Aqua Computer починає продажі «розумного» адаптера для роз’єму 12V‑2×6 за ціною €100

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Сообщение
dret09
Member
Аватара пользователя
Откуда: Харків

Сообщение

Пропоную обговорити Aqua Computer починає продажі «розумного» адаптера для роз’єму 12V‑2×6 за ціною €100

100 євро для вирішення проблеми, якої не повинно бути взагалі...
Nekros
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Оце я розумію прогрів на шекелі.
Скоро будуть підставки під безкисневий кабель продавати як аудіофілам :gigi:
Последний раз редактировалось Nekros 10.02.2026 10:00, всего редактировалось 1 раз.
alexeygalas
Member
Аватара пользователя
Откуда: Khmelnytskyi

Сообщение

Нагадало
olympic_shooter.jpg
Piter Cantrope
Member
Аватара пользователя
Откуда: Калуш

Сообщение

Власники карт з 8-pin роз'ємами, яких ця діч оминула, і вони не оновлювали свої старі бж, бо нашо дурно гроші витрачати
:popcorn:
alexeygalas
Member
Аватара пользователя
Откуда: Khmelnytskyi

Сообщение

Piter Cantrope: 10.02.2026 10:12Власники карт з 8-pin роз'ємами
А таккож власники хх60-хх80 (та хх90, які зробили андервольт) карт із цим роз*ємом :popcorn:
Аціо
Member
Аватара пользователя
Откуда: Poltava s.

Сообщение

А от в мене питання - вони там у креслення, геометрію, математику хоч намагались?
Генії взагалі то половина двобаштових кулерів не стануть на 0.5-1.8см,
у радіатор впреться їх покращення вже сьогодні.


А я зрозумів - це до цього дива ворожої геніальності жодного інженера не підпустили,
Все зроблено випадковими перехожими білля бару у п'ятницю вечором.
denizen
Member
Аватара пользователя
Откуда: Київ

Сообщение

Аціо: 10.02.2026 10:31 А от в мене питання - вони там у креслення, геометрію, математику хоч намагались?
Генії взагалі то половина двобаштових кулерів не стануть на 0.5-1.8см,
у радіатор впреться їх покращення вже сьогодні.
нажаль, нікчемна річь, в мене він не стане, навіть, якщо б захотів.
Барбарис
Member
Аватара пользователя
Откуда: Вінниця

Сообщение

Аціо, вони просто в змові з виробниками вертикальних кріплень карт і рейзерів B-)
Earanak
Member
Аватара пользователя
Откуда: Украина

Сообщение

Там ведь есть Type A и Type B, один из них торчит вниз а другой вверх.
denizen
Member
Аватара пользователя
Откуда: Київ

Сообщение

Earanak: 10.02.2026 10:40 Там ведь есть Type A и Type B, один из них торчит вниз а другой вверх.
той шо вниз, теж не підійде, бо товщина карти не дасть дріт вставити в цей пристрій
tornadox
Member
Аватара пользователя
Откуда: мені знати що ти не дивак?

Сообщение

Затримка і підвищення ціни пов’язані з необхідністю доопрацювання програмного забезпечення.
Відчуй себе бета тестером першої партії!
S0N1C
Member
Аватара пользователя
Откуда: Dnipro

Сообщение

tornadox: 10.02.2026 10:42
Затримка і підвищення ціни пов’язані з необхідністю доопрацювання програмного забезпечення.
Відчуй себе бета тестером першої партії!
а програмне забезпечення по підписці? якщо ні - треба ще допрацьовувати :gigi:
Геральт
Member
Аватара пользователя
Откуда: з Рівії

Сообщение

А мені подобається. Одразу відчувається преуім якість легіону "90% ринку" :-/
Аціо
Member
Аватара пользователя
Откуда: Poltava s.

Сообщение

Earanak: 10.02.2026 10:40 Там ведь есть Type A и Type B, один из них торчит вниз а другой вверх.
Так отож - у нас же час відеокарт в один слот, так?
Georgin
Member
Аватара пользователя
Откуда: Запоріжжя

Сообщение

Кращє б хтось вже почав "продаж" розумних інженерів для провідних виробників мікроелектроніки і всього такого...
leif
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Купуйте швидше! А то згорить катастрофічно (с)(але це не точно) :laugh:
Earanak
Member
Аватара пользователя
Откуда: Украина

Сообщение

Ясно, я думал там у версии которая вниз идет, вертикальный коннектор.
Ну что то типа такого - https://cdn.videocardz.com/1/2025/10/WI ... 00x675.jpg
S0N1C
Member
Аватара пользователя
Откуда: Dnipro

Сообщение

Аціо: 10.02.2026 10:47
Earanak: 10.02.2026 10:40 Там ведь есть Type A и Type B, один из них торчит вниз а другой вверх.
Так отож - у нас же час відеокарт в один слот, так?
взагалі то Aqua Computer натякає шо майже так ;)
dret09
Member
Аватара пользователя
Откуда: Харків

Сообщение

Georgin: 10.02.2026 10:49 Кращє б хтось вже почав "продаж" розумних інженерів для провідних виробників мікроелектроніки і всього такого...
Та з інженерами там у всіх ок, порсто на посадах ефективні сидять. Та і ринок не реагує, тому з лопати і кормлять. Коли компи були привілегією і ними користувалися лише ті, хто шарять, то такого не було. А зараз це масс-маркет, тому маємо що маємо(
Аціо
Member
Аватара пользователя
Откуда: Poltava s.

Сообщение

S0N1C: 10.02.2026 10:53 взагалі то Aqua Computer натякає шо майже так ;)
А зрозумів - геніально, щоб придбати наш перехідник за 100 баксів,
спочатку придбай контур на всю систему за 1000 баксів.
Тільки чому на фото в них радіатор у відеокарти повітряного охолодження?
Тобто вони генії в кубі та ще прогресують у геометричній прогресії. :lol:
Ответить