Новости
Последние статьи и обзоры
«Батько» Xbox вважає, що нещодавні перестановки в керівництві призведуть до згортання ігрового підрозділу
-
bigmonstr666
Member
- Откуда: kyiv
-
Polaris
Member
- Откуда: Харків; Слов'янськ
Предлагаю обсудить «Батько» Xbox вважає, що нещодавні перестановки в керівництві призведуть до згортання ігрового підрозділу
Головне щоб не в ширену
Головне щоб не в ширену
- спойлер

-
Keyser Soze
Member
Ну так, если столько денег вложить в AI\ML и генерацию игр "на лету", смысл Xbox и всего магазина игорь?!!,%?*,?

Будет один сервис с одной кнопкой, как в "чёрном зеркале"...
Будет один сервис с одной кнопкой, как в "чёрном зеркале"...
-
AlienFighter
Member
- Откуда: Львів
Відколи їм в голову прийшла думка створити xbox game pass, відтоді в домовину xbox консолей забилися максимум цвяхів. Запросто може прийти думка поховати це все разом і остаточно.
-
tornadox
Member
- Откуда: мені знати що ти не дивак?
Питання в тому, це смерть Xbox, Xbox Cloud(що працює на тих же боксах в серверних стійках) чи ігрових студій?
Якщо хто не читав її поставили щоб закрити підрозділ.
Якщо хто не читав її поставили щоб закрити підрозділ.
-
taras_cs
Member
- Откуда: Варшава-Київ-Дніпро
Тоді підписка на WOW - це "смерть" WOW...AlienFighter: ↑ 24.02.2026 16:11Відколи їм в голову прийшла думка створити xbox game pass, відтоді в домовину xbox консолей забилися максимум цвяхів.

-
Devijack
Member
- Откуда: Запоріжжя
Іграми повинен займатись той хто реально любить ігти. Вона не схожа на людину що любить ігри. Вона схожа на людину що любить фотографувати їжу в ресторані.
-
taras_cs
Member
- Откуда: Варшава-Київ-Дніпро
Наступний ексклюзив XBox буде про фотографування їжі в ресторані. Оцінюватиме фоткі ШІDevijack: ↑ 24.02.2026 16:39 Іграми повинен займатись той хто реально любить ігти. Вона не схожа на людину що любить ігри. Вона схожа на людину що любить фотографувати їжу в ресторані.
Відправлено через 4 хвилини 26 секунд:
"Діди" згадають
- спойлер

-
Васильович
Member
Лукізм!Devijack: ↑ 24.02.2026 16:39Вона не схожа на людину що любить ігри. Вона схожа на людину що любить фотографувати їжу в ресторані.
- спойлер
- Насправді вона схожа на людину, що розбиває молотком консоль свого хлопця, бо той лайкнув в Інстаграм іншу жінку
-
Gelonyrum
Member
Підрозділ яким поставили керувати індуса загнеться? Та ну, бути такого не може, НЕ ВІРЮ!
-
kairo
Member
- Откуда: Україна
Це підписка на одну ММО проти цілої бібліотеки із купою ААА "day one" ігор.taras_cs: ↑ 24.02.2026 16:39Тоді підписка на WOW - це "смерть" WOW...
-
stoned
Member
- Откуда: Omicron Persei 420
Devijack
Генеральному індусу потрібна маржинальнісь підрозділу а не оті ваші ігри, отже чекаємо того, що було в іграх юбісофт останніх років. Ну і чергового перевидання скайріму.
Генеральному індусу потрібна маржинальнісь підрозділу а не оті ваші ігри, отже чекаємо того, що було в іграх юбісофт останніх років. Ну і чергового перевидання скайріму.
-
Sanьka
Member
Погано якщо так. У Соні по суті не буде прямого конкурента, зі всіма наслідками монополії.
-
maksim2020
Member
- Откуда: Sunshine State
Якщо вона має хоч якісь зв'язки з Анітою Саркісян - так і буде.Polaris: ↑ 24.02.2026 16:04 Предлагаю обсудить «Батько» Xbox вважає, що нещодавні перестановки в керівництві призведуть до згортання ігрового підрозділу
Головне щоб не в ширену![]()
- спойлер
-
den888
Member
Спочатку будуть виходити ігри з волохатими жирними бабами неграми-азіатками-інусками, а коли ніхто не буде купувати те лайно, все швиденько прикриють. Ставлю на термін в 3 роки.
-
zalizo_org
Member
- Откуда: LV
А ще я прифігів як пару років тому вони ляпнули угоду про купівлю Activision Blizzard за 69 ярдів. Я собі слабко уявляю на скільки добре мають йти справи в підрозділу компанії щоб отак взяти в закрити угоду, яка не очевидно що варта аж таких грошей. Це ж як треба любити Candy Crush 
-
Nehrk
Member
- Откуда: Louisville, KY
А чем эта дрянь сейчас конкурент для сосони? Полу/Инди шлак и инклюзивные ААА у обоих с FSR.Sanьka: ↑ 24.02.2026 17:23 Погано якщо так. У Соні по суті не буде прямого конкурента, зі всіма наслідками монополії.
-
Pokidok
Member
не знаю чо тебе мінусять, все вірно сказав, закат хбокс почався як раз з гейпаса та відмови від екзівAlienFighter: ↑ 24.02.2026 16:11 Відколи їм в голову прийшла думка створити xbox game pass, відтоді в домовину xbox консолей забилися максимум цвяхів. Запросто може прийти думка поховати це все разом і остаточно.
-
Megaclite
Member
А де тоді Rockstar харчеваться будет? Без консолів то
-
tornadox
Member
- Откуда: мені знати що ти не дивак?
Дивно було би призупинити випуск нового покоління консолей після заяв АМД у сфері випуску нової консолі, хоча індуси жадні - окрім ШІ нічого не бачать
крім того на відміну від приставок Соні, на Xbox поки не вдалося обійтися систему захисту і запустити бекапи ігор.
крім того на відміну від приставок Соні, на Xbox поки не вдалося обійтися систему захисту і запустити бекапи ігор.