NVIDIA обіцяє випустити технологію Dynamic Multi Frame Generation наприкінці березня

Обсуждение статей и новостей сайта
Ответить
Автор
Сообщение
FurryGentleman
Member
Аватара пользователя
Откуда: Ukraine

Сообщение

Пропоную обговорити NVIDIA обіцяє випустити технологію Dynamic Multi Frame Generation наприкінці березня

скоро из 60 стабильных кадров 55 будет фейково-нарисованными
Entar
Member

Сообщение

Як на мене, важливіше забезпечити максимальну якість при увімкненні фреймгену, а не те щоб воно ще більше кадрів малювало.

Хто тестував, в якому випадку в принципі якість погіршується сильніше: при використанні dlss якість замість dlaa, чи при увімкненні фреймгену, при базовому фпс в районі 55-60 ?
n6407
Member
Аватара пользователя
Откуда: Київ

Сообщение

FurryGentleman: 10.03.2026 14:49 Пропоную обговорити NVIDIA обіцяє випустити технологію Dynamic Multi Frame Generation наприкінці березня

скоро из 60 стабильных кадров 55 будет фейково-нарисованными
скоро из 60 стабильных кадров 59 будет фейково-нарисованными, 1 настоящий :gigi: :lol:
Liam
Member
Аватара пользователя
Откуда: Запоріжжя

Сообщение

The Matrix has you...
maxafon
Member

Сообщение

а шо там по рефлекс 2.0?
Vpupkin
Member
Откуда: Dnipro

Сообщение

Воно має автоматом заповнити весь вільний простір до (наприклад 240гц) згенерованими кадрами, а не просто помножити те що є, тобто можна отримати постійні 240фпс.
Ніби ок для якихось неспішних іграшок, але це не точно.
hohlid19
Member

Сообщение

Чувствую в будущем всех будет качать от фейковых кадров, как у типов, которые впервые в ВР закатились :insane:
erkins007
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Vpupkin: 10.03.2026 15:29 Воно має автоматом заповнити весь вільний простір до (наприклад 240гц) згенерованими кадрами, а не просто помножити те що є, тобто можна отримати постійні 240фпс.
Ніби ок для якихось неспішних іграшок, але це не точно.
Вот только для нормальной задержки у вас родных кадров должно быть 60+
Vpupkin
Member
Откуда: Dnipro

Сообщение

erkins007: 10.03.2026 15:48Вот только для нормальной задержки у вас родных кадров должно быть 60+
Це вже давно всі знають, якщо ваше залізо не може 60 кадрів то воно не може і ніякі генераторі вам не допоможуть.
От наприклад на 5090 можна бігати в сталкера при постійних 240фпс, а не як з х2 від 130-240.
Artem_M
Member

Сообщение

Entar: 10.03.2026 14:52 Як на мене, важливіше забезпечити максимальну якість при увімкненні фреймгену, а не те щоб воно ще більше кадрів малювало.

Хто тестував, в якому випадку в принципі якість погіршується сильніше: при використанні dlss якість замість dlaa, чи при увімкненні фреймгену, при базовому фпс в районі 55-60 ?
В КП2077 DLSS якість без FG краще ніж DLAA+FG, а от в Резіку останньому з DLAA і фг х2 картинка краща ніж за длсс якість.
Проте у мене дрова грудневі. Новіші з dlss 4.5 так і не поставив, а останні навіть і не думав.
Entar
Member

Сообщение

Artem_M: 10.03.2026 16:03 В КП2077 DLSS якість без FG краще ніж DLAA+FG, а от в Резіку останньому з DLAA і фг х2 картинка краща ніж за длсс якість.
Коротше треба тестити в кожній грі. А по яким саме критеріям ви визначаєте? Ви бачите просто в самій грі помітні артефакти/мерехтіння при геймплеї, чи ви порівнюєте скріншоти?
Artem_M
Member

Сообщение

Entar: 10.03.2026 16:06
Artem_M: 10.03.2026 16:03 В КП2077 DLSS якість без FG краще ніж DLAA+FG, а от в Резіку останньому з DLAA і фг х2 картинка краща ніж за длсс якість.
Коротше треба тестити в кожній грі. А по яким саме критеріям ви визначаєте? Ви бачите просто в самій грі помітні артефакти/мерехтіння при геймплеї, чи ви порівнюєте скріншоти?
Ні, не скріншоти. Я бачу саме артефакти і мерехтіння. В КП2077 dlss достатньо якісно імплементований, в режимі якість різниці з dlaa немає взагалі.
В Резіку різниця відразу помітна. В мерехтіннях на поверхнях, грі світла і т.д.
Коротше - треба тестити в кожній грі самостійно )
(ПС - у мене дрова не крайні)
bombeybox
Member
Аватара пользователя
Откуда: Київ

Сообщение

Artem_M: 10.03.2026 16:11В КП2077 dlss достатньо якісно імплементований
Покрутіть колесами автомобіля з DLSS 4 (4.5 не працює з PT) та без нього в нативі, а потім скажіть чи "якісно" він імплементований)
В статичному кадрі FG не створює Жодного артефакту чи мерехтіння. Виключно в динаміці і виключно при низькому базовому фпс.
конкретно в КП2077 - ввімкнений DLSS SR видає більше графічних артефактів, аніж DLSS FG.
q1nex
Member
Откуда: Харьков

Сообщение

Коли вже Ray Reconstruction 4.5? Без RR в тому ж AW2 огидне зображення.

