Новости
Последние статьи и обзоры
Fortnite тепер вимагає одночасного ввімкнення Secure Boot, TPM та IOMMU для системи захисту від читерів
-
1nsane
Member
- Откуда: Ларнака, Кипр
Предлагаю обсудить Fortnite тепер вимагає одночасного ввімкнення Secure Boot, TPM та IOMMU для системи захисту від читерів
О как, то есть теперь с секурным IOMMU на виртуалках не погонять больше?
О как, то есть теперь с секурным IOMMU на виртуалках не погонять больше?
-
yurius_r
Member
Пропоную відкинуті ті костилі і зробити вже по хардкор у
- поставляти гру у вигляді образу віртуальної машини та вимагати підтримку Nested VM від користувацького оточення. Перевіряти цілісність образу під час кожного запуску.
- обов'язково використовувати Secure Encrypted Virtualization.
Я думаю можна ще накидати пару дурних вимог від розробників ігор
- поставляти гру у вигляді образу віртуальної машини та вимагати підтримку Nested VM від користувацького оточення. Перевіряти цілісність образу під час кожного запуску.
- обов'язково використовувати Secure Encrypted Virtualization.
Я думаю можна ще накидати пару дурних вимог від розробників ігор
-
sionus
Member
Тобто для захисту ОС від вірусів не треба вмикати Secure Boot, TPM та IOMMU, а для захисту від читерів треба
-
kabostebeztak
Member
- Откуда: Одеса, зараз у Франції
ну шо тіпа всьо, на лінуксі точно не запуститься?
-
KimRomik
Member
завязуй з чітами, бро1nsane: ↑ 12.02.2026 10:14О как, то есть теперь с секурным IOMMU на виртуалках не погонять больше?
-
Mozdev
Member
А може вони пійдуть лісом прогулятися 
-
Ekz0rcyst
Member
- Откуда: local
Зазвичай все що описане й так увімкнене тому досить дивна ситуація.
-
Mozdev
Member
Це чергове пропихування цих безглуздих приблуд, які доречі давно зламані.Ekz0rcyst: ↑ 12.02.2026 12:24 Зазвичай все що описане й так увімкнене тому досить дивна ситуація.
-
kabostebeztak
Member
- Откуда: Одеса, зараз у Франції
Є, але не так багато як було би з менш суворими мірамиKullerok: ↑ 12.02.2026 12:25 Короче это все хорошо и интересно. Вы лучьше расскажите кто играет в ЭТОтам читеры есть или нет? Чисто интересно
![]()
Відправлено через 1 хвилину 21 секунду:
будь який захист можна обійти, але це не значить що його не треба використовуватиMozdev: ↑ 12.02.2026 12:25Це чергове пропихування цих безглуздих приблуд, які доречі давно зламані.Ekz0rcyst: ↑ 12.02.2026 12:24 Зазвичай все що описане й так увімкнене тому досить дивна ситуація.
-
1nsane
Member
- Откуда: Ларнака, Кипр
Ах если бы) На линуксе просто по другому никакKimRomik: ↑ 12.02.2026 12:00завязуй з чітами, бро1nsane: ↑ 12.02.2026 10:14О как, то есть теперь с секурным IOMMU на виртуалках не погонять больше?![]()
-
kabostebeztak
Member
- Откуда: Одеса, зараз у Франції
ось ось
античіти це круто але нашо воно треба якщо на лінуксі не працює
-
Mozdev
Member
Це не захист(Secure Boot, TPM), вони подавалися як захист, але насправді ціль була їх створення інша.kabostebeztak: ↑ 12.02.2026 12:28Kullerok: ↑ 12.02.2026 12:25 Короче это все хорошо и интересно. Вы лучьше расскажите кто играет в ЭТОтам читеры есть или нет? Чисто интересно
![]()
будь який захист можна обійти, але це не значить що його не треба використовувати
-
kabostebeztak
Member
- Откуда: Одеса, зараз у Франції
і яка вона була?Mozdev: ↑ 12.02.2026 12:33Це не захист(Secure Boot, TPM), вони подавалися як захист, але насправді ціль була їх створення інша.kabostebeztak: ↑ 12.02.2026 12:28
будь який захист можна обійти, але це не значить що його не треба використовувати
-
Mozdev
Member
О це так, бо більшість цих так званих анти-читів, зроблені за принципом найменшого спротиву, за звичай це драйвер рівня ядра....kabostebeztak: ↑ 12.02.2026 12:30ось ось
античіти це круто але нашо воно треба якщо на лінуксі не працює
А що до ліункса, то там треба таке страшне чаклунство творити, що аж страшно, щей з бубном камлати та надіятися що все проканає і тебе не забанять по ричині
"А патамушта"
-
kabostebeztak
Member
- Откуда: Одеса, зараз у Франції
Зате менше чітерів. Пріорітети!Mozdev: ↑ 12.02.2026 12:38О це так, бо більшість цих так званих анти-читів, зроблені за принципом найменшого спротиву, за звичай це драйвер рівня ядра....kabostebeztak: ↑ 12.02.2026 12:30
ось ось
античіти це круто але нашо воно треба якщо на лінуксі не працює
А що до ліункса, то там треба таке страшне чаклунство творити, що аж страшно, щей з бубном камлати та надіятися що все проканає і тебе не забанять по ричині
"А патамушта"![]()
Люблю Embark (The Finals, ARC Raiders) за те що дають все ж таки пограти.
