Процесорам AMD Ryzen AI Max 500 приписується підтримка оперативної пам’яті LPDDR6

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Сообщение
yuriy_dd
Member

Сообщение

Пропоную обговорити Процесорам AMD Ryzen AI Max 500 приписується підтримка оперативної пам’яті LPDDR6

так вона ж розпаяна, фанати х86 це не переживуть :weep: :weep:
підтримку високошвидкісної оперативної пам’яті LPDDR6
вони не розуміють що швидкість важливіша за можливість upgrad-а :lamer:
Bukakanga
Member

Сообщение

что толку от скорости, если проект/игра/ЛЛМ не влезают в имеющийся объем?
Ostin
Member

Сообщение

yuriy_dd: 11.02.2026 13:39швидкість важливіша за можливість upgrad-а
О так, володарі 5-річних ноутів з 8Гб розпаяної оперативки не дадуть збрехати)
yuriy_dd
Member

Сообщение

Bukakanga: 11.02.2026 13:56что толку от скорости, если проект/игра/ЛЛМ не влезают в имеющийся объем?
АМД не вважає вас розумнішими за них
посперечаємось?
Ostin: 11.02.2026 14:00О так, володарі 5-річних ноутів з 8Гб розпаяної оперативки не дадуть збрехати)
ті ноути успішно пашуть та виконують свої задачі і досі
а Microsoft Surface з 4 Гб + Він 11 - як вам такі? чи ви лише проти АРМ / Епл?
ronemun
Advanced Member

Сообщение

1. надіюсь, використають планки socamm2, як Нвідія?
по ширині як чіп, довжина як 4 чіпа, загальна ширина 96/128/144/192 біт. Відкрутив пару гвинтів і замінив на іншу
по суті головне там зємний плоский дуже тонкий перехідник між контактами на платі і планці,
а кількість чіпів і ширину можна любу, напевно
спойлер
Изображение
2. Поки що як інтегровані, але АМД потрохи переводить відеокарти на LPddr. Інтел і Нвідія теж.
lw_007
Member

Сообщение

yuriy_dd: 11.02.2026 13:39 Пропоную обговорити Процесорам AMD Ryzen AI Max 500 приписується підтримка оперативної пам’яті LPDDR6

так вона ж розпаяна, фанати х86 це не переживуть :weep: :weep:
підтримку високошвидкісної оперативної пам’яті LPDDR6
вони не розуміють що швидкість важливіша за можливість upgrad-а :lamer:
Ти вже купив мак із 128gb на борту і NPU 50+ TOPS? Давай сюди свої тести LLM
yuriy_dd
Member

Сообщение

lw_007: 11.02.2026 15:23Ти вже купив мак із 128gb
а ви? а

може підкажете який х86 купити з максимально швидким одно-потоком? за любі гроші світу, щоб був хоча би таким швидким як М5
lw_007
Member

Сообщение

yuriy_dd: 11.02.2026 16:00
lw_007: 11.02.2026 15:23Ти вже купив мак із 128gb
а ви? а

може підкажете який х86 купити з максимально швидким одно-потоком? за любі гроші світу, щоб був хоча би таким швидким як М5
Ти напевно не в курсі, для цього є окрема дисципліна, називається екстимальний оверклокінг.
Скільки там ГГц у М5 під азотом?

Ну і якщо серйозно, M5 до топових десктопних каменів як до неба рачки. RISK ніколи не славився кількістю інструкцій за такт
yuriy_dd
Member

Сообщение

lw_007: 11.02.2026 16:07 Скільки там ГГц у М5 під азотом?
о, вже тепліше - а навіщо гнати, якщо М4/М5 на значно менших частотах взуває х86?
lw_007: 11.02.2026 16:07 Ну і якщо серйозно, M5 до топових десктопних каменів як до неба рачки. RISK ніколи не славився кількістю інструкцій за такт
зможете довести? наприклад на індустріальних тестах, які пишуть та використовують практично всі. На які орієнтуються Інтел та АМД у своїх презентаціях
alexeygalas
Member
Аватара пользователя
Откуда: Khmelnytskyi

Сообщение

yuriy_dd: 11.02.2026 16:00купити з максимально швидким одно-потоком? за любі гроші світу
Ой вей, ну такий однопотік швидкий, просто космічно швидкий
спойлер
PiBench 2026-02-11 161430.png
Screenshot 2026-02-11 at 16.15.01.png
Последний раз редактировалось alexeygalas 11.02.2026 16:34, всего редактировалось 1 раз.
lw_007
Member

Сообщение

yuriy_dd: 11.02.2026 16:13
lw_007: 11.02.2026 16:07 Скільки там ГГц у М5 під азотом?
о, вже тепліше - а навіщо гнати, якщо М4/М5 на значно менших частотах взуває х86?
Напевно тому що я привів простий контрагрумент який задовольняє поставленим умовам.
Так що не виляй.
yuriy_dd: 11.02.2026 16:13
lw_007: 11.02.2026 16:07 Ну і якщо серйозно, M5 до топових десктопних каменів як до неба рачки. RISK ніколи не славився кількістю інструкцій за такт
зможете довести? наприклад на індустріальних тестах, які пишуть та використовують практично всі. На які орієнтуються Інтел та АМД у своїх презентаціях.
Всі нормальні люди орієнтуються на +- реальні кейси. І це не однопотік.
І Мак там немає переваги, і з урахуванням ціни і підтримки софту матиме ще дуже не скоро
kabostebeztak
Member
Аватара пользователя
Откуда: Одеса, зараз у Франції

