вот и настал тот день(эпоха) когда цена "от 599 долларов" стала бюджетной (випуск ними дуже бюджетного продукту)
Новости
Последние статьи и обзоры
Apple MacBook Neo став шоком для всієї галузі, вважає ASUS
-
n6407
Member
- Откуда: Київ
Предлагаю обсудить Apple MacBook Neo став шоком для всієї галузі, вважає ASUS
вот и настал тот день(эпоха) когда цена "от 599 долларов" стала бюджетной (випуск ними дуже бюджетного продукту)
вот и настал тот день(эпоха) когда цена "от 599 долларов" стала бюджетной (випуск ними дуже бюджетного продукту)
-
Filabatya
Member
- Откуда: Івано-Франківськ
Юра ваш вихід 
-
denizen
Member
- Откуда: Київ
ого, цілих 8Гб оперативки, у мене в телефона більше 
-
Fozie
Junior
да он очевидно будет стоить 1000+, чего им шокироваться
-
Klon
CG graphikos fan
- Откуда: Украина
ціною від 599 доларів - там ще начебто студентам\учням в США дають знижку -100 баксів ...
Подивитья розбирку цього девайса = екран + плата від мобіли + аккум та інша мелочуха фіговой якості.
Це банально як Гуглноут за 100 баксів для афріки, але за 600 , епл як завжди продає своі товари за оверпрайс, хоча для учня з ютубчиком\пдф'ками\зумами пойде,
Інщі виробники зараз подивляться і начнуть вставляти мобільни плати в такий формат, типа Реадмі Бук з процом Медіатек 99+ , 8гігами озу , 256гб п. (ще може буде торчати 512 мобильною флешкою). Розбираешь, а там плата від мобіли , підключен к юзб хаб і з нього юзб монитор, клава та на удліннітелі пари корпусних юзб
Та приклеено клеевим пістолем ,... медддд, медятінааа
Цікаво подивиться там повна система с Макбука стоіть або франкінштейн типа иПадовського, де і нормального софту і нема...
Подивитья розбирку цього девайса = екран + плата від мобіли + аккум та інша мелочуха фіговой якості.
Це банально як Гуглноут за 100 баксів для афріки, але за 600 , епл як завжди продає своі товари за оверпрайс, хоча для учня з ютубчиком\пдф'ками\зумами пойде,
Інщі виробники зараз подивляться і начнуть вставляти мобільни плати в такий формат, типа Реадмі Бук з процом Медіатек 99+ , 8гігами озу , 256гб п. (ще може буде торчати 512 мобильною флешкою). Розбираешь, а там плата від мобіли , підключен к юзб хаб і з нього юзб монитор, клава та на удліннітелі пари корпусних юзб
Цікаво подивиться там повна система с Макбука стоіть або франкінштейн типа иПадовського, де і нормального софту і нема...
- спойлер

-
Devijack
Member
- Откуда: Запоріжжя
Якось не по емейзінговому за 6 сотень. Мбудь там ще зарядку треба буде докупити за 200 чи щось таке.
Так воно таке вже давно єKlon: ↑ 11.03.2026 15:20Інщі виробники зараз подивляться і начнуть вставляти мобільни плати в такий формат, типа Реадмі Бук з процом Медіатек 99+ , 8гігами озу , 256гб п
-
yariksom
Member
Klon
Так це і є дешева мобілка, просто формфактор ноута.
Так це і є дешева мобілка, просто формфактор ноута.
-
1234waltz
Member
Я так розумію, що ASUS в шоці, що можна продати несвіжий iPad з з клавіатурою за 600 баксів.
Мабуть найсмішніше, що я дивився в інтернеті, це ЕМЕЙЗІНГ огляди Макбук Нео. Де соєві оглядачі запускають на ньому монтаж 2 хвилинного відео з айфону та оргазмують від того, що воно якось може плавно перемикатись між файндером та переглядом фоток.
В серйозних бенчах все дуже сумно, навіть у лагідних бенчах без прожарки тротлінг наступає на 5 хвилині і на завжди (бо охолодження тонет).
Мабуть найсмішніше, що я дивився в інтернеті, це ЕМЕЙЗІНГ огляди Макбук Нео. Де соєві оглядачі запускають на ньому монтаж 2 хвилинного відео з айфону та оргазмують від того, що воно якось може плавно перемикатись між файндером та переглядом фоток.
В серйозних бенчах все дуже сумно, навіть у лагідних бенчах без прожарки тротлінг наступає на 5 хвилині і на завжди (бо охолодження тонет).
