А я взагалі не розумію, навіщо оновлюватись якнайшвидше - це ж тупо бути бетатестером. Драйвера, ОС, біос - оновлювати лише коли реально треба, а не оновлення заради оновленьn+gibat[]r: ↑ 27.02.2026 11:35 О, а мне как раз местные сверхразумы минусов наставили в прошлой новости где писал что подожду недельку бета-тестеров а потом поставлю
Шах и мат!![]()
Новости
Последние статьи и обзоры
Останній відеодрайвер NVIDIA виявився проблемним. Реліз прибрано з офіційного сайту
-
pelia
Member
-
Kassatka
Member
- Откуда: Курник під Києвом
Щось по цьому скріншоту FSR 4.0 виглядає якимось дуже мильним у порівнянні з FSR 4.1. Чому ж тоді FSR 4.0 так хвалили раніше?item2: ↑ 27.02.2026 08:57 Трохи офтоп. Хто ще не бачив, злили FSR 4.1. Порівняння з 4.0.3:
https://imgsli.com/NDUxODI1
Може там різні налаштування підвищення постфільтра різкості Sharp для цих двох випадків? Тоді порівняння нерелевантне. А якщо це дійсно така різниця, тоді FSR 4.1 - це доробальний крок уперед.
А, бляха, це ж Ultra Performance. Тоді все зрозуміло, звичайні апскейлери агресивний апскейл з дуже малого резолюшена рендеру банально не витягують і виходить мильне нечітке лайно. nVidia в цьому плані зробила справжнє технологічне диво, першою випустила DLSS 4.5, яка показує досить чудове зображення навіть при дуже низькому резолюшені рендеру. AMD як завжди намагається повторити за nVidia, і також доволі чудово попрацювала над апскейлом з дуже низького резолюшена за допомогою нейронки. Тільки чомусь назвала це не FSR 4.5, а FSR 4.1. Можливо, ще не до кінця доробила й збирається удосконалити.
-
Sailor Popeye
Member
- Откуда: Ужгород
Вже давно драйвера ставлю, тільки якщо грати в якийсь свіжий реліз.
А так, все добре працює, то і сенсу нема , якщо грати в ігри п'ятирічної давності.
Враження компанії чи скорочують працівників (АІ хай замість них працює) чи дають на якийсь дешевий аутсорс
А так, все добре працює, то і сенсу нема , якщо грати в ігри п'ятирічної давності.
Враження компанії чи скорочують працівників (АІ хай замість них працює) чи дають на якийсь дешевий аутсорс
-
proos
Member
- Откуда: Одеса
Тут могу поспорить, температура проца упала на градусов 10 по сравнению с релизным биосом и последним)pelia: ↑ 27.02.2026 11:47біос
-
denizen
Member
- Откуда: Київ
якось дивився огляд (порівняння) кількості кадрів в різних іграх, при різних драйверах (починаючи з першого для RTX 50хх), так от різниця переважно на межі похибки вимірювання, ну немає ніякої суттевої потимізації ні до нових, ні до старих ігор. Десь старі драйвера трохи швидші, десь нові.
гнатися за новими драйверами немає ніякого профіту.
гнатися за новими драйверами немає ніякого профіту.
-
stoned
Member
- Откуда: Omicron Persei 420
denizen
За моїми спостереженнями навпаки, хитати туди-сюди може в межах різних версій одного драйвера, проте в кожній новій редакції драйвера є позитивний гейн.
На профільному барахлі між 566 й 591, в умовному CP2077, різниця в 5.8% кадрів на користь останнього.
За моїми спостереженнями навпаки, хитати туди-сюди може в межах різних версій одного драйвера, проте в кожній новій редакції драйвера є позитивний гейн.
На профільному барахлі між 566 й 591, в умовному CP2077, різниця в 5.8% кадрів на користь останнього.
-
Рак
Member
Проблема с вентиляторами только на пк или на ноутах так же ? вчера поставил человеку этот драйвер и отдал ноут=)
-
AndrewV
Member
тревожноРак: ↑ 27.02.2026 18:39 Проблема с вентиляторами только на пк или на ноутах так же ? вчера поставил человеку этот драйвер и отдал ноут=)
-
Afit
Member
- Откуда: Запоріжжя
Доречі з цим драйвером бродкаст перестав працювати на старій версії 1.4. Справа в тому що новіша версію не завантажувалась мабудь по причині недоступності на окупованих територіях. Запорізьку обл. часто повністю відносять туди. При тому якщо навіть через сайт Nvidia зайти то теж буде доступна тільки 1.4. Довелось вмикати на планшеті VPN і з сервера Канади зміг exe.шник завантажити. Хто ще користується бродкастом, чи підтверджуєте ви мою гіпотезу, що по далі від лінії фронту все працює як треба?
-
mult
Member
pelia
За біос, якщо нова платформа, типу ам5 і тп.
То біос навіть розробники рекомендують оновлювати.
Там часто виправлення вольтажів, покращена сумісність памяті і багато іншого.
