Перша з длц в свій час дуже сподобалась. Хоча визнаю, гра дуже на "поціновувача" і не розрахована на широку аудиторію. Другу - все ніяк не доберусь пограти, нажаль. Може до вихода третьої пройду другу
Новости
Последние статьи и обзоры
Студія Bloober Team анонсувала гру Layers of Fear 3 на честь 10-річчя серії
-
1234waltz
Member
Пропоную обговорити Студія Bloober Team анонсувала гру Layers of Fear 3 на честь 10-річчя серії
Перша з длц в свій час дуже сподобалась. Хоча визнаю, гра дуже на "поціновувача" і не розрахована на широку аудиторію. Другу - все ніяк не доберусь пограти, нажаль. Може до вихода третьої пройду другу
Перша з длц в свій час дуже сподобалась. Хоча визнаю, гра дуже на "поціновувача" і не розрахована на широку аудиторію. Другу - все ніяк не доберусь пограти, нажаль. Може до вихода третьої пройду другу
-
Rex
Member
1234waltz
Перша частина сприймається просто як атракціон "кімната жахів". Типу сідаєш перед монітором і такий: "Ну давайте, лякайте мене, я чекаю. Зараз візьму попкорн і вперед
".
Друга частина не зайшла взагалі. Щось там намудрили якоїсь дурі.
Перша частина сприймається просто як атракціон "кімната жахів". Типу сідаєш перед монітором і такий: "Ну давайте, лякайте мене, я чекаю. Зараз візьму попкорн і вперед
Друга частина не зайшла взагалі. Щось там намудрили якоїсь дурі.
-
mythorns
Junior
- Откуда: Borodianka city
О, це будемо грати!