-
Alexsandr
Member
Они бы и рады, но жадность добавлять вывод на монитор/внешний дисплей в ноуте и отсутствие ОС настольной. А для другого есть планшеты.Klon: ↑ 11.03.2026 15:20
Інщі виробники зараз подивляться і начнуть вставляти мобільни плати в такий формат, типа Реадмі Бук з процом Медіатек 99+ , 8гігами озу , 256гб п. (ще може буде торчати 512 мобильною флешкою). Розбираешь, а там плата від мобіли , підключен к юзб хаб і з нього юзб монитор, клава та на удліннітелі пари корпусних юзбТа приклеено клеевим пістолем ,... медддд, медятінааа
![]()
-
yurius_r
Member
Корпус та екран у них гарні за цю ціну. x86 ноут із такими характеристиками на чомусь тіпа Ryzen 3 чі чомусь небагато ядерному від Інтел можливий, проблема ж у Windows 11 на них, бо навряд чі зможуть в таку ціну запхати більше 8ГБ, а Linux/ChromOS не такі привабливі для клієнтів. Хоча якщо зробили б із двома SODIMM та m.2 nvme, до яких легко добратися, то як на мене не проблема. Можна було б продавати як barebone
-
Demedik
Member
- Откуда: Харків
Для меня шоком стало - 8 гб оперативы в 26 году... Для всей системы, включая видео ядро. Да, файл подкачки спасет это мракобесие... но за счет срока жизни ссд.
-
hohlid19
Member
Так а смысл ему больше? Ноут чисто для того, чтоб попечатать и в браузере посидеть созданDemedik: ↑ 11.03.2026 15:56 Для меня шоком стало - 8 гб оперативы в 26 году... Для всей системы, включая видео ядро. Да, файл подкачки спасет это мракобесие... но за счет срока жизни ссд.
-
Demedik
Member
- Откуда: Харків
Так браузер жрет как не в себя. Добавим еще пару программ в фоне - и все, начинаем упираться в память. + всякие Адоб ридеры и какая-то другая мелочевка. Тем более часть 8 гб пойдет на обработку рабочего стола, т.е. для программ останется еще меньше.hohlid19: ↑ 11.03.2026 16:01 Так а смысл ему больше? Ноут чисто для того, чтоб попечатать и в браузере посидеть создан
-
Classique
Member
А що якщо через обмеження пам'яті в нових конфігах кодери стануть краще оптимізувати софт?
Хоча це якась маячня.
Хоча це якась маячня.
-
Piter Cantrope
Member
- Откуда: Калуш
100%. В Xiaomi вже провели термінову нараду і почали думати, як їм стати першими, хто виставить свій девайс в цій ніші.Klon: ↑ 11.03.2026 15:20 Інщі виробники зараз подивляться і начнуть вставляти мобільни плати в такий формат, типа Реадмі Бук з процом Медіатек 99+ , 8гігами озу , 256гб
-
7mindfields
Member
Який несвіжий айпад, тут стоїть сок від попереднього флагмана 16 pro1234waltz: ↑ 11.03.2026 15:50 Я так розумію, що ASUS в шоці, що можна продати несвіжий iPad
Последний раз редактировалось 7mindfields 11.03.2026 16:17, всего редактировалось 1 раз.
-
_Andrik_
Member
- Откуда: Кременчук-PL
600 ,але не 600$, в ЄС 700+€ , і емейзінгом не пахне взагалі
-
7mindfields
Member
Девайс повне дно через ціни на вторинці на m1/m2 маки, але який сенс нити через 8gb, якщо це обмеження саме через використання мобільних чипів
the 2026 MacBook Neo is limited to 8GB of RAM precisely because it uses the A18 Pro System-on-Chip (SoC) from the iPhone 16 Pro.
The limitation is a result of the specific manufacturing and packaging method used for iPhone chips, rather than a arbitrary cost-cutting decision on the motherboard design.
the 2026 MacBook Neo is limited to 8GB of RAM precisely because it uses the A18 Pro System-on-Chip (SoC) from the iPhone 16 Pro.
The limitation is a result of the specific manufacturing and packaging method used for iPhone chips, rather than a arbitrary cost-cutting decision on the motherboard design.
-
n+gibat[]r
Member
- Откуда: Spain
Ого, 8гб ОЗУ, эмэйзинг киллер фичи подьехали!

-
Soulwatcher
Member
Постер прям сам Нетфликс делал - китаянка, слева от неё еврей, стоит араб или индус, негр за последней партой, та что у окна в розовом - 100% лизбуха.
Просто недавно посмотрел 4ый сезон ведьмака, и вспомнилась очередная... с расширенными внутренними просторами и светлыми волосами
Просто недавно посмотрел 4ый сезон ведьмака, и вспомнилась очередная... с расширенными внутренними просторами и светлыми волосами