AMD Ryzen Threadripper Pro 9995WX з інтегрованим у кришку водоблоком розігнали до 5,3 ГГц при енергоспоживанні до 1340 Вт

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Сообщение
waryag
Member
Аватара пользователя
Откуда: Суми

Сообщение

Пропоную обговорити AMD Ryzen Threadripper Pro 9995WX з інтегрованим у кришку водоблоком розігнали до 5,3 ГГц при енергоспоживанні до 1340 Вт

Крута робота. Але делід здається мені більш технологічним рішенням, може у тредріперів якісь проблеми?
denizen
Member
Аватара пользователя
Откуда: Київ

Сообщение

waryag: 07.02.2026 15:30 Пропоную обговорити AMD Ryzen Threadripper Pro 9995WX з інтегрованим у кришку водоблоком розігнали до 5,3 ГГц при енергоспоживанні до 1340 Вт

Крута робота. Але делід здається мені більш технологічним рішенням, може у тредріперів якісь проблеми?
хіба там не припій між кришкою та кристалом?
waryag
Member
Аватара пользователя
Откуда: Суми

Сообщение

denizen: 07.02.2026 16:28хіба там не припій між кришкою та кристалом?
Припій. Але знімання тепла залишає багато простору для покращення.
Juv4uk
HWBOT OC Team
Аватара пользователя

Сообщение

Цікаво як при такій будові веде себе ГДС і чи не створюються завихрення
denizen
Member
Аватара пользователя
Откуда: Київ

Сообщение

waryag: 07.02.2026 16:53
denizen: 07.02.2026 16:28хіба там не припій між кришкою та кристалом?
Припій. Але знімання тепла залишає багато простору для покращення.
Хм, так напишіть тоді, бо якось голословно. Ці китайці наче не дурні, виглядаю досить потужно, та професійно. Що тут ще можна покращити?
waryag
Member
Аватара пользователя
Откуда: Суми

Сообщение

denizen: 07.02.2026 19:00Хм, так напишіть тоді, бо якось голословно. Ці китайці наче не дурні, виглядаю досить потужно, та професійно. Що тут ще можна покращити?
Не дурні, але це дуже складно і дорого. І кріплення до кришки не дуже надійне, і мідь в мікроканалах без покриття швидко почне окислюватися.

На цьому фоні зняття кришки і установка водоблока на голі кристали - верх технологічності. Питання саме в знятті кришки.
yuriy_dd
Member

Сообщение

Cinebench 2024 показав 10 080 балів
проц АРМ 2021 року дає 5000+ в цьому тесті, споживаючи 250 Вт
waryag
Member
Аватара пользователя
Откуда: Суми

Сообщение

yuriy_dd: 07.02.2026 20:25проц АРМ 2021 року дає 5000+ в цьому тесті, споживаючи 250 Вт
:facepalm:

Відправлено через 5 хвилин 55 секунд:
Тема про крутий кастомний проєкт, що дозволив досягнути крутого результату в розгоні. Але тобі того не зрозуміти...
S0N1C
Member
Аватара пользователя
Откуда: Dnipro

Сообщение

waryag: 07.02.2026 19:23
denizen: 07.02.2026 19:00Хм, так напишіть тоді, бо якось голословно. Ці китайці наче не дурні, виглядаю досить потужно, та професійно. Що тут ще можна покращити?
Не дурні, але це дуже складно і дорого. І кріплення до кришки не дуже надійне, і мідь в мікроканалах без покриття швидко почне окислюватися.

На цьому фоні зняття кришки і установка водоблока на голі кристали - верх технологічності. Питання саме в знятті кришки.
кріплення до кришки абсолютно таке ж як у всіх інших водоблоків,
почне або ні окислюватися мідь - залєжить більше від теплоносія, але навіть якщо окислиться - нічого страшного
до того ж, окис хоч зняти легко, на відміну від лушпання нікельованих блоків :shuffle:
Adamantium
Ghost
Откуда: Днепр

Сообщение

yuriy_dd: 07.02.2026 20:25
Cinebench 2024 показав 10 080 балів
проц АРМ 2021 року дає 5000+ в цьому тесті, споживаючи 250 Вт
И дальше што?
Долго ещё наркотой баловаться будем?
Или начнем лечение, а, пациент? :gigi:
LVladislavchik
Member

Сообщение

yuriy_dd
А пруфи будуть?
waryag
Member
Аватара пользователя
Откуда: Суми

Сообщение

S0N1C: 07.02.2026 22:55кріплення до кришки абсолютно таке ж як у всіх інших водоблоків,
Типово, гвинти вкручуються у товсту, принаймні в місцях кріплення, пластину. А в кришці "м'яса" мало, і свердлити наскрізь не можна, тому їм довелося використати тонкі і короткі гвинти.
isusik63
Member
Аватара пользователя
Откуда: Волчанск, Харьков,Ч.Тишки,Лахти.

