Середньовічна рольова гра Kingdom Come: Deliverance II святкує першу річницю

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Сообщение
waryag
Member
Аватара пользователя
Откуда: Суми

Сообщение

Пропоную обговорити Середньовічна рольова гра Kingdom Come: Deliverance II святкує першу річницю

Чудова гра, незважаючи на одіозність Ваври (чи завдяки ній).
Ijachok
Member
Аватара пользователя

Сообщение

waryag: 05.02.2026 14:15 Пропоную обговорити Середньовічна рольова гра Kingdom Come: Deliverance II святкує першу річницю

Чудова гра, незважаючи на одіозність Ваври (чи завдяки ній).
А в чому одіозність?
maxafon
Member

Сообщение

топ гра - вийшла практично без багів і з хорошою оптимізацією і розробники встигли випустити всі обіцяні длц за рік. Сталкеру 2 є чому повчитись
waryag
Member
Аватара пользователя
Откуда: Суми

Сообщение

Ijachok: 05.02.2026 14:21А в чому одіозність?
Влазив у шітшторми по деяким питанням (але фактично перевзувся у ККД2), хизувався власним бентлі і т.п.
unique-neon
Member

Сообщение

Ну бентлі таки гріх, так
Enjthesilence
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Ijachok: 05.02.2026 14:21
waryag: 05.02.2026 14:15 Пропоную обговорити Середньовічна рольова гра Kingdom Come: Deliverance II святкує першу річницю

Чудова гра, незважаючи на одіозність Ваври (чи завдяки ній).
А в чому одіозність?
Тролив ліваків і ігрожурів в твітері, за що отримав ігнор на тга
Draqoon
Member
Аватара пользователя
Откуда: КиyB

Сообщение

Ijachok: 05.02.2026 14:21
waryag: 05.02.2026 14:15 Пропоную обговорити Середньовічна рольова гра Kingdom Come: Deliverance II святкує першу річницю

Чудова гра, незважаючи на одіозність Ваври (чи завдяки ній).
А в чому одіозність?
Тролити лівих, а потім тролить правих.
Троль, лжец і девственнік.
Volodymyr1985
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Хороша гра, хотілось би третю частину, а не фентезі. Ну але, можливо, їм потрібна перерва. :)
proos
Member
Аватара пользователя
Откуда: Одеса

Сообщение

Шикарная игра, прошёл два раза, выбил все ачивки. К сожалению таких игр почти нет, а продолжения ждать ещё очень долго :weep:
arhilapa
Junior

Сообщение

Draqoon: 05.02.2026 15:24Тролити лівих, а потім тролить правих
Бо шо ліви, що праві в контексті твіттера де він це робить, це тупе кодло яке не соромно потролити
Mantikor
Member
Аватара пользователя

Сообщение

maxafon: 05.02.2026 14:23 топ гра - вийшла практично без багів
Тільки зайці бігають задом наперед, але то таке :D
Draqoon
Member
Аватара пользователя
Откуда: КиyB

Сообщение

arhilapa: 05.02.2026 18:46
Draqoon: 05.02.2026 15:24Тролити лівих, а потім тролить правих
Бо шо ліви, що праві в контексті твіттера де він це робить, це тупе кодло яке не соромно потролити
Він це і в грі зробив.
gregory_amd
Member
Откуда: Харьков

Сообщение

Замечательная игра так то. Но до конца не осилил, не получается у меня играть не в онлайн игры.

Кроме линейки final fantasy вообще ничего до конца из соло игр не осилил, может разве что первый crysis в школьные годы.. И то наверное потому что он коротенький и не успел наскучить
neonglaу
Member
Аватара пользователя
Откуда: Миколаїв, Україна

Сообщение

maxafon: 05.02.2026 14:23 топ гра - вийшла практично без багів і з хорошою оптимізацією і розробники встигли випустити всі обіцяні длц за рік. Сталкеру 2 є чому повчитись
Так і не зміг пройти цю гру. Надто нудна. Повернувся назад до чергового проходження сталкера
Vladys77
Member

Сообщение

Volodymyr1985: 05.02.2026 15:26 Хороша гра, хотілось би третю частину, а не фентезі. Ну але, можливо, їм потрібна перерва. :)
Може гра і хороша, тільки грати в неї не хочеться.

Відправлено через 1 хвилину 15 секунд:
proos: 05.02.2026 15:27 Шикарная игра, прошёл два раза, выбил все ачивки. К сожалению таких игр почти нет, а продолжения ждать ещё очень долго :weep:
Як в це можна грати? Коли є стільки цікавих ігор.

Відправлено через 2 хвилини 32 секунди:
gregory_amd: 06.02.2026 00:07 Замечательная игра так то. Но до конца не осилил, не получается у меня играть не в онлайн
Як можна грати в онлайн ігри? Це ще нудніше ніж грати в KCD 😀. Там же весь час одне й теж саме.

