Це фіаско! Der8auer й Thermal Grizzly стали жертвою шахрайства під час закупівлі сировини в Китаї на 40 тисяч євро

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Сообщение
dead_rat
Member
Аватара пользователя
Откуда: Берлін

Сообщение

Пропоную обговорити Це фіаско! Der8auer й Thermal Grizzly стали жертвою шахрайства під час закупівлі сировини в Китаї на 40 тисяч євро

А що ви хотіли від китайців з Алібаба? :laugh:

Тому краще купувати дорожче, але у нормальних постачальників
OdeMix
Junior

Сообщение

В мене кожне друге замовлення з AliExpress так.
Який він мрійник. Забажав купити з Китаю за копійки, та продати в Європі за мульон грошей :D
Последний раз редактировалось OdeMix 09.03.2026 14:42, всего редактировалось 1 раз.
dret09
Member
Аватара пользователя
Откуда: Харків

Сообщение

Типічні комуняки. Я не знаю як у світі ще дозволені ці алібаби та тему, де це просто казіно який товар ви отримаєте. Та й ще демпінг цін вбиває локальних виробників
Mozdev
Member

Сообщение

Я дивився то відео, чуваку не пощастило, але це котрий раз показує що не можна взагалі щось купувати у китайців.
Геральт
Member
Аватара пользователя
Откуда: з Рівії

Сообщение

Отака сама пам'ять буде, на яку багато хто покладає надії.
Piter Cantrope
Member
Аватара пользователя
Откуда: Калуш

Сообщение

Йому треба було через нашого Hotspur'a провести операцію. Він знає, як і де замовляти в Китаї. :teacher:
DEVES
Member
Аватара пользователя
Откуда: Україна

Сообщение

Нет веры щелеглазым, впрочем, никогда и не было
Krovatka
Member
Аватара пользователя
Откуда: Днепр

Сообщение

На olx надо было брать
Yurius
Member
Аватара пользователя
Откуда: Запоріжжя

Сообщение

DLSS copper
KimRomik
Member
Аватара пользователя

Сообщение

продам мідні пластини, гарантую якість ;)
Entar
Member

Сообщение

Хто всі ці люди і чому про них взагалі пишуть? Тут проблеми рівня нвідіа у якої трильони капіталізації, а тут якісь 4 жалкіє пачкі дєнєг
dead_rat
Member
Аватара пользователя
Откуда: Берлін

Сообщение

Entar
Це ж Дербауер, відомий овеклокер
Scoffer
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Чувак замовив пластини за ціною брухту і дивується а що ж пішло не так?)
Derogs
Member
Аватара пользователя
Откуда: Київ

Сообщение

Шкода його, показує цікаві та повчальні відео. Те, що вирішив зекономити і купити в китайозів, то питання друге... Судячи з його підтримки власних продуктів, переплата того варта. Можливо замовлення даного матеріалу в "рідній гавані", взагалі космічних грошей коштує, тому вирішив замовити і перевірити в комуняк.
Scoffer
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Derogs: 09.03.2026 15:20Те, що вирішив зекономити і купити в китайозів
Я так на око прикинув що він з доставкою купив приблизно 3.5 тони мідної продукції по ціні приблизно як у нас локально брухт скуповують.
Це якраз той випадок що жадібний платить двічі. Дивно що йому взагалі щось прислали :D
fantomrulezz
Member
Аватара пользователя
Откуда: Дніпро

Сообщение

Scoffer: 09.03.2026 15:14Чувак замовив пластини за ціною брухту і дивується а що ж пішло не так?)
Ну не зовсім так
Ось швидкий розрахунок чатгпт
спойлер
7. Порівняльна таблиця
Тип €/кг
біржа 8–12
брухт 5–8
малий опт лист/плита 14–25
ціна der8auer ≈20
8. Висновок

Він не купував підозріло дешеву мідь.

Його ціна:

≈ €20 / кг

Це:

у 2–3× дорожче брухту

у межах нормального малого опту

лише ~70-100% над біржовою ціною (що нормально для товстих плит).

Тобто шахрайство було не в «смішно дешевій ціні», а в підміні матеріалу:

сталева плита + мідне гальванічне покриття.

Таке реально може пройти візуальну перевірку і навіть спектральну поверхневу, якщо тест поверхневий.

✅ Коротко:

Замовлення: ~1–2 т міді

Ціна: ~€20/кг

Це нормальна ціна для CNC-плит, а не підозріло дешева.
Ціна +- близька для мілкооптових партій.
Але так, купувати щось суттєве у неперевірених постачальників на китайських маркетплейсах - надзвичайно ризиковано.
У китайців в культурному коді закладено намагатись обдурити іноземця, там кинути лаовая - це досягнення і респект від братушок.
Graveworm
Member
Аватара пользователя
Откуда: in the woods somewhere

Сообщение

KimRomik: 09.03.2026 15:11продам мідні пластини, гарантую якість ;)
спойлер
the-world-s-oldest-customer-complaint-has-gone-viral-4-000-years-after-it-was-written-1-809349678.jpg
KTi
Junior
Аватара пользователя

Сообщение

Не первый раз уже слышу про подобное коммерческое сотрудничество с китайцами, в прошлый раз человек описывал ситуацию с промышленным оборудованием или запчастями к нему. Такой же обман. Это действительно типичные китайцы. Но дело конечно не в нации как таковой, коммунистическая идеология несмотря на формальные "молочные реки и кисельные берега", "сам погибай, а друга спасай" по факту цинично культивирует вот такую культуру взаимоотношений. Тайвань работает совсем по другим принципам. А девиз "не обманешь не проживешь" и мы все еще со времен ссср унаследовали. Но это путь вникуда.
Последний раз редактировалось KTi 09.03.2026 16:08, всего редактировалось 1 раз.
Сidonix
Member
Аватара пользователя
Откуда: Житомир

Сообщение

Як то кажуть, жадібність фраєра згубила, або скупий платить двічі.
Scoffer
Member
Аватара пользователя

Сообщение

fantomrulezz
А чат гпт звідки знає?) Я прикинув дуже приблизно по розміру ящика. Спочатку думав по пластині в руках і помножити на 200, а потім придивився що у них там взагалі все в різнобій.
оце шо за замовлення таке?
Изображение
Біс з тими різними ширинами і довжинами, товщина теж різна! Що вони там взагалі замовили???
Ответить