NVIDIA завершила квартал із рекордними $43 мільярдами чистого прибутку

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Сообщение
n6407
Member
Аватара пользователя
Откуда: Київ

Сообщение

На фото Кожанка как бы говорит:

"геймеры, видях по адекватной цене не будет, вот вам кулачок, а что делать в кулачок знаете сами" :gigi: :lol:
Piter Cantrope
Member
Аватара пользователя
Откуда: Калуш

Сообщение

Норм загрібають) За квартал вторгували майже як AMD i Intel за цілий рік разом)
penetrator
Member
Откуда: Amsterdam

Сообщение

n6407: 26.02.2026 13:11 На фото Кожанка как бы говорит:

"геймеры, видях по адекватной цене не будет, вот вам кулачок, а что делать в кулачок знаете сами" :gigi: :lol:
Геймерам пора начать одуплять, как работает экономика, фондовый рынок, инвестиции и того гляди таки смогут насобирать на свою видяху.
dead_rat
Member
Аватара пользователя
Откуда: Берлін

Сообщение

penetrator: 26.02.2026 14:45
n6407: 26.02.2026 13:11 На фото Кожанка как бы говорит:

"геймеры, видях по адекватной цене не будет, вот вам кулачок, а что делать в кулачок знаете сами" :gigi: :lol:
Геймерам пора начать одуплять, как работает экономика, фондовый рынок, инвестиции и того гляди таки смогут насобирать на свою видяху.
Якщо для покупки відяхи треба все це отдуплять - нафiк таку відяху
penetrator
Member
Откуда: Amsterdam

Сообщение

Этот навык пригодится и без покупки видяхи.
vmsolver
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Иногда инвестируют деньги в проект суть которого разработка чего-то, технологий в общем виде, а когда получилось и даже немного (а то и много) раскрутились, тогда и начинают основную монетизацию. Сейчас запустили такую монетизацию, какую придумали, простую, но уже что-то есть. На этом они не остановятся, так что смысла ныть что там ещё не вернули все деньги нет, всё только начинается.
Entar
Member

Сообщение

Мене звісно печалить, що для основного виробника ігрових відеокарт - ця діяльність займає все меншу і меншу долю в загальному доході. Проте я надіюсь, що зате ці величезні доходи, що отримує зараз вся індустрія, дозволить в принципі швидше розвиватися всій напівпровідниковій галузі, розробкам і в тому числі це і відеокартам дозволить рости в продуктивності.
STARL1GHT
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Entar: 26.02.2026 15:54 Мене звісно печалить, що для основного виробника ігрових відеокарт - ця діяльність займає все меншу і меншу долю в загальному доході. Проте я надіюсь, що зате ці величезні доходи, що отримує зараз вся індустрія, дозволить в принципі швидше розвиватися всій напівпровідниковій галузі, розробкам і в тому числі це і відеокартам дозволить рости в продуктивності.
Маючи домінацію, будуть вони "ростягувати задоволення" максимально довго і нудно. Навіть при умові наявності нових технологій і рішень.

Єдине що їх змусить витягувати козир з рукавів - конкуренція. Якої де-факто майже і не має.
спойлер
Яка повинна була бути з релізом відеокарт на архітектурі UDNA, але з повальним дифіцитом пам'яті - ще ж треба дочекатись тих релізів.
mycolaevich
Member
Аватара пользователя
Откуда: Луцьк

Сообщение

Entar: 26.02.2026 15:54 дозволить в принципі швидше розвиватися всій напівпровідниковій галузі, розробкам і в тому числі це і відеокартам дозволить рости в продуктивності.
Продуктивні відеокарти будуть, тільки вам їх ніхто не продасть. Поставлять в дата-центр і орендуй по 50$ в місяць якщо хочеш побавитись.
MqM
Member
Аватара пользователя
Откуда: Україна

