Голова Phison Electronics прогнозує закриття багатьох виробників електроніки до кінця 2026 року через дефіцит пам’яті

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Сообщение
dead_rat
Member
Аватара пользователя
Откуда: Берлін

Сообщение

ronemun: 18.02.2026 14:21 А за допомогою ШІ буде згенероване в сотні раз більше, ще й оптимізоване
а з підтримкою розтягування і генерації кадрів навіть слабе залізо стає в рази кращим, + нові методи створення контенту зменшують вимоги в десятки раз.
Ви подивіться як ШІ генерує відеоролики і фото/аудіо, переробляє художні твори, і т.д. - там вау ефект неймовірний, це нова реальність, знаачно крутіша.
Все так, але зі знаком мінус. Генерується слоп з космічними вимогами.

Буде як в тому анекдоті: ми будемо їсти лайно, зато його буде багато!
Rosberg
Member
Аватара пользователя
Откуда: Файне місто Тернопіль

Сообщение

ronemun: 18.02.2026 14:21 Скоро нове потужне залізо дійсно стане малопотрібним
зарашнє залізо це ультратоп відносно того що було топовим ще 5-10 років тому.
і з тих часів залишилось маса достойних ігор.
А за допомогою ШІ буде згенероване в сотні раз більше, ще й оптимізоване
а з підтримкою розтягування і генерації кадрів навіть слабе залізо стає в рази кращим, + нові методи створення контенту зменшують вимоги в десятки раз.
Ви подивіться як ШІ генерує відеоролики і фото/аудіо, переробляє художні твори, і т.д. - там вау ефект неймовірний, це нова реальність, знаачно крутіша.
Думаю, що вав ефект триватиме не довго. Вже більшість людей реагують на ШІ, типу:
- Ааа, то генеровпне відео, а не справжнє, туфта...
Це як кілька кльових іграшок в дитини і ціла кімната кльових іграшок. Стає не цікаво. А от в комерції так, це буде всюди і це буде дешево.
Intel74320ASuperFin+
Member
Аватара пользователя
Откуда: Intel "7" 10nm++

Сообщение

Да пошли эти Файсон. Контроллер Е28 рожали сколько лет и выпустили его только под пик эй ай безумия.
DuckRider: 18.02.2026 06:35 Не будет такого, потому что вся история про облака - это большие белые бабки у нескольких людей против ещё больших чёрно-белых денег у большого количества людей.
Паникеры и веруны в облачное рабство не понимают, что текущих серверных мощностей и сетевых магистралей не хватит, чтобы потянуть миллиарды людей параллельно в одно время. Будут экраны ожидания как при входе в какую-нибудь ВоВ в бородатые времена.

Сейчас идут разборки корпоратов по всей планете, а эй ай это мишура.
doc-oc: 18.02.2026 15:33 Просто главы крупных корпораций, которые больше всего страдают, должны скинуться на киллеров и шлёпнуть несколько глав крупных ИИшниц, а заодно можно ещё случайно покалечить глав Микрон, Хайникс и Самсунг :super:
Это всяко приятнее, чем просто самим на дно идти, пока они жируют :laugh:
Пока Оранжеликий Донни, лучший друг Альтмана и Эпштейна, сидит у руля - ничего не будет. Проще на Корею и Штаты наложить санкции и эмбарго. CMXT и YMTC наше все. Си победил, ничего не делая.
sharahome
Junior

Сообщение

Scoffer: 18.02.2026 11:19
DuckRider: 18.02.2026 06:35Допустим завтра никто не сможет купить себе пк, только облачный гейминг остался
Не буде такого. Добрі китайці завалять всю планету якимось китайським лайном (бо конкуренції ж не буде щоб воно не лайном було). І вичавить всі інші контори з ринку, як це вже сталось к багатьох інших сегментах, де грамотні менеджери західних контор вирішили що масовий вжиток випускати не прикольно.

Відправлено через 3 хвилини 9 секунд:
Ржали всі з Zhaoxin'ів, Lisuan'ів і інших незрозумілих назв. А оце наше майбутнє.
Так. Вже зараз є мобільні та хромбучні процесори китайської компанії MediaTek зі встроєною оперативкою Dimensity 9300/9400/9500 та Kompanio 520/528/820/828 (і в майбутньому 540/840/910) для хромбуків . У китайців є власне виробництво дешевої і повільної пам'яті. Так що це наше майбутнє.
EvhenS
Member
Аватара пользователя
Откуда: Черкаси

Сообщение

Такий дорослий дядько, а не знає що виробники зникають зі зниженням попиту, а не пропозиції. А так продаватимуть в Х раз менше в Y раз дорожче, причому Y>X.
avuremybe
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Kullerok: 17.02.2026 18:14уже немерено компаний и отраслей где без ИИ уже не как.
Це яких, наприклад? OpenAI і подібних? :lol: :up: :up:
1234waltz
Member

Сообщение

Мій улюблений жарт, що WinRAR досі прибутковіший за OpenAI.
спойлер
Але це не дарт, це правда, бо OpenAI, якщо не подохне найближчі 5 років буде збитковим.
Kullerok
Member
Откуда: Київ

Сообщение

avuremybe: 19.02.2026 16:43
Kullerok: 17.02.2026 18:14уже немерено компаний и отраслей где без ИИ уже не как.
Це яких, наприклад? OpenAI і подібних? :lol: :up: :up:
Спроси ИИ. На тупые вопросы подобного рода отвечать смысла нет.
avuremybe
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Kullerok: 20.02.2026 10:15
avuremybe: 19.02.2026 16:43
Це яких, наприклад? OpenAI і подібних? :lol: :up: :up:
Спроси ИИ. На тупые вопросы подобного рода отвечать смысла нет.
Те, що у тебе немає відповіді, не робить питання тупим.
longaro
Member

Сообщение

Ну так новые блоки добавили для новых инструкций , как для РТ . Это второй Ртх считай . И оно не должно жрать производительность , забирая ее у основного чипа , а идти как дополнение . :rolleyes:
Ответить