Intel Core Ultra 5 250K Plus показав слабкий результат у Geekbench відносно попередника Core Ultra 5 245K

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Сообщение
FastBullet
Member

Сообщение

Предлагаю обсудить Intel Core Ultra 5 250K Plus показав слабкий результат у Geekbench відносно попередника Core Ultra 5 245K

Як на мене ці ядра повна туфта. Тому що, щоб побачити підвищену продуктивність потрібно збільшувати ліміти, а вони і так неадекватні)) Тому він буде гарніший тільки у спеках((
Liam
Member
Аватара пользователя
Откуда: Запоріжжя

Сообщение

В мене таке відчуття, що тести Intel'у роблять хлопці з AMD.
alexeygalas
Member
Аватара пользователя
Откуда: Khmelnytskyi

Сообщение

Явно передрелізний мікрокод або дрова. Я на 235Т з лімітами PL1/2 = 70W/90W вибив стільки https://browser.geekbench.com/v6/cpu/16237267
Liam: 09.02.2026 14:08тести Intel'у роблять хлопці з AMD
Тому і дуже дуже схоже на те )
Lorichic
Member
Аватара пользователя
Откуда: Киев

Сообщение

Liam: 09.02.2026 14:08В мене таке відчуття, що тести Intel'у роблять хлопці з AMD.
Не только, там "амдешники"диверсанты ещё и в разработке core ultra учавствовали, иначе не объяснить выход такого кала от компании первого эшелона
Nekros
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Да як у них виходить робити нові процессори повільнішими за попередні? :gigi:
Liam: 09.02.2026 14:08 В мене таке відчуття, що тести Intel'у роблять хлопці з AMD.
В штани гівно підкинули :gigi:
kabostebeztak
Member
Аватара пользователя
Откуда: Одеса, зараз у Франції

Сообщение

єсли б мьі зналі што ета такоє...

Відправлено через 4 хвилини 46 секунд:
Nekros: 09.02.2026 15:57 Да як у них виходить робити нові процессори повільнішими за попередні? :gigi:
такого навіть в часи фх та феном не було
ДядяСаша
Member
Аватара пользователя
Откуда: Киев

Сообщение

І як сюди не вставити Леоніда Даниловича з крилатою фразою хоч і заїздженою.
"Це ж було вже"! :facepalm:
Entar
Member

Сообщение

Мені цікаво, а чи показують інтелівські процесори з купою цих ядер перевагу над АМД процесорами з 8 ядрами/16 потоками в таких іграх як парадоксівські EU5, наприклад, HOI4 ітд?

Мені особисто вистачає продуктивності проца в ААА сінгл рпг/екшн іграх, там відеокарта в пріорітеті, а от в таких іграх проц чим краще тим краще.
alexeygalas
Member
Аватара пользователя
Откуда: Khmelnytskyi

Сообщение

Nekros: 09.02.2026 15:57Да як у них виходить робити нові процессори повільнішими за попередні?
спойлер
Изображение
kabostebeztak: 09.02.2026 16:04такого навіть в часи фх та феном не було
А ти готовий вуха розвішати і цих зазомбованих слухати? В них все, чим вони НЕ користуються повільніше за попереднє
спойлер
Изображение
https://www.pugetsystems.com/pugetbench ... i7-14700K/
https://www.pugetsystems.com/pugetbench ... Processor/

Мені здається, 5 поколінь проців пройде а вони далі будуть копіпастити одну і ту саму гарячку
Одні і ті ж, які цих процесорів навіть здалека не нюхали
Последний раз редактировалось alexeygalas 09.02.2026 17:10, всего редактировалось 1 раз.
kabostebeztak
Member
Аватара пользователя
Откуда: Одеса, зараз у Франції

Сообщение

alexeygalas: 09.02.2026 17:06
Nekros: 09.02.2026 15:57Да як у них виходить робити нові процессори повільнішими за попередні?
спойлер
Изображение
kabostebeztak: 09.02.2026 16:04такого навіть в часи фх та феном не було
А ти готовий вуха розвішати і цих зазомбованих слухати? В них все, чим вони НЕ користуються повільніше за попереднє
спойлер
Изображение
https://www.pugetsystems.com/pugetbench ... i7-14700K/
https://www.pugetsystems.com/pugetbench ... Processor/

Мені здається, 5 поколінь проців пройде а вони далі будуть копіпастити одну і ту саму гарячку
А
Ок
По фактах, харош.
alexeygalas
Member
Аватара пользователя
Откуда: Khmelnytskyi

Сообщение

kabostebeztak: 09.02.2026 17:08По фактах, харош.
На цьому форумі все (абсолютно все) потрібно перевіряти самому. Бо насвистять ще й не такого ))

По темі - Арроу зливають лише в ЦП залежних ігорях. Єдине слабке місце.
kabostebeztak
Member
Аватара пользователя
Откуда: Одеса, зараз у Франції