В Destiny 2 чув що банять тих хто на лінукс
не думаю що в Marathon ситуація буде іншою
LINUX SUPPORT WILL MAKE ME GOD
-
tornadox
Member
- Откуда: мені знати що ти не дивак?
Для тих кому не зрозуміло навіщо це.
Умовно це захист від DMA читів які ніякий античіт не може виявити.
Дані плати через PCI шину напряму читають памʼять гри і передають її на інший ПК на якому вже працює ПО для чітерства яке потім через спеціальний софт або плату виводить дані про інших гравців по типу Wall Hack.
Просунуті версії як на другому скріншоті емулюють мишку і реалізовують аім-бот.
https://www.intorqa.gg/post/2024-the-ye ... ware-cheat


Умовно це захист від DMA читів які ніякий античіт не може виявити.
Дані плати через PCI шину напряму читають памʼять гри і передають її на інший ПК на якому вже працює ПО для чітерства яке потім через спеціальний софт або плату виводить дані про інших гравців по типу Wall Hack.
Просунуті версії як на другому скріншоті емулюють мишку і реалізовують аім-бот.
https://www.intorqa.gg/post/2024-the-ye ... ware-cheat


Последний раз редактировалось tornadox 12.02.2026 12:54, всего редактировалось 2 раза.
-
Mozdev
Member
Я не багато граю, особливо в онлайн грайки.kabostebeztak: ↑ 12.02.2026 12:42Зате менше чітерів. Пріорітети!Mozdev: ↑ 12.02.2026 12:38
О це так, бо більшість цих так званих анти-читів, зроблені за принципом найменшого спротиву, за звичай це драйвер рівня ядра....
А що до ліункса, то там треба таке страшне чаклунство творити, що аж страшно, щей з бубном камлати та надіятися що все проканає і тебе не забанять по ричині
"А патамушта"![]()
Люблю Embark (The Finals, ARC Raiders) за те що дають все ж таки пограти.
В Destiny 2 чув що банять тих хто на лінукс
не думаю що в Marathon ситуація буде іншою
LINUX SUPPORT WILL MAKE ME GOD
У Path of Exile, не банять за лінукс, до того ж вона працює ок через вайн-протон...
З Quake Champions та ж історія працює.
-
Donate
Member
А в чому то проблема для пересічного? TPM + UEFI є вже на платах сто років тому, вони вимкнені напевно тільки у тих людей які бавляться дуалбутом.
Якщо система не встановлена в подібних параметрах то вже клініка
Якщо система не встановлена в подібних параметрах то вже клініка
-
Mozdev
Member
+1tornadox: ↑ 12.02.2026 12:51 Для тих кому не зрозуміло навіщо це.
Умовно це захист від DMA читів які ніякий античіт не може виявити.
Дані плати через PCI шину напряму читають памʼять гри і передають її на інший ПК на якому вже працює ПО для чітерства яке потім через спеціальний софт або плату виводить дані про інших гравців по типу Wall Hack.
Просунуті версії як на другому скріншоті емулюють мишку і реалізовують аім-бот.
https://www.intorqa.gg/post/2024-the-ye ... ware-cheat
![]()
Це все одно обходять, але це вже складний сетап, який використають 1,5 читера
Отправлено спустя 9 минут 23 секунды:
Ну, я практикую обхід Secure Boot з TPM для запуску будь-чого на девайсах, де не можна вимкнути Secure Boot, та замінити PK, KEK, MOK.Donate: ↑ 12.02.2026 12:55 А в чому то проблема для пересічного? TPM + UEFI є вже на платах сто років тому, вони вимкнені напевно тільки у тих людей які бавляться дуалбутом.
Якщо система не встановлена в подібних параметрах то вже клініка![]()
( поки що це можливо, а далі це може змінитися )
І все йде до того що нас м'яко привчають до Secure Boot з TPM( через грайки та інщі методи), які з часом зроблять такими що не можна вимкнути, та не можна ними керувати,
а це дуже погано.