Тайванські ентузіасти зможуть придбати MSI GeForce RTX 5090 Lightning Z за $5200, право покупки розіграють у лотерею

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Сообщение
aaleksandrenko
Member
Аватара пользователя
Откуда: Житомир

Сообщение

Олег963
Member
Аватара пользователя
Откуда: Львів

Сообщение

Тобто маючи касу ви ще не можете просо це купити ммм :insane:
A1eksandr
Member
Откуда: Днепр

Сообщение

конченые
sapsan
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Відеокарти Епштейна
Firebrand
Member
Аватара пользователя
Откуда: Киев

Сообщение

Олег963: 07.02.2026 12:29 Тобто маючи касу ви ще не можете просо це купити ммм :insane:
Back to ussr. :super:
-seraphim-
Junior
Аватара пользователя
Откуда: Харків

Сообщение

Изображение

читаю останні новини про комплектуючі, як якогось Оруела...
waryag
Member
Аватара пользователя
Откуда: Суми

Сообщение

aaleksandrenko: 07.02.2026 12:12 Черга за картою за таку ціну? Дожилися :facepalm:
10 карт. Чому б і не набратися такій кількості техноблогерів чи медійних оверів?
На відео по карті вони зароблять більше.
yariksom
Member

Сообщение

Деякі люди зараз мають дуже великі гроші, але такі карти купують їх діти для яких нічо не шкода :-P
Buldozer.
Member
Аватара пользователя
Откуда: Харьков

Сообщение

A1eksandr: 07.02.2026 12:41 конченые
Классный комментарий на профильном ресурсе про разгон. :mad:

Коменты про видяхи напоминают бабушек советских, которые только бухтят что все дорого, всех ненавидят и все вокруг дураки, ага.
Yurius
Member
Аватара пользователя
Откуда: Запоріжжя

Сообщение

Чекаємо в Телемарті за 499 999 грн по акції з припискою "закінчується!"
kabostebeztak
Member
Аватара пользователя
Откуда: Одеса, зараз у Франції

Сообщение

Buldozer.: 08.02.2026 08:43
A1eksandr: 07.02.2026 12:41 конченые
Классный комментарий на профильном ресурсе про разгон. :mad:

Коменты про видяхи напоминают бабушек советских, которые только бухтят что все дорого, всех ненавидят и все вокруг дураки, ага.
З однієї сторони ти правий, бо супер ексклюзивне залізо існувало завжди, а з іншої на фоні новин про дефіцит і високих цін на масові відеокарти такі новини не дуже виглядають.
S0N1C
Member
Аватара пользователя
Откуда: Dnipro

Сообщение

у інші часи ця відуха і не була б ексклюзивною, фактично гарного в ній тільки посилена система живлення, а от 360 тонкий радік виглядає просто смішно
pelia
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Я спочатку прочитав 520 баксів, не міг зрозуміти що вам не подобається, а тоді перечитав уважніше, взагалі здуріли :facepalm:
-seraphim-
Junior
Аватара пользователя
Откуда: Харків

Сообщение

Buldozer.: 08.02.2026 08:43
A1eksandr: 07.02.2026 12:41 конченые
Классный комментарий на профильном ресурсе про разгон. :mad:

Коменты про видяхи напоминают бабушек советских, которые только бухтят что все дорого, всех ненавидят и все вокруг дураки, ага.

якщо б це був коментар на цю новину: AMD Ryzen Threadripper Pro 9995WX з інтегрованим у кришку водоблоком розігнали до 5,3 ГГц при енергоспоживанні до 1340 Вт
я був би з вами згоден, але це обговорення новини, в якій купка *** будуть намагатися стати "щасливчиком" з правом купити відяху за $5200, ціна якої за звичайних обставин, максимум +200$ до ціни рефу
Enjthesilence
Member
Аватара пользователя

Сообщение

-seraphim-: 08.02.2026 13:59
Buldozer.: 08.02.2026 08:43

Классный комментарий на профильном ресурсе про разгон. :mad:

Коменты про видяхи напоминают бабушек советских, которые только бухтят что все дорого, всех ненавидят и все вокруг дураки, ага.

я був би з вами згоден, але це обговорення новини, в якій купка *** будуть намагатися стати "щасливчиком" з правом купити відяху за $5200, ціна якої за звичайних обставин, максимум +200$ до ціни рефу
лімітована серія флагманської карти. що тут дивує? хтось подібне з часом продає дорожче, а з такими лімітами на кількість, можна одразу продати дорожче. невже ти вперше бачиш подібного роду залізки? окреме питання, як ти порахував +200$ до ціни рефу.
-seraphim-
Junior
Аватара пользователя
Откуда: Харків

Сообщение

Enjthesilence: 08.02.2026 14:54
-seraphim-: 08.02.2026 13:59

я був би з вами згоден, але це обговорення новини, в якій купка *** будуть намагатися стати "щасливчиком" з правом купити відяху за $5200, ціна якої за звичайних обставин, максимум +200$ до ціни рефу
лімітована серія флагманської карти. що тут дивує? хтось подібне з часом продає дорожче, а з такими лімітами на кількість, можна одразу продати дорожче. невже ти вперше бачиш подібного роду залізки? окреме питання, як ти порахував +200$ до ціни рефу.
як лімітована серія, може так і є (щоб повісити її у рамочку на стіну), але я кажу про її характеристики, це серія Лайтнінг у якої вони як і у інших ТУФРОГРЕДДЕВІЛСТРІКСНІТРОМАТРІКСАОРУССЮПРІМ edition, які тягнуть на умовні +200 баксів(знов жеж, за звичайних обставин, а не у світі який з'їхав з глузду)
Enjthesilence
Member
Аватара пользователя

