Останній відеодрайвер NVIDIA виявився проблемним. Реліз прибрано з офіційного сайту

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Сообщение
s1nedus
Member

Сообщение

Предлагаю обсудить Останній відеодрайвер NVIDIA виявився проблемним. Реліз прибрано з офіційного сайту

Пу-пу-пу, никогда такого не было и вот опять
proos
Member
Аватара пользователя
Откуда: Одеса

Сообщение

Шо вы там, бетатестеры мнусаторы? :D
mraleks
HWBOT OC Team
Аватара пользователя
Откуда: Одеса

Сообщение

Зовсім ніяк не пов'язано з цим: https://www.overclockers.ua/ua/news/nvi ... de-output/
Intel74320ASuperFin+
Member
Аватара пользователя
Откуда: Intel "7" 10nm++

Сообщение

Эй Ай терапосы Блэквелла не помогли написать рабочий исходный код дров?
proos: 27.02.2026 07:59 Шо вы там, бетатестеры мнусаторы? :D
Жифорс дрова - мусор. Ставьте последние стабильные студио.
pukky
Junior

Сообщение

WHQL-сертификация :lol:
Vpupkin
Member
Откуда: Dnipro

Сообщение

Ну хоч доволі швидко відреагували, робимо ставки як швидко виправлять.
pelia
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Ох вже ці амуде з їх кривими дрова... Так стоп :mad:
Georgin
Member
Аватара пользователя
Откуда: Запоріжжя

Сообщение

"...некоректною роботою алгоритмів управління вентиляторами..."- оце, взагалі то, страшна штука для власників топ-карт.
У NVIDIA колись вже була історія з повною зупинкою вентиляторів через помилку драйвера і потужні карти трошки горіли.
neo89skynet
Member
Аватара пользователя
Откуда: Україна

Сообщение

Тот момент, когда уже даже не то, что новую версию, но и фикс ставить нет желания, работает - не трогай! :shuffle:
item2
Member
Откуда: Київ

Сообщение

Трохи офтоп. Хто ще не бачив, злили FSR 4.1. Порівняння з 4.0.3:

https://imgsli.com/NDUxODI1
Diesel
Junior
Откуда: Рівне

Сообщение

полюбому дрова ШІ пише і тестує теж.
Bukakanga
Member

Сообщение

item2: 27.02.2026 08:57 Трохи офтоп. Хто ще не бачив, злили FSR 4.1. Порівняння з 4.0.3:

https://imgsli.com/NDUxODI1
одна беда - перекачивать оптискейлер ))) Но уже пора, т.к. оптискейлер теперь умеет в вулкан
Firebrand
Member
Аватара пользователя
Откуда: Киев

Сообщение

mraleks: 27.02.2026 08:05 Зовсім ніяк не пов'язано з цим: https://www.overclockers.ua/ua/news/nvi ... de-output/
Инженеры будут деградировать.
dead_rat
Member
Аватара пользователя
Откуда: Берлін

Сообщение

Криворука АМД :mad:
Samilo
Member
Аватара пользователя
Откуда: Харьков (Украина)

Сообщение

Як не майкрософт з їх кривими оновленнями, що ріже продуктивність так і нвідіа
Zealoth
Member
Откуда: Харьков

Сообщение

Ну нету свободных средств на хороших коддеров и тестировщиков, войдите в положение.
Tetronga
Member

Сообщение

Позвільняйте ще більше живих програмістів заради ШІ :rotate:
Serg IX
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Ох уж задаваки. Головне що перші драйвер викатили
n+gibat[]r
Member
Аватара пользователя
Откуда: Spain

Сообщение

О, а мне как раз местные сверхразумы минусов наставили в прошлой новости где писал что подожду недельку бета-тестеров а потом поставлю :laugh:
Шах и мат! :gigi:
zalizo_org
Member
Аватара пользователя
Откуда: LV

Сообщение

item2: 27.02.2026 08:57Хто ще не бачив, злили FSR 4.1. Порівняння з 4.0.3:
Слухай, а не погано! Десь на рівні DLSS 4.0 Preset K
Ответить