kairo: ↑
04.02.2026 17:14Там в комплекті йде один кабель PCIe, який на кінці розгалужується на два конектори 6+2 pin
Звісно під 5070 краще оновити БЖ. Але блін, вистачить навіть блока за 2300 грн.
Й цим кабелем в мене без проблем заживлена 5060Ti через перехідник, бо мій варіант з 12VHPWR. Але бажання експерементувати таким ж чином з 5070 в мене не було. Ідея брати дешевий БЖ мені не заходить. Я не так вже й планував міняти карту, але було розуміння, що потім стане міняти взагалі боляче. Якщо врахувати акцію з поверненням % від карти на Стім, то зараз моя карта вже зробила + 9 тис до вартості, за яку я її брав, а пройшло всього 2,5 місяця.
PS. Для моїх 1920х1080 75Гц мене все влаштовує. Я вже в такому віці, що різниця між FHD, 2К та 4 К вже тільки у назві