Сообщение

mycolaevich: 26.02.2026 16:49
Entar: 26.02.2026 15:54 дозволить в принципі швидше розвиватися всій напівпровідниковій галузі, розробкам і в тому числі це і відеокартам дозволить рости в продуктивності.
Продуктивні відеокарти будуть, тільки вам їх ніхто не продасть. Поставлять в дата-центр і орендуй по 50$ в місяць якщо хочеш побавитись.
Прийдеться в такому разі ставити охорону з вогнепалом на такі дата центри :weep:
1234waltz
Member

Сообщение

STARL1GHT: 26.02.2026 16:29 Яка повинна була бути з релізом відеокарт на архітектурі UDNA, але з повальним дифіцитом пам'яті - ще ж треба дочекатись тих релізів.
ПК-гоймінг просто перейде (що він насправді робити ще в періоди майнінг бумів) на інтеграшки. Благо широкодоступні мейнстрім рішення Інтела та АМД вже худо бідно плетуться за мобільною 1650 (ну якщо порівнювати з якимось найгіршим зразком, де 1650 запхали на ноуті без охладу), тож казуальний геймінг дискретки не вимагає зовсім. Вже зараз "свіжі" інтеграшки АМД та Інтела в Стімі займають 11%, ще пару відсотків там займають реліктові HD/UHD. Ще 30% Стіма займають 3050+1650+ старі 10Х0. Тобто вже зараз 40%-45% відсотків всіх ПК геймерів сидять або на інтеграшках, або на доісторичних відяшках, при дуже повільній тендеції до зміни поколінь та купівлі нових дискреток.
Ну і частина далі буде бігти на консолі, де якась оптимізація та гарантія життєвого циклу є.
Ostin
Member

Сообщение

1234waltz
Навіщо переходити на інтеграшки, якщо є онлайн-сервіси? Я тестував - для нешвидких сингл ігор цілком можна грати. В рази краще, ніж на інтеграшці чи 1650 чи що там іще.
Змагальні онлайн-ігри з високими вимогами - це для ентузіастів. Змагальні без графонію - підуть на інтеграшках, дійсно. Всі інші графонисті легко закриваються підпискою і консолями. Тренд цілком очевидний - посадити всіх на підписку, і не суть важливо, консольну чи пекашну. Казуали і любителі давнини можуть не оновлюватись взагалі, статистика стіму це підтверджує.
На мою думку, зараз купа людей, яка купить дороге залізо втридорога, в кінці поставить собі питання - а нахіба я оце все купив за такі гроші? А багато купують по інерції, а не за потребою. Бо звикли апгрейдитись, коли була така норма.
Оце скільки років вже існує жарт про смерть пк-геймінгу, який все не настане. Так от, цього разу створено справжні передумови для кінця. От максимально ефективно утилізують залишки ентузіазму та посилено змінюють користувацькі звички в короткий термін.
Звісно, смерті з кінцями не буде, але оті залишки мажорів зі збірками вартістю з кількарічний автомобіль - їх буде просто кратно менше поточної кількості пк-ентузіастів. Навіть така маленька вибірка, як форум, показує - купа людей не апгрейдиться вже роками. Молодь не збирає компи. А про українські реалії я взагалі зараз не кажу, бо з особистого оточення і знайомих, пк-залізяки не купує вже ніхто, абсолютно. Ноутбуки ще так, +\- іноді купуються, якщо є справжня потреба. Але теж не апгрейдяться.
Dilfin
Member

Сообщение

dead_rat: 26.02.2026 11:58 EasyMod
Це коли економіка зростає, але ж Штати у стагнації і цифри виглядають добре лише завдяки побудові датацентрів(і виводу золота).

Бабки на це позичені, як відбивати є лише одна ідея: заміняти кожаних мішків на АІ. Але тоді економіка ще більше піде вниз.
Тут таке не можна писати, бо будуть мінусувати і бачити всюди теорії заговору.))

