури CDNA, орієнтованої на дата‑центри та AI‑обчислення. Це не ігрова RDNA‑архітектура, а спеціалізоване рішення для HPC та машинного навчання.
Правильно одно из нововведений будет из CDNA, это те самые Matrix Cores, на которых FSR Diamond работать будет. ;)
Так це виходить що тупо додать fp4 з власними оптимізаціями як і у випадку з рдна4 що знову робить цеглою рх9000. Маднес
erkins007
Member
Аватара пользователя

Сообщение

item2: 12.03.2026 12:45Так само ще свіжі RTX 4000 не отримали підтримку MFG і "застаріли"?
Они получили поддержку 4.0 и 4.5 в том числе и в генерации.
Что там получила 7000 серия которая аналог 40 серии RTX?)
Известно что на воротник

Отправлено спустя 2 минуты 4 секунды:
man1242: 12.03.2026 12:52есклюзивом RTX60 через значні оптимізації у работі з FP4 матричними прискорювачами.
У 50 серии есть поддержка fp4. Так что чисто требование фп4 это не проблема
Ответить