Сообщение

yuriy_dd: 07.02.2026 20:25
Cinebench 2024 показав 10 080 балів
проц АРМ 2021 року дає 5000+ в цьому тесті, споживаючи 250 Вт
Юрий вам скучно в вашем яблочном мире? Тема про разгон и кастом охлад на воде , а не про культ-деградацию некоторых личностей на фоне яблоко-АРМных процов.
S0N1C
Member
Аватара пользователя
Откуда: Dnipro

Сообщение

waryag: 07.02.2026 23:22
S0N1C: 07.02.2026 22:55кріплення до кришки абсолютно таке ж як у всіх інших водоблоків,
Типово, гвинти вкручуються у товсту, принаймні в місцях кріплення, пластину. А в кришці "м'яса" мало, і свердлити наскрізь не можна, тому їм довелося використати тонкі і короткі гвинти.
м"яса там досталь :D
The IHS of the AMD Ryzen Threadripper Pro 9995WX processor is 4.1 mm thick, which left Geekerwan with about 2.0 mm of fin depth and about 2.1 mm for the structural integrity of the IHS, which is subject to a lot of water pressure.
а в місцях де отвори просведлені - то мабуть ще більше товщина, бо по краях воно ж до текстоліту йде
Ray2000gt
Advanced Member
Откуда: Киев

Сообщение

waryag: 07.02.2026 19:23 На цьому фоні зняття кришки і установка водоблока на голі кристали - верх технологічності. Питання саме в знятті кришки.
Взагалі не бачу проблеми зняти кришку. Зфрезерувати її на цьому ж станку, яким вони мікроканали робили.
S0N1C
Member
Аватара пользователя
Откуда: Dnipro

Сообщение

багато проців за $11700 фрезерував? :rolleyes: :gigi:

в мене є старий ноутбучний атлон з відкритим кристалом на якому мааааленька подряпинка поперек - достатньо було шоб він не працював
oleg5d75
Member
Откуда: Суми, Україна

Сообщение

Пішов фрезерувати кришку....
ronemun
Advanced Member

Сообщение

LVladislavchik: 07.02.2026 23:09 yuriy_dd
А пруфи будуть?
пруф
5000 для 128 ядер це мало - всього 40 очок на ядро. Але це старий проц ARM з низькою частотою, зарашні дають в рази більше, а Apple M5 - 200+ на 1p потік.
AMD TR 9995 видав 10 000/96ядер=104 на ядро в 2 потоки- це дійсно дуже мало для ядра Zen5 на 5.3 ГГц, на цій частоті воно може тільки в 1 потік на ядро 130 очок, а в 2 потоки на 1 ядро - до 180 очок.
тут 192 потоки, в теорії мало бути 17 000. Навіть Інтел на 64ядра/128 потоків набирає 9200, і такий же AMD 9980 - 8000 очок на 5,2 ГГц.
Очевидно, тут занадто великі таймінги памяті - вона буквально невстигає переварити стільки транзакцій - ядра потужні, а толку мало
yariksom
Member

Сообщение

Зараз я за такі процесори! Тільки радіатор був би більшим, але й щоб електрику трохи давали для заживлення :gigi:
denizen
Member
Аватара пользователя
Откуда: Київ

Сообщение

waryag: 07.02.2026 19:23
denizen: 07.02.2026 19:00Хм, так напишіть тоді, бо якось голословно. Ці китайці наче не дурні, виглядаю досить потужно, та професійно. Що тут ще можна покращити?
Не дурні, але це дуже складно і дорого. І кріплення до кришки не дуже надійне, і мідь в мікроканалах без покриття швидко почне окислюватися.

На цьому фоні зняття кришки і установка водоблока на голі кристали - верх технологічності. Питання саме в знятті кришки.
А термоінтерфейс ви який пропонуєте класти між водоблоком та кристалом? Тут припій, щось співставне це тільки рідкий метал, інакше буде значно гірший результат.
Ответить