Можуть звісно і накосячити в новому біосі, але як правило, новий біос несе покращення для системи в цілому.
І це прямо відчувається в температурах і роботі пк.
Якщо стара платформа, де все давно відшліфовано, то можливо можна не оновлювати.
Треба читати що саме виправляють.
За біос, якщо нова платформа, типу ам5 і тп.
То біос навіть розробники рекомендують оновлювати.
Там часто виправлення вольтажів, покращена сумісність памяті і багато іншого.
Можуть звісно і накосячити в новому біосі, але як правило, новий біос несе покращення для системи в цілому.
І це прямо відчувається в температурах і роботі пк.
Якщо стара платформа, де все давно відшліфовано, то можливо можна не оновлювати.
Треба читати що саме виправляють.
-
unique-neon
Member
Спробував у себе - 4К, FSR Balanced. При інших рівних, різниця є в чіткості на користь FSR 4.1, але і близько не така велика як на ваших скрінахitem2: ↑ 27.02.2026 08:57 Трохи офтоп. Хто ще не бачив, злили FSR 4.1. Порівняння з 4.0.3:
https://imgsli.com/NDUxODI1
https://imgsli.com/NDUyNzU5
Ще у форзі поганяв, є враження, що шлейф позаду машини менший, але це не точно.
-
Kassatka
Member
- Откуда: Курник під Києвом
Ну так звісно у Balanced і близько такої великої різниці не буде. На скрінах різниця в Ultra Performance. Тобто AMD один в один пішли по шляху nVidia і викотили апскейл, який дуже добре показує себе при агресивному апскейлі з дуже низького резолюшена рендеру, аналог DLSS 4.5 Preset L та M. Хоча при неагресивному апскейлі теж має показувати кращий результат. Питання ще в тому, як це скажеться на продуктивності. Чи буде доцільно юзати для Quality та Native AA.unique-neon: ↑ 28.02.2026 15:30Спробував у себе - 4К, FSR Balanced. При інших рівних, різниця є в чіткості на користь FSR 4.1, але і близько не така велика як на ваших скрінах
-
doc-oc
Member
Когда всех индусов заменили на AI

-
VovaII
Member
1) На скількох 5090, цього разу, поплавились розʼєми?З’ясувалося, що після встановлення свіжого драйвера власники відеоадаптерів GeForce могли зіткнутися з некоректною роботою алгоритмів управління вентиляторами, дивною поведінкою boost-режиму та іншими проблемами. Інакше кажучи, WHQL-сертифікація далеко не завжди допомагає виключити критичні помилки в драйверах.
2) Хто той сертифікат видав? Часом не сам ШІ?
-
anyname
Member
Інколи вибору немає. В релізному кіберпанкі на старих дровах дерева за межею міста просвічували крізь стіни міста й таке інше. Якщо зовсім далеко копати то SSC SCS та SCP на релізі в мене взагалі на старих дровах одразу вибивали помилку.denizen: ↑ 27.02.2026 12:52 якось дивився огляд (порівняння) кількості кадрів в різних іграх, при різних драйверах (починаючи з першого для RTX 50хх), так от різниця переважно на межі похибки вимірювання, ну немає ніякої суттевої потимізації ні до нових, ні до старих ігор. Десь старі драйвера трохи швидші, десь нові.
гнатися за новими драйверами немає ніякого профіту.
-
unique-neon
Member
Я і перфоменс пробував, і можливо ультра (забув) - немає такої різниці. Можливо на менших розширеннях воно себе так веде, але сумніваюсь. Насправді ті скріни виглядають так, наче на другому ще шарпу зверху накрутили (деталей то не сильно й більше там, окрім мантії). Я сам так постійно робою - замість дефолтного 0.3 ставлю 0.7-1.Kassatka: ↑ 28.02.2026 23:48Ну так звісно у Balanced і близько такої великої різниці не буде. На скрінах різниця в Ultra Performance.
-
Kassatka
Member
- Откуда: Курник під Києвом
От у мене теж таке враження зразу виникло:unique-neon: ↑ 01.03.2026 10:08Насправді ті скріни виглядають так, наче на другому ще шарпу зверху накрутили (деталей то не сильно й більше там, окрім мантії). Я сам так постійно робою - замість дефолтного 0.3 ставлю 0.7-1.
Kassatka: ↑ 27.02.2026 11:52Щось по цьому скріншоту FSR 4.0 виглядає якимось дуже мильним у порівнянні з FSR 4.1. Чому ж тоді FSR 4.0 так хвалили раніше?
Може там різні налаштування підвищення постфільтра різкості Sharp для цих двох випадків? Тоді порівняння нерелевантне. А якщо це дійсно така різниця, тоді FSR 4.1 - це доробальний крок уперед.
-
man1242
Member
- Откуда: Кривий Ріг
Щось індуси довго виправляють помилки ШІ-слопа, хвалились же що відсоток помилкового коду залишився на старому рівні
Я вже мовчу як цей драйвер отримав верефікацію WHQL від індусів з майкрософта.