Сообщение

yuriy_dd: 11.02.2026 14:06
Ostin: 11.02.2026 14:00О так, володарі 5-річних ноутів з 8Гб розпаяної оперативки не дадуть збрехати)
ті ноути успішно пашуть та виконують свої задачі і досі
а Microsoft Surface з 4 Гб + Він 11 - як вам такі? чи ви лише проти АРМ / Епл?
ми проти всього поганого і за все хороше
4гб рам в 2026 - лайно

Відправлено через 1 хвилину 10 секунд:
yuriy_dd: 11.02.2026 16:13
lw_007: 11.02.2026 16:07 Ну і якщо серйозно, M5 до топових десктопних каменів як до неба рачки. RISK ніколи не славився кількістю інструкцій за такт
зможете довести? наприклад на індустріальних тестах, які пишуть та використовують практично всі. На які орієнтуються Інтел та АМД у своїх презентаціях
Да запусти ти вже The Finals хоч раз

Відправлено через 7 хвилин 39 секунд:
yuriy_dd: 11.02.2026 13:39 Пропоную обговорити Процесорам AMD Ryzen AI Max 500 приписується підтримка оперативної пам’яті LPDDR6

так вона ж розпаяна, фанати х86 це не переживуть :weep: :weep:
підтримку високошвидкісної оперативної пам’яті LPDDR6
вони не розуміють що швидкість важливіша за можливість upgrad-а :lamer:
до тих пір доки її не перестане вистачати
і потім треба буде купляти новий пристрій замість апгрейду за 5хв

Відправлено через 1 хвилину 27 секунд:
yuriy_dd: 11.02.2026 16:13
lw_007: 11.02.2026 16:07 Скільки там ГГц у М5 під азотом?
о, вже тепліше - а навіщо гнати, якщо М4/М5 на значно менших частотах взуває х86?
ну ти ж хотів швидкий однопотік?
DuckRider
Member
Аватара пользователя

Сообщение

yuriy_dd: 11.02.2026 16:13
lw_007: 11.02.2026 16:07 Скільки там ГГц у М5 під азотом?
о, вже тепліше - а навіщо гнати, якщо М4/М5 на значно менших частотах взуває х86?
Да? А сколько там фпс в кс? Линукс накатишь, проверишь?
Последний раз редактировалось DuckRider 11.02.2026 17:30, всего редактировалось 1 раз.
kabostebeztak
Member
Аватара пользователя
Откуда: Одеса, зараз у Франції

Сообщение

Ostin: 11.02.2026 14:00
yuriy_dd: 11.02.2026 13:39швидкість важливіша за можливість upgrad-а
О так, володарі 5-річних ноутів з 8Гб розпаяної оперативки не дадуть збрехати)
ні, не дамо!

Відправлено через 1 хвилину 24 секунди:
DuckRider: 11.02.2026 17:26
yuriy_dd: 11.02.2026 16:13

о, вже тепліше - а навіщо гнати, якщо М4/М5 на значно менших частотах взуває х86?
Да? А сколько там фпс в кс?
Макос не для ігор!
Попроси його лінукс поставити бо я у нього в чс, тільки не кажи що це я сказав)
yariksom
Member

Сообщение

yuriy_dd: 11.02.2026 16:13о, вже тепліше - а навіщо гнати, якщо М4/М5 на значно менших частотах взуває х86?
Взуває, щей як взуває, перемножує і одночасно ділить на нуль за один такт.
Пане Юрій, ви розумієте різницю між загальною та пропієтарною системою?
0F
Member

Сообщение

yuriy_dd: 11.02.2026 16:13 індустріальних тестах, які пишуть та використовують практично всі
Приклад так званого індустріального тесту з методикою тестування і присутністю в стандартах в студію.
kabostebeztak
Member
Аватара пользователя
Откуда: Одеса, зараз у Франції

Сообщение

yariksom: 11.02.2026 18:00
yuriy_dd: 11.02.2026 16:13о, вже тепліше - а навіщо гнати, якщо М4/М5 на значно менших частотах взуває х86?
Взуває, щей як взуває, перемножує і одночасно ділить на нуль за один такт.
Пане Юрій, ви розумієте різницю між загальною та пропієтарною системою?
попроси його запустити The Finals
yuriy_dd
Member

Сообщение

yariksom: 11.02.2026 18:00та пропієтарною системою?
це ви так на windows наїжджаєте?
0F: 11.02.2026 18:00Приклад так званого індустріального тесту з методикою тестування і присутністю в стандартах в студію
ви розписуєтесь у власній некомпетенції проаналізувати презентаційні слайди від intel чи AMD?
ще може скажіть що від комп'ютера вам потрібні лише ігри
AntonyKandaurov
Member
Аватара пользователя
Откуда: Славетне місто Запоріжжя

Сообщение

Хіба віндовс жорстко прив'язаний до заліза? Просвітіть, хто в курсі, а то тут деякі пишуть якісь страшні речі.
SergiusTheBest
Member
Откуда: Київ

Сообщение

Ostin: 11.02.2026 14:00 О так, володарі 5-річних ноутів з 8Гб розпаяної оперативки не дадуть збрехати)
Хто в такій ситуації, рекомендую ставиви Linux і налаштувати ZRAM - стискає сторінки пам'яті в 4 рази, тобто ефективний об'єм пам'яті можна легко збільшити до 14-20 ГБ. Працює чудово.
Ответить