NVIDIA приписують наміри оснастити GeForce RTX 5050 дев’ятьма гігабайтами GDDR7

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Сообщение
dead_rat
Member
Аватара пользователя
Откуда: Берлін

Сообщение

Невже ддр7 подешевшала? Чи 5050 коштуватиме 500$?
man1242
Member
Аватара пользователя
Откуда: Кривий Ріг

Сообщение

Скільки вже разів тут обговорювали що 3гб модулі в ігровому сігменті ніхто не побачить, а вони всеодно щось там собі малюють на вуха :D
denizen
Member
Аватара пользователя
Откуда: Київ

Сообщение

man1242: 05.03.2026 09:01 Скільки вже разів тут обговорювали що 3гб модулі в ігровому сігменті ніхто не побачить, а вони всеодно щось там собі малюють на вуха :D
а хіба 5090 не 3гб модулі?
big_bang
Member
Аватара пользователя

Сообщение

тобто 5060 має 8гб, а 5050 буде 9гб :facepalm:
якось це дивно виглядає, не знаходите ?
dead_rat
Member
Аватара пользователя
Откуда: Берлін

Сообщение

big_bang: 05.03.2026 09:05 тобто 5060 має 8гб, а 5050 буде 9гб :facepalm:
якось це дивно виглядає, не знаходите ?
3060 була 12гб при 3070 8гб.
5060 ті була 16, коли 5070 12.

Тому все як раз у стилі НВ
WWQ
Member
Аватара пользователя
Откуда: Одесса

Сообщение

Шутки шутками, но условная 5050ti super на 192 шине с 9 гигами гддр7 за баксов 350 раскупалась бы как горячие пирожки...

UPD
А, не..., не раскупалась бы, забыл про х8 псай :gigi:
Последний раз редактировалось WWQ 05.03.2026 09:12, всего редактировалось 1 раз.
big_bang
Member
Аватара пользователя

Сообщение

WWQ: 05.03.2026 09:07 Шутки шутками, но условная 5050ti super на 192 шине с 9 гигами гддр7 за баксов 350 раскупалась бы как горячие пирожки...
ага, тільки реальність така, що по 350$ їх не буде

Відправлено через 3 хвилини 24 секунди:
dead_rat: 05.03.2026 09:06 Тому все як раз у стилі НВ
зелена тенденція продовжується.

цікаво, на скільки ті 3гб чіпи будуть гарячими ?
бо, карта в стилі 5050 не буде мати якесь феноменальне охолодження, а чіпи будуть його потребувати.
l-m
Member

Сообщение

denizen: 05.03.2026 09:02
man1242: 05.03.2026 09:01 Скільки вже разів тут обговорювали що 3гб модулі в ігровому сігменті ніхто не побачить, а вони всеодно щось там собі малюють на вуха :D
а хіба 5090 не 3гб модулі?
Спробуй поділити 32 на 3 ;)
erkins007
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Выглядит как бред ГДДР7 сильно дороже шестерки, 3гб чипы еще больше в дефиците, никто не будет их тратить на 5050.
man1242
Member
Аватара пользователя
Откуда: Кривий Ріг

Сообщение

denizen: 05.03.2026 09:02
man1242: 05.03.2026 09:01 Скільки вже разів тут обговорювали що 3гб модулі в ігровому сігменті ніхто не побачить, а вони всеодно щось там собі малюють на вуха :D
а хіба 5090 не 3гб модулі?
Тільки у моб версії 24гб по 3гб модулі, мабуть помилка на рівні планування :D

Відправлено через 1 хвилину 15 секунд:
erkins007: 05.03.2026 09:20 Выглядит как бред ГДДР7 сильно дороже шестерки, 3гб чипы еще больше в дефиците, никто не будет их тратить на 5050.
То інсайд заради інсайду, раніш годували що 2-3 тижня і буде реліз суперів наразі вже іншу забавку придумали :-P
walkman3000
Member
Аватара пользователя

Сообщение

WWQ: 05.03.2026 09:07Шутки шутками, но условная 5050ti super на 192 шине с 9 гигами гддр7 за баксов 350 раскупалась бы как горячие пирожки
и была медленнее обычной 5060
waryag
Member
Аватара пользователя
Откуда: Суми

Сообщение

dead_rat: 05.03.2026 09:063060 була 12гб при 3070 8гб.
5060 ті була 16, коли 5070 12.
можна згадати і такого звіра, як 770/4.
erkins007: 05.03.2026 09:20Выглядит как бред ГДДР7 сильно дороже шестерки, 3гб чипы еще больше в дефиците, никто не будет их тратить на 5050.
В ограниченное использование низкочастотной отбраковки я поверю. Хотя лучше сливал бы ее на супер версию 5060

Відправлено через 1 хвилину 45 секунд:
WWQ: 05.03.2026 09:07Шутки шутками, но условная 5050ti super на 192 шине с 9 гигами гддр7 за баксов 350 раскупалась бы как горячие пирожки...

И стоила бы как 5068ти, минимум - тут надо плату и чип(отбраковку) от 5070.


А нет, вру. 1,5ГБ чипов ГДДР7 нет, так что на 192бит шине будет 12 или 18 ГБ.
Alekss
Member

Сообщение

denizen: 05.03.2026 09:02
man1242: 05.03.2026 09:01 Скільки вже разів тут обговорювали що 3гб модулі в ігровому сігменті ніхто не побачить, а вони всеодно щось там собі малюють на вуха :D
а хіба 5090 не 3гб модулі?
32/3 =не делится.

Palit GeForce RTX 5090 GameRock 32 ГБ
16 модулей по 2Gb
Palit GeForce RTX 5090 GameRock (32 ГБ).jpg
Kullerok
Member
Откуда: Київ

Сообщение

WWQ: 05.03.2026 09:07 Шутки шутками, но условная 5050ti super на 192 шине с 9 гигами гддр7 за баксов 350 раскупалась бы как горячие пирожки...

UPD
А, не..., не раскупалась бы, забыл про х8 псай :gigi:
Ну мечтай мечтай :gigi: :lol:
МОНАХ
Member
Аватара пользователя
Откуда: Український Шаолінь

Сообщение

► Це вже якісь проміжні, "кровно"-змішані "монстри" почнуть клепатись всередині 5000-ї "сім'ї" :insane: ... Цікавий наслідок здорожчання пам'яті... Чекаємо, що далі буде ("Огласітє вєсь спісок, товаріщ Хуанг!")
AndyGTR
Member
Аватара пользователя

Сообщение

9 чи 10? :gigi:
Mozdev
Member

Сообщение

Краще б вони ціну на 5050 знизили до 180$, тоді і нарікань на 8Gb не було б і розкутались би вони як пиріжки :rotate:
МОНАХ
Member
Аватара пользователя
Откуда: Український Шаолінь

Сообщение

Mozdev: 05.03.2026 10:38 Краще б вони ціну на 5050 знизили до 180$, тоді і нарікань на 8Gb не було б і розкутались би вони як пиріжки :rotate:
► Є у мене така нав'язлива думка, що весь оцей "марафет" затіється не в останню чергу і через те, щоб не просто отак - бах і 500$ за 5050, бо просто пам'ять дорога зараз, а, мол, гляньте - чого не 400$, а одразу 500$, бо ж - йолки-палки-оце-все-самі-розумієте. :D
Ответить