Пропоную обговорити Micron анонсувала 3‑ГБ мікросхеми пам’яті GDDR7 зі швидкістю 36 Гбіт/с
Micron анонсувала те, що Nvidia вже давно викупила і відомо для чого, а не для кого. Можливо з "барського плеча" кинуть у натовп якусь тисячку rtx 5090ti і все на тому, решта в дата центри на ШІ.
Новости
Последние статьи и обзоры
Micron анонсувала 3‑ГБ мікросхеми пам’яті GDDR7 зі швидкістю 36 Гбіт/с
-
unlnu
Member
-
vmsolver
Member
Там HBM3 и LPDDR5, 24 Гб GDDR7 навскидку только в ProViz картах и ноутах используются.unlnu: ↑ 26.02.2026 10:28решта в дата центри на ШІ
-
zalizo_org
Member
- Откуда: LV
Віників?NVIDIA відклала їх до нових віників
-
denizen
Member
- Откуда: Київ
Вінників!


-
MetalistForever
Member
- Откуда: Харьков
Увидим это только в 2029. в какой нибудь RTX 6090
-
yurius_r
Member
Чекаємо на RTX 5050 super із 9ГБ пам'яті та шиною 96біт!
-
vdemeshko
Member
- Откуда: Киев
yurius_r
на GDDR7 скорее уже RTX 7050
на GDDR7 скорее уже RTX 7050
-
Plush_Dragon
Member
Та вони знущаються з нас сцуки.
-
ДядяСаша
Member
- Откуда: Киев
Тю, на мою думку рано чи пізно випустять лінійку "super". Так як зелені реліз нового покоління перенесли, цілком очікувано що під осінь виведуть довгограючі "супери"!
А ось червоні як завжди будуть "тормозити"!
Гадаю, Інтел напротивагу випустить нове покоління!
Ну, може хоч нашумівшого флагмана бойових магів покажуть. 
А ось червоні як завжди будуть "тормозити"!
Гадаю, Інтел напротивагу випустить нове покоління!
-
Павло_
Junior
Нічого особистого тільки бізнесPlush_Dragon: ↑ 26.02.2026 14:18 Та вони знущаються з нас сцуки.
-
lw_007
Member
Ага, під осінь 2027ДядяСаша: ↑ 26.02.2026 18:48 Тю, на мою думку рано чи пізно випустять лінійку "super". Так як зелені реліз нового покоління перенесли, цілком очікувано що під осінь виведуть довгограючі "супери"!
А ось червоні як завжди будуть "тормозити"!![]()
Гадаю, Інтел напротивагу випустить нове покоління!Ну, може хоч нашумівшого флагмана бойових магів покажуть.
![]()