Отправлено спустя 18 минут 18 секунд:
Entar: 10.03.2026 14:52 Як на мене, важливіше забезпечити максимальну якість при увімкненні фреймгену, а не те щоб воно ще більше кадрів малювало.

Хто тестував, в якому випадку в принципі якість погіршується сильніше: при використанні dlss якість замість dlaa, чи при увімкненні фреймгену, при базовому фпс в районі 55-60 ?
Для якості зображення раджу юзати DLSS 3 FG (який там останній, 3.8.1 здається). Можно через DLSS Swapper + в nvidia app виставити FG за вибором гри. DLSS 4 FG артефачить, особливо в іграх від 3ї особи. DLSS 3 FG, за умови що ітоговий фпс 100+, майже не дає артефактів. За 50 годин в AC Shadows тільки в одному місці їх побачив. В той же час від DLSS 4 SR в режимі balance на 4к екрані артефакти майже постійні: то гостінг, то дізоклюжн, то взагалі якийсь незрозумілий чорний слід за персом тягнеться. DLSS 4.5 не пробував, немає бажання більше цю гру навіть запускати.
man1242
Member
Аватара пользователя
Откуда: Кривий Ріг

Сообщение

q1nex: 10.03.2026 19:20 Коли вже Ray Reconstruction 4.5? Без RR в тому ж AW2 огидне зображення.

Отправлено спустя 18 минут 18 секунд:
Entar: 10.03.2026 14:52 Як на мене, важливіше забезпечити максимальну якість при увімкненні фреймгену, а не те щоб воно ще більше кадрів малювало.

Хто тестував, в якому випадку в принципі якість погіршується сильніше: при використанні dlss якість замість dlaa, чи при увімкненні фреймгену, при базовому фпс в районі 55-60 ?
Для якості зображення раджу юзати DLSS 3 FG (який там останній, 3.8.1 здається). Можно через DLSS Swapper + в nvidia app виставити FG за вибором гри. DLSS 4 FG артефачить, особливо в іграх від 3ї особи. DLSS 3 FG, за умови що ітоговий фпс 100+, майже не дає артефактів. За 50 годин в AC Shadows тільки в одному місці їх побачив. В той же час від DLSS 4 SR в режимі balance на 4к екрані артефакти майже постійні: то гостінг, то дізоклюжн, то взагалі якийсь незрозумілий чорний слід за персом тягнеться. DLSS 4.5 не пробував, немає бажання більше цю гру навіть запускати.
З DLSS 3 FG імпут лаг значно більший, майже як х4 при новому, навіть більше. У старих іграх де його не можливо оновити тому і не вмикаю, в нових іграх де є імплементація на рівні драйвера вмикаю з DLAA або DLSSQ проблем не бачу, системна затримка на рівні 30мс вистачає світ за очі. Єдине що за уважу при використані саме режима х3 помітний тірінг хоча фпс не виходить за межі оновлення екрану, як приклад ре9 :rotate:
Soulwatcher
Member

Сообщение

В книгах/фильмах жанра киберпанка нам показывали очки виртуальной реальности, но мы этот этап прошли и даже не заметили :rotate:
Vpupkin
Member
Откуда: Dnipro

Сообщение

man1242: 10.03.2026 20:22Єдине що за уважу при використані саме режима х3 помітний тірінг хоча фпс не виходить за межі оновлення екрану, як приклад ре9
Тірінг може бути коли фпс близько до максимальної частоти монітору.
Більшість 144-165гц моніторів тірять на останніх 20гц у нижній частині єкрану.
man1242
Member
Аватара пользователя
Откуда: Кривий Ріг

Сообщение

Vpupkin: 10.03.2026 21:52
man1242: 10.03.2026 20:22Єдине що за уважу при використані саме режима х3 помітний тірінг хоча фпс не виходить за межі оновлення екрану, як приклад ре9
Тірінг може бути коли фпс близько до максимальної частоти монітору.
Більшість 144-165гц моніторів тірять на останніх 20гц у нижній частині єкрану.
Та там 200фпс було на 260гц моніку, питання що у режимі х4 при 300фпс тірінгу нема, хоча може бути баг фг при режимі роботи х3 а то звичайні артефакти. Досі дивно, режим х2 та х4 усе працює нормально.
Tetronga
Member

Сообщение

FurryGentleman: 10.03.2026 14:49 Пропоную обговорити NVIDIA обіцяє випустити технологію Dynamic Multi Frame Generation наприкінці березня

скоро из 60 стабильных кадров 55 будет фейково-нарисованными
...99% графіки гри буде створене ШІ (MetaHuman і інші інструменти)
99% коду гри буде написано ШІ (Claude)
99% музики буде написано ШІ (та хоч Suno чи вже є більш просунуті варіанти?)
99% сюжету буде написано ШІ (платні Grok, Gemini, ChatGPT впораються дуже легко)
Ну і зверху всього цього вже фейкові кадри :super:
Ответить