Сообщение

-seraphim-: 08.02.2026 15:23
Enjthesilence: 08.02.2026 14:54
лімітована серія флагманської карти. що тут дивує? хтось подібне з часом продає дорожче, а з такими лімітами на кількість, можна одразу продати дорожче. невже ти вперше бачиш подібного роду залізки? окреме питання, як ти порахував +200$ до ціни рефу.
як лімітована серія, може так і є (щоб повісити її у рамочку на стіну), але я кажу про її характеристики, це серія Лайтнінг у якої вони як і у інших ТУФРОГРЕДДЕВІЛСТРІКСНІТРОМАТРІКСАОРУССЮПРІМ edition, які тягнуть на умовні +200 баксів(знов жеж, за звичайних обставин, а не у світі який з'їхав з глузду)
що означає "як лімітована серія, може так і є?" якщо ти це обговорюєш в темі про чергу, щоб мати змогу купити карту. це тобі не натякає на її "ексклюзивність?"
ти написав +200 долларів від рефу, звідки такі цифри? 1000вт, 2х конектори живлення, плата нестандартного дизайну з більшою кількістю фаз живлення, карта вже поставила не один рекорд в бенчмарках і випускається з лімітом у 1300 на весь світ. такі речі ніколи не мали і не будуть мати нормальну собівартість. воно завжди непомірно дороге, лімітовна мишка, яка має +300% до ціни тебе не дивує? тут хоча б отримуєш найпродуктивнішу 5090, яка ставить ос рекорди з коробки. просто дивно, що воно так когось піпчить, ну є цяцька поставити у рамочку, наче такого ніколи не було.
-seraphim-
Junior
Аватара пользователя
Откуда: Харків

Сообщение

Enjthesilence: 08.02.2026 15:38
-seraphim-: 08.02.2026 15:23

як лімітована серія, може так і є (щоб повісити її у рамочку на стіну), але я кажу про її характеристики, це серія Лайтнінг у якої вони як і у інших ТУФРОГРЕДДЕВІЛСТРІКСНІТРОМАТРІКСАОРУССЮПРІМ edition, які тягнуть на умовні +200 баксів(знов жеж, за звичайних обставин, а не у світі який з'їхав з глузду)
що означає "як лімітована серія, може так і є?" якщо ти це обговорюєш в темі про чергу, щоб мати змогу купити карту. це тобі не натякає на її "ексклюзивність?"
ти написав +200 долларів від рефу, звідки такі цифри? 1000вт, 2х конектори живлення, плата нестандартного дизайну з більшою кількістю фаз живлення, карта вже поставила не один рекорд в бенчмарках і випускається з лімітом у 1300 на весь світ. такі речі ніколи не мали і не будуть мати нормальну собівартість. воно завжди непомірно дороге, лімітовна мишка, яка має +300% до ціни тебе не дивує? тут хоча б отримуєш найпродуктивнішу 5090, яка ставить ос рекорди з коробки. просто дивно, що воно так когось піпчить, ну є цяцька поставити у рамочку, наче такого ніколи не було.
вся її "ексклюзивність" є такою, тільки для ховрашків, а насправді звичайна відяха ТУФРОГРЕДДЕВІЛСТРІКСНІТРОМАТРІКСАОРУССЮПРІМ edition, така б карта(до буму майнінга) коштувала максимум (і то від якоїсь ЕВГА кінгпінедишн) на 200$ дорожче, зараз це :teacher: :teacher: :teacher: "ЕКСКЛЮЗИВ"
Ось просто до прикладу:
gtx 980 ti price on start 649$
evga gtx 980 ti classified kingpin edition price on start 850$
daesz
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Enjthesilence: 08.02.2026 14:54 лімітована серія флагманської карти. що тут дивує?
Asus matrix мав схожу ціну (і це ще було до подорожчання пам'яті) і коментарів про ціну було точно менше :D
Enjthesilence
Member
Аватара пользователя

Сообщение

-seraphim-: 08.02.2026 16:24
Enjthesilence: 08.02.2026 15:38

що означає "як лімітована серія, може так і є?" якщо ти це обговорюєш в темі про чергу, щоб мати змогу купити карту. це тобі не натякає на її "ексклюзивність?"
ти написав +200 долларів від рефу, звідки такі цифри? 1000вт, 2х конектори живлення, плата нестандартного дизайну з більшою кількістю фаз живлення, карта вже поставила не один рекорд в бенчмарках і випускається з лімітом у 1300 на весь світ. такі речі ніколи не мали і не будуть мати нормальну собівартість. воно завжди непомірно дороге, лімітовна мишка, яка має +300% до ціни тебе не дивує? тут хоча б отримуєш найпродуктивнішу 5090, яка ставить ос рекорди з коробки. просто дивно, що воно так когось піпчить, ну є цяцька поставити у рамочку, наче такого ніколи не було.
вся її "ексклюзивність" є такою, тільки для ховрашків, а насправді звичайна відяха ТУФРОГРЕДДЕВІЛСТРІКСНІТРОМАТРІКСАОРУССЮПРІМ edition, така б карта(до буму майнінга) коштувала максимум (і то від якоїсь ЕВГА кінгпінедишн) на 200$ дорожче, зараз це :teacher: :teacher: :teacher: "ЕКСКЛЮЗИВ"
Ось просто до прикладу:
gtx 980 ti price on start 649$
evga gtx 980 ti classified kingpin edition price on start 850$
Добре, як скажеш. Хотів би я бути «ховрашиком» що б такий непотріб брати по приколу за 5к, але куди там
Ответить