Відправлено через 6 хвилин 40 секунд:
А виявляється вже тоді зароджувався маркетинг, навіть в совку, вже тоді знали, що підлещувати хвастунам і ті віддадуть любі гроші.)
dead_rat
Member
Аватара пользователя
Откуда: Берлін

Сообщение

Dilfin: 27.02.2026 12:46
dead_rat: 26.02.2026 11:58 EasyMod
Це коли економіка зростає, але ж Штати у стагнації і цифри виглядають добре лише завдяки побудові датацентрів(і виводу золота).

Бабки на це позичені, як відбивати є лише одна ідея: заміняти кожаних мішків на АІ. Але тоді економіка ще більше піде вниз.
Тут таке не можна писати, бо будуть мінусувати і бачити всюди теорії заговору.))
Люди дуже не люблять чути правду, а вона така, що позичені гроші треба віддавати з відсотками.

Відсотки зараз великі, навіть Гугл на свої сторічні бонди дав 6% річних, це не 0,5% і не 1% як було до Ковіда.
Заробити бабки на АІ поки що не вдалося, не винайшов він ні ліків від раку ні термоядерний синтез, єдине що змогли запропонувати це заміняти ним кожаних мішків. Але мішки тоді менше купують, бізнеси отримують менше грошей, а держава менше податків, значить треба звільняти ще більше мішків.
Ostin
Member

Сообщение

dead_rat: 27.02.2026 12:53заміняти ним кожаних мішків. Але мішки тоді менше купують, бізнеси отримують менше грошей, а держава менше податків, значить треба звільняти ще більше мішків
Це ж геніально :gigi:
Такий рівень оптимізації я постійно спостерігаю в робочому середовищі) От не тільки про людей і звільнення, а про сам геніальний підхід і логіку, яка бачить причину-наслідки :D
Dilfin
Member

Сообщение

mycolaevich: 26.02.2026 16:49
Entar: 26.02.2026 15:54 дозволить в принципі швидше розвиватися всій напівпровідниковій галузі, розробкам і в тому числі це і відеокартам дозволить рости в продуктивності.
Продуктивні відеокарти будуть, тільки вам їх ніхто не продасть. Поставлять в дата-центр і орендуй по 50$ в місяць якщо хочеш побавитись.
Так дідо Шваб...с так і казав, що не повинно бути ні в кого власності, тільки все в оренду і все по підписці, готується масовий випуск людиноподібних роботів, от тоді почнеться веселуха, коли розумних працівників замінить ші, а працьовитих роботи.
Ostin
Member

Сообщение

Dilfin: 27.02.2026 13:09почнеться веселуха, коли розумних працівників замінить ші, а працьовитих роботи
А для кого вся ця цифрова братія тусуватись буде?) Хто буде споживачем продукції?) Чи настане утопія і все здобуте буде роздаватись мішкам просто так?
dead_rat
Member
Аватара пользователя
Откуда: Берлін

Сообщение

Ostin: 27.02.2026 13:25
Dilfin: 27.02.2026 13:09почнеться веселуха, коли розумних працівників замінить ші, а працьовитих роботи
А для кого вся ця цифрова братія тусуватись буде?) Хто буде споживачем продукції?) Чи настане утопія і все здобуте буде роздаватись мішкам просто так?
Споживанням зараз зацмаються найбагатші 10%, от для них ми всі і старатимемося, щоб вони жерли в три горла.

Звичайно, без розумової і фізичної роботи не легко щось вигадати, але проституція і збочення люди роблять сильно краще за роботів. Пан Епштейн не дасть збрехати.
Ostin
Member

Сообщение

dead_rat: 27.02.2026 13:32найбагатші 10%, от для них ми всі і старатимемося
А що їм зараз заважає це робити повною мірою? В чому краще бути середньовічним царем зі зборищем рабів в підпорядкуванні проти безмежного споживання в розумному світі, де іноді навіть з іншою розумною людиною перекинутись словом можна?
Це якийсь феномен путіна, коли живеш як цар, є цар і тобі доступно все-все, що ти тільки можеш уявити - то твоя ціль перетворити все на болото і відкотитись у розвитку.
Последний раз редактировалось Ostin 27.02.2026 13:37, всего редактировалось 1 раз.
Ответить