Intel наділила підтримкою XeSS 3 Multi-Frame Generation відеоадаптери Arc Alchemist та Battlemage

Обсуждение статей и новостей сайта
Ответить
Автор
Сообщение
alex_sul
Advanced Member
Аватара пользователя
Откуда: Київ

Сообщение

Пропоную обговорити Intel наділила підтримкою XeSS 3 Multi-Frame Generation відеоадаптери Arc Alchemist та Battlemage

Прикольно! Маю 580.
Intel Xe Super Sampling (апскейлер як FSR чи DLSS) працює набагато м'якше і не милить. А також на проц не насідає.
Поганяю цей дегенератор) очікую такої ж плавної работи як і від апскейлера :)
Afit
Member
Аватара пользователя
Откуда: Запоріжжя

Сообщение

alex_sul: 15.02.2026 12:24 Пропоную обговорити Intel наділила підтримкою XeSS 3 Multi-Frame Generation відеоадаптери Arc Alchemist та Battlemage

Прикольно! Маю 580.
Intel Xe Super Sampling (апскейлер як FSR чи DLSS) працює набагато м'якше і не милить. А також на проц не насідає.
Поганяю цей дегенератор) очікую такої ж плавної работи як і від апскейлера :)
І як на сьогодні відяхи від інтел себе проявляють? Вилікували вже дитячі хвороби в них? Бо на старті пам'ятаю купа проблем була навіть з сумісністю заліза різного
alex_sul
Advanced Member
Аватара пользователя
Откуда: Київ

Сообщение

Afit
Проблеми були виключно з DX11. Проєкти на Frostbite 3 особливо страждали. Так далі і страждають.
Sins of a Solar Empire II - теж має дивні проблеми (Iron Engine). Ключове дивні. З урахуванням що зазначені продуки зроблені на колінці - пофіг....

Проблеми з "купа проблем була навіть з сумісністю заліза різного" - це містика, помножена на дурість, а результат поділили на 100.
Реальність: поставив і забув!
Необхідність Resizable BAR прописана всім картам, а не інтолу.

У всьому іншому карта веде себе набагато приємніше зелених і червоних.
Холодна, чіп прекрасно передає тепло (хочв він і не великий зовсім), мало жре.
Буст тримає завжди. Дивує така чесність біоса.
Нерефів по платі - нема. Нема й проблем.
Таке враження, наче це сучасна карта яка повертає нас у часи нормального, грамотного заліза яке просто робить як задумано.

Зараз проблема тільки одна - ціна! Халява з досить потужною картою з нормальним об'емом закінчилась.
erkins007
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Даже Интел новые ИИ функции старым картам даёт. Только владельцев Радеона кинули по полной.
nikolaiii
Member
Аватара пользователя

Сообщение

erkins007: 15.02.2026 14:28 Даже Интел новые ИИ функции старым картам даёт. Только владельцев Радеона кинули по полной.
Була новина, що зосередяться на прискорювачах для ШІ, а ігровий відділ ніби не потрібен. У драйверах будуть лише помилки виправляти.
yurius_r
Member

Сообщение

А як же мій HD Graphics у i3 6100?!
vsx
Member
Аватара пользователя
Откуда: Kyiv

Сообщение

nikolaiii: 15.02.2026 18:37
erkins007: 15.02.2026 14:28 Даже Интел новые ИИ функции старым картам даёт. Только владельцев Радеона кинули по полной.
Була новина, що зосередяться на прискорювачах для ШІ, а ігровий відділ ніби не потрібен. У драйверах будуть лише помилки виправляти.
да что ты говоришь?
man1242
Member
Аватара пользователя
Откуда: Кривий Ріг

Сообщение

vsx: 15.02.2026 22:10
nikolaiii: 15.02.2026 18:37

Була новина, що зосередяться на прискорювачах для ШІ, а ігровий відділ ніби не потрібен. У драйверах будуть лише помилки виправляти.
да что ты говоришь?
:lol: :lol: :lol:
kairo
Member
Аватара пользователя
Откуда: Україна

Сообщение

alex_sul: 15.02.2026 13:25У всьому іншому карта веде себе набагато приємніше зелених і червоних.
Можна детальніше?
Yukon
Member
Откуда: Запоріжжя

Сообщение

Трохи потестив нову генерацію кадрів на портативці MSI Claw (Core Ultra 5 135H Meteor Lake) - у Cyberpunk та Hogwarts Legacy працює реально класно. Жодних помітних артефактів, fps 40..45->100..120 відчувається дуже плавно, затримка непомітна. FSR FG не йде ні в яке порівняння з цим :eek:
Nehrk
Member
Откуда: Louisville, KY

Сообщение

Надо будет в киберпранке попробовать как раз :up:
alex_sul
Advanced Member
Аватара пользователя
Откуда: Київ

Сообщение

kairo
одразу ж написав :)
Перечитуйте, шяновний)
У всьому іншому карта веде себе набагато приємніше зелених і червоних.
Холодна, чіп прекрасно передає тепло (хочв він і не великий зовсім), мало жре.
Буст тримає завжди. Дивує така чесність біоса.
Нерефів по платі - нема. Нема й проблем.
Таке враження, наче це сучасна карта яка повертає нас у часи нормального, грамотного заліза яке просто робить як задумано.
Yukon: 15.02.2026 23:07 Трохи потестив нову генерацію кадрів на портативці MSI Claw (Core Ultra 5 135H Meteor Lake) - у Cyberpunk та Hogwarts Legacy працює реально класно. Жодних помітних артефактів, fps 40..45->100..120 відчувається дуже плавно, затримка непомітна. FSR FG не йде ні в яке порівняння з цим :eek:
Я теж віддтестив. Поки тільки в сайберпанк. Повністю згоден. До того теж була AMD FSR FG/
Враження таке що, интоли вивчили алгоритми від амд та нв, І просто відсікли все погане від хорошого.
1234waltz
Member

Сообщение

Yukon: 15.02.2026 23:07 Трохи потестив нову генерацію кадрів на портативці MSI Claw (Core Ultra 5 135H Meteor Lake) - у Cyberpunk та Hogwarts Legacy працює реально класно. Жодних помітних артефактів, fps 40..45->100..120 відчувається дуже плавно, затримка непомітна. FSR FG не йде ні в яке порівняння з цим :eek:
Клава першого гену чи другого, на 100 чи 200 ультрах?
Yukon
Member
Откуда: Запоріжжя

Сообщение

1234waltz: 16.02.2026 14:23 Клава першого гену чи другого, на 100 чи 200 ультрах?
Першого, на 135H
1234waltz
Member

Сообщение

Yukon: 16.02.2026 16:04 Першого, на 135H
Ого, приємно вражає. Непогано підтянули, враховуючи що в перщій Ультрі слабший гпу.
Ответить