Відправлено через 5 хвилин 51 секунду:
neonglaу: 06.02.2026 01:29
maxafon: 05.02.2026 14:23 топ гра - вийшла практично без багів і з хорошою оптимізацією і розробники встигли випустити всі обіцяні длц за рік. Сталкеру 2 є чому повчитись
Так і не зміг пройти цю гру. Надто нудна. Повернувся назад до чергового проходження сталкера
Отут підтримкю. Я так розумію що фанати Сталкера не перетинаються з фанатами KCD. Зовсім інше сприйняття ігор 😀
В Сталкер граєш і хочеться.
В KCD граєш, і не хочеться 😞
Вже вдруге заново почав проходити KCD. Перший раз на PS награв до 20 годин, а потім почав якусь цікаву гру 😀.
Вдруге на ПК награв теж годин 15... і тут виходить Nioh 3. Ну просто немає шансів у KCD 😞

Відправлено через 5 хвилин 39 секунд:
Volodymyr1985: 05.02.2026 15:26 Хороша гра, хотілось би третю частину, а не фентезі. Ну але, можливо, їм потрібна перерва. :)
Може хоч фентазі вийде в них цікава. Бо гра то ніби пророблена детально, з дурною механікою бою та крафтом 😀. Але це все настільки нудно і одноманітно що не можу я себе змисити таке довго терпіти.

Але може ще колись спробую, коли цікаві ігри закінчаться. А ще ж друга частина є :weep:
Барбарис
Member
Аватара пользователя
Откуда: Вінниця

Сообщение

Vladys77, бо не треба фанатіти. Граю і в сталкера, і в ксд/ксд2.
waryag
Member
Аватара пользователя
Откуда: Суми

Сообщение

Vladys77: 06.02.2026 03:31Отут підтримкю. Я так розумію що фанати Сталкера не перетинаються з фанатами KCD. Зовсім інше сприйняття ігор 😀
В Сталкер граєш і хочеться.
В KCD граєш, і не хочеться 😞
Вже вдруге заново почав проходити KCD. Перший раз на PS награв до 20 годин, а потім почав якусь цікаву гру 😀.
Вдруге на ПК награв теж годин 15... і тут виходить Nioh 3. Ну просто немає шансів у KCD 😞
Перетинаються.
Думаю, якщо ти створиш тему з опитуванням, то виявиться, що в ККД і С2 зіграло набагато більше людей, ніж в С2 і ніох.

І якщо перший душить, починай з другого, там покращили багато моментів (хоча перк на перетаскування мішків і тіл все одно - топ :lol: )
Volodymyr1985
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Vladys77: 06.02.2026 03:31
Volodymyr1985: 05.02.2026 15:26 Хороша гра, хотілось би третю частину, а не фентезі. Ну але, можливо, їм потрібна перерва. :)
Може гра і хороша, тільки грати в неї не хочеться.

Відправлено через 1 хвилину 15 секунд:
proos: 05.02.2026 15:27 Шикарная игра, прошёл два раза, выбил все ачивки. К сожалению таких игр почти нет, а продолжения ждать ещё очень долго :weep:
Як в це можна грати? Коли є стільки цікавих ігор.

Відправлено через 2 хвилини 32 секунди:
gregory_amd: 06.02.2026 00:07 Замечательная игра так то. Но до конца не осилил, не получается у меня играть не в онлайн
Як можна грати в онлайн ігри? Це ще нудніше ніж грати в KCD 😀. Там же весь час одне й теж саме.

Відправлено через 5 хвилин 51 секунду:
neonglaу: 06.02.2026 01:29

Так і не зміг пройти цю гру. Надто нудна. Повернувся назад до чергового проходження сталкера
Отут підтримкю. Я так розумію що фанати Сталкера не перетинаються з фанатами KCD. Зовсім інше сприйняття ігор 😀
В Сталкер граєш і хочеться.
В KCD граєш, і не хочеться 😞
Вже вдруге заново почав проходити KCD. Перший раз на PS награв до 20 годин, а потім почав якусь цікаву гру 😀.
Вдруге на ПК награв теж годин 15... і тут виходить Nioh 3. Ну просто немає шансів у KCD 😞

Відправлено через 5 хвилин 39 секунд:
Volodymyr1985: 05.02.2026 15:26 Хороша гра, хотілось би третю частину, а не фентезі. Ну але, можливо, їм потрібна перерва. :)
Може хоч фентазі вийде в них цікава. Бо гра то ніби пророблена детально, з дурною механікою бою та крафтом 😀. Але це все настільки нудно і одноманітно що не можу я себе змисити таке довго терпіти.

Але може ще колись спробую, коли цікаві ігри закінчаться. А ще ж друга частина є :weep:
STALKER 2 теж пройшов пару разів, чекаю нового патчу, пройду ще раз.
І нащо себе мучити? Грай в ''не нудні'' ігри. :D
mertvei
Member
Аватара пользователя
Откуда: Львів

Сообщение

Vladys77
Каждому свое игра супер, реально.
Ararat
Member

Сообщение

maxafon: 05.02.2026 14:23 топ гра - вийшла практично без багів і з хорошою оптимізацією і розробники встигли випустити всі обіцяні длц за рік. Сталкеру 2 є чому повчитись
Не знаю як зараз, але на релізі починаючи з 2ї локації (кутної гори) починався ще той багодром, який с2 і не снився.
Ответить