Micron анонсувала 3‑ГБ мікросхеми пам’яті GDDR7 зі швидкістю 36 Гбіт/с

Обсуждение статей и новостей сайта
Ответить
Автор
Сообщение
unlnu
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Пропоную обговорити Micron анонсувала 3‑ГБ мікросхеми пам’яті GDDR7 зі швидкістю 36 Гбіт/с

Micron анонсувала те, що Nvidia вже давно викупила і відомо для чого, а не для кого. Можливо з "барського плеча" кинуть у натовп якусь тисячку rtx 5090ti і все на тому, решта в дата центри на ШІ.
vmsolver
Member
Аватара пользователя

Сообщение

unlnu: 26.02.2026 10:28решта в дата центри на ШІ
Там HBM3 и LPDDR5, 24 Гб GDDR7 навскидку только в ProViz картах и ноутах используются.
zalizo_org
Member
Аватара пользователя
Откуда: LV

Сообщение

NVIDIA відклала їх до нових віників
Віників?
denizen
Member
Аватара пользователя
Откуда: Київ

Сообщение

Вінників!
Изображение
MetalistForever
Member
Аватара пользователя
Откуда: Харьков

Сообщение

Увидим это только в 2029. в какой нибудь RTX 6090
yurius_r
Member

Сообщение

Чекаємо на RTX 5050 super із 9ГБ пам'яті та шиною 96біт!
vdemeshko
Member
Аватара пользователя
Откуда: Киев

Сообщение

yurius_r
на GDDR7 скорее уже RTX 7050 :)
Plush_Dragon
Member

Сообщение

Та вони знущаються з нас сцуки.
ДядяСаша
Member
Аватара пользователя
Откуда: Киев

Сообщение

Тю, на мою думку рано чи пізно випустять лінійку "super". Так як зелені реліз нового покоління перенесли, цілком очікувано що під осінь виведуть довгограючі "супери"!
А ось червоні як завжди будуть "тормозити"! :D
Гадаю, Інтел напротивагу випустить нове покоління! :idea: Ну, може хоч нашумівшого флагмана бойових магів покажуть. :shuffle:
Павло_
Junior

Сообщение

Plush_Dragon: 26.02.2026 14:18 Та вони знущаються з нас сцуки.
Нічого особистого тільки бізнес
lw_007
Member

Сообщение

ДядяСаша: 26.02.2026 18:48 Тю, на мою думку рано чи пізно випустять лінійку "super". Так як зелені реліз нового покоління перенесли, цілком очікувано що під осінь виведуть довгограючі "супери"!
А ось червоні як завжди будуть "тормозити"! :D
Гадаю, Інтел напротивагу випустить нове покоління! :idea: Ну, може хоч нашумівшого флагмана бойових магів покажуть. :shuffle:
Ага, під осінь 2027
Ответить