Сообщение

alexeygalas: 09.02.2026 17:11
kabostebeztak: 09.02.2026 17:08По фактах, харош.
На цьому форумі все (абсолютно все) потрібно перевіряти самому. Бо насвистять ще й не такого ))
Я сюди взагалі ось таким займатись прийшов а не серьозно в чомусь розбиратись:

Изображение
yuriy_dd
Member

Сообщение

Nekros: 09.02.2026 15:57Да як у них виходить робити нові процессори повільнішими за попередні?
фору дають АРМ
Sanьka
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Lorichic: 09.02.2026 15:24Не только, там "амдешники"диверсанты ещё и в разработке core ultra учавствовали, иначе не
Те, що кори ультри вийшли невдалими, навіть Інтел підтвердила. Ну хоч цей раз вистачило сміливості визнати це. Погано, що деякі понакупивші цей мотлох, бігають з теми в тему "вєщають", що ці проци не такі вже і погані, і що там умови не ті щоб потанцавал розкрився, і взагалі вони для роботи :gigi: . Точно як колись в часи ФХ, подавай умови, бубен і банджо, щоб він розкрив себе.

Ну нічого, зараз новий сокет вийде, і тоді Інтел покаже себе (але це не точно).
alexeygalas
Member
Аватара пользователя
Откуда: Khmelnytskyi

Сообщение

Sanьka: 09.02.2026 23:55Погано, що деякі понакупивші цей мотлох, бігають з теми в тему "вєщають",
Ти це серйозно? А не ваша четвірка одних і тих же "лічностєй", сліпо обожнюючих амд, бігає під кожною темою відмічається фразою "інтел гівно"? Навіть в цьому топіку. Одні і ті ж люди. То хто бігає? :lol:
Sanьka
Member
Аватара пользователя

Сообщение

alexeygalas: 10.02.2026 07:27 То хто бігає?
Всім давно зрозуміло, що 1800 сокет прохідний, проци навіть не випередили 1700ті. Тому Інтел визнала прокол і ставки робить на 1900.
А ти в кожній темі якраз і бігаєш, акі адепт сінебенча. Походу понакупив тих проців і хвалиш.
Последний раз редактировалось Sanьka 10.02.2026 08:00, всего редактировалось 1 раз.
man1242
Member
Аватара пользователя
Откуда: Кривий Ріг

Сообщение

Nekros: 09.02.2026 15:57 Да як у них виходить робити нові процессори повільнішими за попередні? :gigi:
Liam: 09.02.2026 14:08 В мене таке відчуття, що тести Intel'у роблять хлопці з AMD.
В штани гівно підкинули :gigi:
Бо тех процесс все ще 10нм але запаковані інакше а кажуть у консолях старе залізо, ось у інтела скайлейк 2015 року вже пережив два консольних покоління :lol:
Последний раз редактировалось man1242 10.02.2026 08:00, всего редактировалось 1 раз.
Nekros
Member
Аватара пользователя

Сообщение

alexeygalas: 10.02.2026 07:27
Sanьka: 09.02.2026 23:55Погано, що деякі понакупивші цей мотлох, бігають з теми в тему "вєщають",
Ти це серйозно? А не ваша четвірка одних і тих же "лічностєй", сліпо обожнюючих амд, бігає під кожною темою відмічається фразою "інтел гівно"? Навіть в цьому топіку. Одні і ті ж люди. То хто бігає? :lol:
Тому що інтел це позор, інтел це зашквар, Інтел це заслужив.
Хто як не ми? І чому цього не робити якщо вони кожного разу обсираються і тільки новий сокет встигають клепати :gigi:
alexeygalas
Member
Аватара пользователя
Откуда: Khmelnytskyi

Сообщение

Nekros: 10.02.2026 07:59Хто як не ми?
То прикладайте якісь тести, скріни з ваших core ultra, пруфи короче. Бо інакше - це виглядає як
Пук срьоньк ахаха. І побіг далі

Яка практична користь від ваших повідомлень, якщо вони повторюються?
В кожному топіку одне і те саме. Я можу ваш весь контент врапнути одним рядком:

Гірше за попереднє, новий сокет, мертва платформа, h264 10bit 4:2:2, fps в 1080р низький. Асрок гівно. Ліза валіза.

Все
Последний раз редактировалось alexeygalas 10.02.2026 08:19, всего редактировалось 1 раз.
Nekros
Member
Аватара пользователя

Сообщение

alexeygalas: 10.02.2026 08:03
Nekros: 10.02.2026 07:59Хто як не ми?
То прикладайте якісь тести, скріни з ваших core ultra, пруфи короче.
Вийшов недолугий arrow lake на новому сокеті по продуктивності гірше попереднього покоління. Тепер виходять ті сами ядра лише з перемаркуванням і все, більше нічого не вийде. Мертва тупикова платформа. Уявляю пики тих хто купив під них материнка за 10к+ грн. Тепер що би підвищити продуктивність треба буде ще 10к на материнку викласти вже з новим сокетом :lol:
Прогріли гоїв а їм все подобається, пруфи на розумові здібності просять :gigi:
Последний раз редактировалось Nekros 10.02.2026 08:13, всего редактировалось 4 раза.
Ответить