Новости
Последние статьи и обзоры
Выбор звуковой карты
-
QFlash
Member
- Откуда: Lviv
Radio Bay
Дякую, поки так, так з такими цінами щось тут брати то дибілізм.
Може в Польщі подивлюся чи десь, якось пізніше.
Пока Raчка з клешнею хватає.
Дякую, поки так, так з такими цінами щось тут брати то дибілізм.
Може в Польщі подивлюся чи десь, якось пізніше.
Пока Raчка з клешнею хватає.
-
Radio Bay
Member
- Откуда: Харків
Як на мене, ускладнення ситуації. Пошта працює, олх працює. Поштою зараз можна привести, що завгодно, я возив Японія → США → Київ → відділення НП 200м від мене, орігамі та фотка щирого японця у кімано з подяками безкоштовно. Єдине, треба пам'ятати про різні стандарти напруги, бачив таких недалеких хто девайси на 110В купував на єБеї, а потім "упс" і ще непотрібна додаткова коробкаQFlash: ↑ 08.03.2026 14:20Може в Польщі подивлюся чи десь, якось пізніше
-
QFlash
Member
- Откуда: Lviv
Radio Bay
Та знаю, брат там.
Ну мені Iphone 13 дешевше вийшов.
Та знаю, брат там.
Ну мені Iphone 13 дешевше вийшов.
-
Radio Bay
Member
- Откуда: Харків
От його і слухайQFlash: ↑ 08.03.2026 14:36Ну мені Iphone 13 дешевше вийшов
-
QFlash
Member
- Откуда: Lviv
Кого слухати?Radio Bay: ↑ 08.03.2026 14:38От його і слухай
Якщо Іфона, то я в навушниках ніколи не слухаю, навіть якщо ті навушники за 1000$
-
Radio Bay
Member
- Откуда: Харків
До речі, гарний тест: Айфон проти рачки, не дякуйQFlash: ↑ 08.03.2026 14:42Кого слухати?
-
QFlash
Member
- Откуда: Lviv
Iфони хіба що для фото і відео годяться, слухати, чи писати звук на них це оййййййй! повна.
Відправлено через 1 хвилину 45 секунд:
Відправлено через 2 хвилини 4 секунди:
Тільки як то дєло підєднати до компа?
Відправлено через 3 хвилини 57 секунд:
Має бути вхід і вихід. Іфони тілько вихід мають.
Відправлено через 1 хвилину 45 секунд:
А чого б нє, ану, ну. Треба пропробувати. Ви просто геній!Radio Bay: ↑ 08.03.2026 14:44До речі, гарний тест: Айфон проти рачки, не дякуй
Відправлено через 2 хвилини 4 секунди:
Тільки як то дєло підєднати до компа?
Відправлено через 3 хвилини 57 секунд:
Має бути вхід і вихід. Іфони тілько вихід мають.
-
Radio Bay
Member
- Откуда: Харків
Так усе треба самому пробувати, а не відосики по ЮТ дивитисяQFlash: ↑ 08.03.2026 14:54А чого б нє, ану, ну. Треба пропробувати
Ніяк, записати туди флака або вав та послухати, що воно грає. Чисто заради цікавостіQFlash: ↑ 08.03.2026 14:54Тільки як то дєло підєднати до компа?
-
QFlash
Member
- Откуда: Lviv
Хіба тестовий сигнал загнати в Іфона файлом. Треба ще один мініджек спаяти. 
Відправлено через 1 хвилину 48 секунд:
Radio Bay
А бачу, вже також додумався до цього.
Відправлено через 1 хвилину 48 секунд:
Radio Bay
А бачу, вже також додумався до цього.
-
Radio Bay
Member
- Откуда: Харків
Навіщо? Музон записати, усе простоQFlash: ↑ 08.03.2026 15:06Хіба тестовий сигнал загнати в Іфона
От тут половина звуку і загубитьсяQFlash: ↑ 08.03.2026 15:06Треба ще один мініджек спаяти.
-
QFlash
Member
- Откуда: Lviv
Та воно понятно, так і губиться при тестах УНЧ.Radio Bay: ↑ 08.03.2026 15:09От тут половина звуку і загубиться
А ще, розділювач паяється, щоб погасити сигнал з виходу ПС (підсилювача струму), оскільки всьо нафік попалити можа.
-
Radio Bay
Member
- Откуда: Харків
https://www.designacable.com/35mm-mini- ... cable.htmlQFlash: ↑ 08.03.2026 15:12А ще, розділювач паяється, щоб погасити сигнал з виходу ПС (підсилювача струму), оскільки всьо нафік попалити можа
https://rozetka.com.ua/ua/ugreen-10511-wv/p402355461/
Такий кабель завжди must have у господарстві
-
QFlash
Member
- Откуда: Lviv
А що це в мене є, ти подиви на нього.
-
Radio Bay
Member
- Откуда: Харків
От тобі і хайенд цап, вище — хайенд дріт.QFlash: ↑ 08.03.2026 15:24А що це в мене є, ти подиви на нього
В мене типу такого Соммера на нютріках, от буває інколи треба, дуже корисна буває річ, must have.
- спойлер
- Соммер зроблений дуже якісно, проф же, але звук на мій вух глуховатий
-
Z440_User
Member
- Откуда: Кривий Ріг
DEVES, terratec producer та focusrite виводили лише стерео, незважаючи на 8 та 16 входів, 8 та 16 виходів.
Іграшки та плеєри не знали куди вивести звук 5.1, бо вони бачили 8 та 16 окремих стерео пристроїв.
Якщо поколупатись з virtual cable та розвести тилові та інші канали в мікшері цих карт, то можна було отримати багатоканального звуку. Але воно не завжди спрацьовувало.
Іграшки та плеєри не знали куди вивести звук 5.1, бо вони бачили 8 та 16 окремих стерео пристроїв.
Якщо поколупатись з virtual cable та розвести тилові та інші канали в мікшері цих карт, то можна було отримати багатоканального звуку. Але воно не завжди спрацьовувало.
-
DEVES
Member
- Откуда: Україна
Z440_User
Игра (WASAPI Shared) -> TotalMix FX RME (моногопоток раскидан на несколько MADI каналов) -> внешние DA преобразователи.
То есть технически возможно, но зачем забивать гвозди микроскопом?..
Игра (WASAPI Shared) -> TotalMix FX RME (моногопоток раскидан на несколько MADI каналов) -> внешние DA преобразователи.
То есть технически возможно, но зачем забивать гвозди микроскопом?..
-
QFlash
Member
- Откуда: Lviv
Аудіофільский Iphone 7+ пройшов краш тест. І так що маєм:
Iфона 13 пізніше подостаю, вечером. Наразі він у жінки на роботі.
-
DEVES
Member
- Откуда: Україна
QFlash
в каком месте у 13 аналоговый выход?
в каком месте у 13 аналоговый выход?
-
QFlash
Member
- Откуда: Lviv
Але, блін то тілько Play, запис хир зробиш.
-
Radio Bay
Member
- Откуда: Харків
Пфффффф, слухати требя, а не мірятиQFlash: ↑ 08.03.2026 16:28Аудіофільский Iphone 7+ пройшов краш тест