Dell та Lenovo незабаром представлять ноутбуки з ARM-платформою NVIDIA

Обсуждение статей и новостей сайта
Ответить
Автор
Сообщение
AlienFighter
Member
Аватара пользователя
Откуда: Львів

Сообщение

Пропоную обговорити Dell та Lenovo незабаром представлять ноутбуки з ARM-платформою NVIDIA

Буде ще один пристрій для обчислень ШІ
Nick_888
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Ну таке шось. Толку з такого "масивного" GPU, якщо він задушений такою вузькою шиною пам'яті
yuriy_dd
Member

Сообщение

це ж чудова новина! більше конкуренції - краще всім покупцям!
Keyser Soze
Member

Сообщение

О, HP в списке отсутствует!?! Наверное, они что-то знают больше на эту тему B-) :D :lol: :up: :apes:
Nekros
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Nick_888: 24.02.2026 15:44 Ну таке шось. Толку з такого "масивного" GPU, якщо він задушений такою вузькою шиною пам'яті
256біт це вже вузька шина?
ronemun
Advanced Member

Сообщение

Nekros
звичайно, частота всього 9,4 ггц, і це на 6000 ядер відяхи і 10p+10e проца
память/шейдери= 9,4 ГГц*256біт/31 Tflops*32біт = 2.4
в geforce 5070 28 ГГц*192біт/31 Tflops*32біт= 5.4
Nekros
Member
Аватара пользователя

Сообщение

ronemun: 24.02.2026 23:45 Nekros
звичайно, частота всього 9,4 ггц, і це на 6000 ядер відяхи і 10p+10e проца
память/шейдери= 9,4 ГГц*256біт/31 Tflops*32біт = 2.4
в geforce 5070 28 ГГц*192біт/31 Tflops*32біт= 5.4
Я не розумію що ти нарахував.
Памʼять 9,4ггц при 256 біт буде 300ггб/сек
Память 28ггц при 192 біт буде 672ггб/сек
ronemun
Advanced Member

Сообщение

Nekros
це співвідношення швидкості памяті до продуктивності шейдерів.
швидкість памяті має відповідати продуктивності карти. Чим більша продуктивність - тим швидша память.
і в geforce 570, і в чіпі зі статті однакова продуктивність - 31 Тфлопс одинарної (32біт) точності. ці 32 біт важливі, адже зараз часто обраховують і на 16 біт, отже тре буде і менше даних зберігати/зкачувати, менші вимоги до швидкості.
як видно в geforce 570 память має явно краще співвідношення, 5.4, тоді як в чіпі зі статті в 2.25 рази гірше
тож, як писали вище, для LPDDR5x шини 256 біт явно мало, тре 512 біт мінімум. Наприклад Apple так і робить у своїх чіпах Ultra
IronWithin
Member
Аватара пользователя

Сообщение

ronemun: 24.02.2026 23:45 Nekros
звичайно, частота всього 9,4 ггц, і це на 6000 ядер відяхи і 10p+10e проца
память/шейдери= 9,4 ГГц*256біт/31 Tflops*32біт = 2.4
в geforce 5070 28 ГГц*192біт/31 Tflops*32біт= 5.4
Це якийсь жах … хлопче, назви мені імʼя, прізвище вчителя та назву закладу де ти вчився, я хочу особисто піти і назвати ту людину ідіотом :insane:
P.S “тре 512 біт мінімум. Наприклад Apple так і робить у своїх чіпах Ultra” ааа, ясно, можеш не відповідати, все стало зрозуміло :facepalm:
gregory_amd
Member
Откуда: Харьков

Сообщение

ronemun: 25.02.2026 03:15 Nekros
це співвідношення швидкості памяті до продуктивності шейдерів.
швидкість памяті має відповідати продуктивності карти. Чим більша продуктивність - тим швидша память.
і в geforce 570, і в чіпі зі статті однакова продуктивність - 31 Тфлопс одинарної (32біт) точності. ці 32 біт важливі, адже зараз часто обраховують і на 16 біт, отже тре буде і менше даних зберігати/зкачувати, менші вимоги до швидкості.
як видно в geforce 570 память має явно краще співвідношення, 5.4, тоді як в чіпі зі статті в 2.25 рази гірше
тож, як писали вище, для LPDDR5x шини 256 біт явно мало, тре 512 біт мінімум. Наприклад Apple так і робить у своїх чіпах Ultra
Чув дзвін, та не знаю де він.. :spy:
MaKCuMyC
Member
Аватара пользователя
Откуда: Сіверодонецьк, Нідерланди

Сообщение

Невже невдовзі навіть в портативному секторі буде ширина шини пам'яті 256 біт, а канонічний десктоп буде і надалі прибитим до 128 біт?
У сокет 1366 вже було три канали пам'яті, що там зараз на 1900 контактів розводять?
AntonyKandaurov
Member
Аватара пользователя
Откуда: Славетне місто Запоріжжя

Сообщение

один "поєхавший" щось пише про конкуренцію. з чим або з ким це буде конкурувати якщо ми навіть цінніка не знаємо який влупить хуанг вендор за свою поробку :rotate: тим паче що самі зелені чіпи не будуть коштувати три копійки.
Ответить