NVIDIA підготувала виправлений драйвер для Resident Evil Requiem та Marathon

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Сообщение
proos
Member
Аватара пользователя
Откуда: Одеса

Сообщение

Darkwatch
Junior
Аватара пользователя

Сообщение

Поживу з 591.86. Nvidia теж люблять Resident Evil Requiem. І тому, нові драйвери це жах для живих.
FarCry
Member
Аватара пользователя

Сообщение

proos
Самі це хрючево хавайте. :-P
Мені вже два місяці тому піднасрали. З оновленням драйверу Nvidia полетіла підтримка NVENC енкодера в Magix Vegas Pro 21 / 22. І це не баг, а так задумано. :mad:
Nikolay Yeryomenko
Member

Сообщение

1. утиліти моніторингу не виявляють усі вентилятори GPU;
2. один або більше вентиляторів GPU не обертаються після оновлення драйвера.
Це ж треба було так особливо постаратися. А де перед цим спало тестування?
Sanьka
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Darkwatch: 02.03.2026 17:19 І тому, нові драйвери це жах для живих.
Хто б подумав, що таке скажуть про НВідію :-/
Олег963
Member
Аватара пользователя
Откуда: Львів

Сообщение

Багато хто вже певне пройшов резедента вже я неспішно вже половину пройшов, на старому драйвері і норм.
man1242
Member
Аватара пользователя
Откуда: Кривий Ріг

Сообщение

Олег963: 02.03.2026 18:15 Багато хто вже певне пройшов резедента вже я неспішно вже половину пройшов, на старому драйвері і норм.
Проходжу на 595.59, з мінусів частота гпу не піднімаєтся вище ніж 2950мгц
FirstTDM
Member
Аватара пользователя
Откуда: Киев

Сообщение

proos: 02.03.2026 17:03Есть желающие?
Конечно есть :-P

Если что не так - то в два клика откатываемся на предыдущий вариант... ничего страшного... :rotate:
voldemarcik
Member
Аватара пользователя
Откуда: БандерШтат

Сообщение

Все нормально оновилось + DXR 1.2 B-)
Afit
Member
Аватара пользователя
Откуда: Запоріжжя

Сообщение

Установил. Хотя на проблемном я так и не выявил проблем. Наверное в моей простенькой JetStream нет заморочек с управлением вентиляторов. Все на одной линии, по этому не каснулось мой случай
man1242
Member
Аватара пользователя
Откуда: Кривий Ріг

Сообщение

man1242: 02.03.2026 18:18
Олег963: 02.03.2026 18:15 Багато хто вже певне пройшов резедента вже я неспішно вже половину пройшов, на старому драйвері і норм.
Проходжу на 595.59, з мінусів частота гпу не піднімаєтся вище ніж 2950мгц
Встановив тільки що на чисту 595.71 всеодно є софтлок частоту графічного процессора 2950мгц :super:
Vpupkin
Member
Откуда: Dnipro

Сообщение

Nikolay Yeryomenko: 02.03.2026 17:50Це ж треба було так особливо постаратися. А де перед цим спало тестування?
А у тестерах сидять круті пацани з кастомною водою і не помітили бо в них вентиляторів немає.
Ochepatka
Member
Аватара пользователя
Откуда: Полтава

Сообщение

А буде новина що Амуде також викатила драйвер на ці дві гри? Бо якось виходить дискримінаційна політика в новинах :D
erkins007
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Ochepatka
Уже была
CrypteX
Member
Аватара пользователя
Откуда: Харків

Сообщение

Недавно была новость, что когда Хуанг узнал, что руководители отделов внутри Нвидии очень осторожно относятся к AI тулам и стараются полагаться больше на людей - он сильно разозлился и устроил разнос. Вот итог походу - кушаем vibe coding дров теперь :D
erkins007
Member
Аватара пользователя

Сообщение

CrypteX
Да это позор выкатывать такое в релиз в принципе
man1242
Member
Аватара пользователя
Откуда: Кривий Ріг

Сообщение

erkins007: 02.03.2026 20:47 CrypteX
Да это позор выкатывать такое в релиз в принципе
Ще питання як оце чудо отримало WHQL від майкрософт а AMD мідл драйвера ні :D невже кооупція :shuffle:
erkins007
Member
Аватара пользователя

Сообщение

man1242
Очень просто - Майкрософт тоже уже в нейрослоп. Это два брата акробата.
Rain Man
Member
Аватара пользователя

Сообщение

странно как-то, в версии драйвера 595, писали где-то, должны кажется были внедрить Shader Model 6.9, но почему-то наблюдается 6.8
Robostyle
Member

Сообщение

man1242: 02.03.2026 18:31
man1242: 02.03.2026 18:18

Проходжу на 595.59, з мінусів частота гпу не піднімаєтся вище ніж 2950мгц
Встановив тільки що на чисту 595.71 всеодно є софтлок частоту графічного процессора 2950мгц :super:
Реально софтлок. чтажпт запретил разгонять?
Ответить